dowolna

Lokale użytkowe wielkopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²65 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz biura ,prowadzisz firmę szkoleniową,potrzebujesz sal różnej wielkości idealne miejsce.Łatwy dojazd,parking.Konfiguracja powierzchni pod klienta pozwala na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

1 799 000 zł933 m² 1 928,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 933 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej w dzielnicy Winiary. Przeznaczenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

18 zł/m²150 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 150 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Milewskiego

Turek,wielkopolskie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty do kupna jest 1/4 kamienicy na parterze, zlokalizowanej przy ul. Milewskiego w Turku woj. wielkopolskie. Konstrukcja budynku tradycyjna, murowana z cegły ceramicznej pełnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²48 m² 1 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 48 m2 / trzy pokoje /. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kminkowa

Poznań,wielkopolskie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomosc z ogrodkiem i duzym tarasem. Samodzielne pomieszczenia: dwa pokoje, kuchnia, lazienka, przedpokoj. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł61 m² 11 384,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę mieszkania, które nie tylko oferuje komfortowe warunki mieszkaniowe, ale również dostarcza funkcjonalnej przestrzeni pod biuro. Biuro w mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

44,44 zł/m²90 m² 4 001 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szukasz przestronnego i komfortowego domu pod swoją działalność? Polecamy dwupoziomowy budynek w zabudowie szeregowej, o pow. 90,03 m2, zlokalizowany w świeżo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojciech

Poznań,wielkopolskie

28 zł/m²20 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy położony na ul. Święty Wojciech 28 w Poznaniu. Powierzchnia: lokal o powierzchni 20 metrów kwadratowych, doskonały dla małych firm i startupów. Infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

18 zł/m²500 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 500 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Leszno

Leszno,wielkopolskie

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 55 m2 położony na parterze w budynku handlowo-usługowym w centrum miasta - okolice Nowego Rynku. Składa się z jednego pomieszczenia z dwoma wejściami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

85 zł/m²710 m² 60 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem powierzchnię w budynku o wysokim standardzie. Obiekt o powierzchni 710 m2 na którą składają się parter - 360 m2 oraz I piętro 350 m2 Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

41,67 zł/m²72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy,biurowy znajdujący się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum Jeżyc przy Rynku Jeżyckim. Wejście do reprezentacyjnej części frontowej kamienicy - od ulicy Dąbrowskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

6 155 000 zł36 300 m² 169,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

>Na sprzedaż nieruchomość z przeznaczeniem handlowym, usługowym, produkcyjnym czy magazynowym oraz pod inwestycje deweloperską. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

1 900 000 zł317 m² 5 993,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pieczołowicie odrestaurowany budynek młyna, zaadoptowany na kameralny pensjonat. O budynku: budynek powstał w 1902r. i przez ok. 80lat pełnił funkcję młyna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Obornicka

Poznań,wielkopolskie

58 zł/m²14 m² 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W bardzo czytelnej I dogodnej lokalizacji! Oferujemy na wynajem dwa niezależne lokale użytkowe, każdy po 14 m2 w budynku biurowym na Piątkowie, ul. Obornicka / Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

56 zł/m²104 m² 5 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek znajduje się na Górczynie w Poznaniu. Nieruchomość liczy 5 kondygnacji, a jej łączna powierzchnia wynosi 5 038 m2. Innowacyjny design budynku wraz z prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²99 m² 3 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park biurowo - magazynowy Górczyn jest zlokalizowany na Górczynie, tuż obok budynku Castor. Największą zaletą obiektu jest jego doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się ok. 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

35 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Rawicz,wielkopolskie

21,88 zł/m²160 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękne, w pełni umeblowane biuro czeka na swojego nowego najemcę. Dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni 60m2 i 100m2 (niegdyś sala wykładowa). Duża frontowa witryna. Miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Odolanowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

37,19 zł/m²12 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 12,1 m2, położony w budynku biurowym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim w rejonie ulicy Odolanowskiej, przy Nowej 8. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Leszno

Leszno,wielkopolskie

21,51 zł/m²172 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy w piętrowym budynku z dużym tarasem w bardzo dobrej lokalizacji przy wlocie z Leszna na Święciechowę, zaraz przy węźle na trasę S-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

75 zł/m²839 m² 62 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia powierzchni biurowej w Kamienicy biurowej w Centrum Poznania przy ulicy Wielkiej. Kamienica posiada wspólna recepcje oraz ochronę budynku. Powierzchnia zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

40 zł/m²168 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe w wydzielonej części biurowca. Przedmiotem oferty jest przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 168 m2 - na drugim pietrze , z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

22 €/m²380 m² 8 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową powierzchnię biurową 380m2 w budynku biurowym przy ulicy 27 Grudnia w Poznaniu. Świetna lokalizacja w centrum miasta - ok. 80 metrów od Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Tadeusza Kościuszki

Kościan,wielkopolskie

40 zł/m²600 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do najmu powierzchni handlowo - usługowej w obiekcie znajdującym się w Kościanie przy Al. Kościuszki. Lokal: oferta dotyczy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²627 m² 9 092 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Poznań,wielkopolskie

53,10 zł/m²565 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokale użytkowe przy Starym Rynku Jeśli prowadzisz szkołę, prywatną uczelnią lub potrzebujesz dużo przestrzeni dla swojego biznesu mamy do wynajęcia miejsce z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

13,50 €/m²740 m² 9 990 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²250 m² 3 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajmu powierzchni biurowych w nowym biurowcu klasy A wybudowanym w 2020r. Posiada on 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomy hali garażowej (oprócz miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

85 zł/m²710 m² 60 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

3 900 000 zł470 m² 8 297,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam budynek użytkowy o pow. użytkowej ok.470m2 położony w Poznaniu przy ul. Szamotulskiej. Budynek znajduje się na działce o pow. ok.1000m2. Składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

15,50 €/m²222 m² 3 441 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu powierzchnie biurowe w historycznym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych Poznania. Budynek powstał w roku 1955 jako Dom Towarowy, swoim stylem nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kosowo

Kosowo,wielkopolskie

730 000 zł477 m² 1 529,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena - 730.000 zł było 830.000 zł Polecam na sprzedaż salę weselno-bankietową z zapleczem kuchennym oraz strefą pokojowo-wypoczynkową. Nieruchomość położona w Kosowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²1 655 m² 23 998 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-