dowolna

Lokale użytkowe wielkopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 573 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane

Poznań,wielkopolskie

1 149 000 zł82 m² 13 961,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prowadź swój biznes w jednym z najlepszych adresów w mieście. Winda w budynku, a za oknem widok na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, aleja Wojska Polskiego

Piła,wielkopolskie

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

52,22 zł/m²9 m² 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę biuro o powierzchni 9 m , położone w wyjątkowo malowniczej lokalizacji - na ulicy Niecałej. To idealna przestrzeń do pracy dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Muszkowska

Poznań,wielkopolskie

46,32 zł/m²95 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny adres na twoje biuro / gabinet/ kancelarię do wynajęcia lokal biurowy W doskonałej lokalizacji. Smochowice Muszkowska / Karlińska bezpośrednio przy markecie Chata Polska w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kasztanowa

Wiry,wielkopolskie

48 zł/m²110 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wiry - Centrum handlowo usługowe wiatrak, zlokalizowane w srodku osiedla domów jednorodzinnych w rejonie ul.Nowej/Polnej/ Kretej/Poznańskiej. Adres naszego C H U Wiatrak- ul.Kasztanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w sercu Poznania, idealnie położony w kamienicy, która zachwyca swoją architekturą i klimatem. Ulicę Dąbrowskiego znają wszyscy Poznaniacy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Września

Września,wielkopolskie

899 000 zł295 m² 3 047,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek Z przynosząca zyski działalnością Biuro invest home nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej. Obiekt z 1992 r o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wrzesińska

Kostrzyn,wielkopolskie

54,16 zł/m²794 m² 43 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kostrzyn Wielkopolski, ul. Wrzesińska 1 | Tylko 300 m od trasy E-92 Biuro Invest Home Nieruchomości z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę wynajmu przestronnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Września

Września,wielkopolskie

3 500 000 zł808 m² 4 331,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:garaż

Gotowa inwestycja/biznes! Biuro invest home nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży: dobrze prosperujący Obiekt o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kilińskiego

Września,wielkopolskie

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro invest home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu: pomieszczenie o pow. 19 m2 (parter) lub pomieszczenie o pow. 13 m2 na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

1 320 000 zł65 m² 20 248,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy na poznańskiej Wildzie, przy ul. Różanej 18/ 202, w kompleksie mieszkalnym z 2018 roku wybudowanym przez developera ataner. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przemysłowa

Luboń,wielkopolskie

9 990 000 zł1 120 m² 8 915,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Nowoczesny budynek, obok autostrady A2. Niecałe 20 minut od ścisłego centrum Poznania, tuż przy centrum handlowym Factory Outlet. Idealne miejsce na Twój biznes lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sczanieckiej

Poznań,wielkopolskie

63,83 zł/m²75 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia znakomicie położony lokal usługowo - handlowy w okolicy ul. Głogowskiej (z jednej strony) oraz hali Arena (z drugiej). Lokal idealnie nada się na wszelkiego rodzaju usługi, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

106,67 zł/m²15 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na wynajem lokal położony przy ulicy Garbary 29. Łączna powierzchnia lokalu 42,15 m2 w funkcjonalnym układzie dwóch pomieszczeń , kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wybickiego

Stęszew,wielkopolskie

38,37 zł/m²104 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wynajmujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

34,71 zł/m²17 m² 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy komfortową, w pełni wyposażoną przestrzeń biurową z klimatyzacją - idealną do prowadzenia działalności w nowoczesnym i bezpiecznym otoczeniu. Całość wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 499 000 zł219 m² 6 832,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

64,52 zł/m²62 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo Do wynajęcia lokal biurowy 62 m2 znajdujący się na parterze kilku letniego apartamentowca. Osiedle w doskonałej lokalizacji na poznańskich Ogrodach - ul. J.Meissnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fabryczna

Września,wielkopolskie

63,33 zł/m²15 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro invest home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: do wynajęcia lokal użytkowy w budynku na I piętrze przy ul. Fabrycznej 24 w Centrum Wrześni. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Poznań,wielkopolskie

40,57 zł/m²90 m² 3 651 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pub - Domówka na ulicy Szkolnej w samym Centrum. - sam lokal ma powierzchnię 90 m2, usytuowany jest w przyziemiu kamienicy. Lokal niezmiennie działa od ponad 8 lat, a jego marka znana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Poznań,wielkopolskie

43 zł/m²2 500 m² 107 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Agentem Wiodącym ds. najmu inwestycji "giant Office" jest firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o., prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą Jako firma doradcza nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piaskowa

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł99 m² 12 089,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny, przestronny lokal użytkowy w świetnej lokalizacji przy ul. Piaskowej w Poznaniu, w pobliżu centrum i ważnych punktów komunikacyjnych. To miejsce ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piastowska

Poznań,wielkopolskie

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca na swój wymarzony biznes? Zielona nadwarciańska okolica będzie atutem? Do tego przydałby się darmowy parking dla klientów? bingo! Na wynajem lokal usługowo-handlowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Słoneczna

Dąbrówka,wielkopolskie

69,71 zł/m²34 m² 2 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży - top 3 w konkursie lider nieruchomości portalu otodom za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, aleja Powstańców Wielkopolskich

Piła,wielkopolskie

685 000 zł54 m² 12 568,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż! Lokal użytkowy na Osiedlu Zamość w Pile! Bardzo dobra lokalizacja! Aleja Powstańców Wielkopolskich - biurowiec przy Sądzie! Powierzchnia 54,50 m 2! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

51,72 zł/m²58 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w sercu Poznania, idealnie położony w kamienicy, która zachwyca swoją architekturą i klimatem. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szczytniki,wielkopolskie

328 900 zł32 m² 10 129,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas - wszystkie lokale usługowe - gotowe do odbioru Bezpośrednia obsługa biuro Lokale usługowe na nowopowstałym osiedlu w Szczytnikach - zadzwoń! Doskonały pod Twój biznes -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Sękowo

Sękowo,wielkopolskie

200 000 zł46 m² 4 355 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy w Sękowie świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany w miejscowości Sękowo, w gminie Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Poznań,wielkopolskie

60 zł/m²90 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

44 zł/m²891 m² 39 204 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Niesamowity widok! dwa tarasy! Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

44 zł/m²382 m² 16 808 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

63 zł/m²236 m² 14 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Piła

Piła,wielkopolskie

690 000 zł127 m² 5 451,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła / Centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

43 zł/m²5 000 m² 215 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na wynajem lokal położony w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Ks J Krajewskiego. Łączna powierzchnia lokalu 50 m2 , w funkcjonalnym układzie trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

43 zł/m²800 m² 34 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Agentem Wiodącym ds. najmu inwestycji "giant Office" jest firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o., prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Jako firma doradcza nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cicha

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 250 m w Siekierkach Wielkich Piętro: 1 Rok budowy: 2025 Oferta dotyczy wynajmu całej powierzchni jednemu podmiotowi idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

47 zł/m²385 m² 18 095 zł

 

 

 

Piła,wielkopolskie

35,56 zł/m²127 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła / Centrum Na wynajem atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²22 m² 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

120,34 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

W ofercie na wynajem lokal handlowo-usługowy/ gastronomiczny o powierzchni 99,72m2, zlokalizowany w sercu Poznania, w dzielnicy Wilda. To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij