dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 598 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 731,00 m2, znajdujący się w Krotoszynie, przy ul. Magazynowej. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1189m oraz 1461m , położone w spokojnej i rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych. Działki znajduje się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 875 m² 56,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż atrakcyjna działka W stobnie O pow. 3875 m 2 oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa biura pokrywa sprzedający. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 150 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych Lokalizacja: konin ul. Europejska, obręb Pawłówek w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa świetna komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 216 m² 189,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych o powierzchni od 1216 - 1418 mkw. i wymiarach około 23,5 x 51,3 m (najmniejsza) w Obłaczkowie - 3km od Wrześni. Cena promocyjna 190zł za 1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł12 197 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezbudowanej, położonej w Kaliszu przy ul. Stawiszyńskiej 104 A,.

Szczegóły ogłoszenia

39 950 000 zł170 708 m² 234,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna - Niepruszewo, gm. Buk Lokalizacja: niepruszewo, gmina Buk, powiat poznański Numery działek: 306/14, 306/15, 306/16, 306/17 Łączna powierzchnia: 170 708 m (17,0708 ha) Forma.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł7 113 m² 224,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z mpzp, usługowo-mieszkaniowe w doskonałej lokalizacji. Dodatkowe informacje: bartosz tel.   Na sprzedaż teren składający się z dwóch działek, o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł100 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne tereny po byłej żwirowni. Nieruchomość położona w lesie, o powierzchni 9,8 hektara wraz z budynkiem mieszkalnym 250 mkw wybudowanym w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

313 533 zł3 167 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koźle gmina Szamotuły pięknie położona działka o pow. 3167 m2 media : skrzynki energetyczne na działce cena : 99 zł m2 możliwość dokupienia sąsiednich działek Kontakt:   .

Szczegóły ogłoszenia

244 640 zł1 112 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Radzewo (gmina Kórnik) - doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów czy deweloperów.! możliwość dokupienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej części miejscowości Okonek, w pobliżu ulicy Stawowej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni 794 m2, 817 m2 oraz 839 m2 położone w Stęszewku przy ul. Wypoczynkowej, gm. Pobiedziska. Urokliwa miejscowość niedaleko Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł9 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt rolny położony w Brzeżnie o powierzchni 0,95 ha. (możliwość dokupienia działki sąsiedniej). Uzbrojenie: prąd, woda w odległości 200 m. Ciekawa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 365 m² 23,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Działka rolna położona w Skrzatuszu (druga linia zabudowy),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana 900 m Elżbieciny, gm. Rakoniewice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Elżbieciny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz spokojnego miejsca gdzie mógłbyś spełnić marzenie o budowie wymarzonego domu ? lub szukasz gruntu pod inwestycję ? Z szybkim dogodnym dojazdem do Poznania ? Jeśli przynajmniej na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 606 m² 260,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż, jezioro. Złotów Zapraszam do zakupu działki budowlanej o pow. 1606m2, położonej przy ul. Jagiełły w Złotowie, położonej W pierwszej linii od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł5 100 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w gminie Gizałki - Tomice Młynik Polecam urokliwą nieruchomość pośród bujnych lasów o powierzchni 5000 m2. Dla miłośnika przyrody, szukającego ucieczki od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł537 m² 1 396,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Poznań, ul. Unisława | 537 m | media Działka położona w spokojnej i zielonej części Poznania Antoninek, przy ul. Unisława. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

26 900 zł1 346 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca gdzie mógłbyś odpocząć? Oferujemy działkę na kameralnym kompleksie działek położonym w Puszczy Noteckiej, wśród rozległych terenów zielonych. W ofercie tylko 1.

Szczegóły ogłoszenia

149 877 zł793 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Międzychodzie koło Śremu blisko jeziora, z warunkami zabudowy Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Międzychód koło Śremu,.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł1 704 m² 107,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Ługi Ujskie gm. Ujście. Działka na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji, o powierzchni 1704 m2, położona w obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka letniskowa o pow. 528m2 położona w sąsiedztwie terenów zalesionych i domków rekreacyjnych w wymysłowie w odległości 300m od Jeziora Wierzbiczańskiego. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 400 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1400 m2 w podkaliskiej miejscowości Szałe. Działka o regularnym kształcie i szerokim froncie. Teren płaski, ogrodzony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 107 m² 858,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową (działka budowlana) o powierzchni 1107 m , położoną w miejscowości Baranowo, powiat Poznański, gmina Tarnowo Podgórne, objętą Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 140 m² 184,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt - tel   nieruchomość gruntowa W miejscowości białężyn, gm.MUROWANA GOŚLINA: - narożnikowa działka pod dom jednorodzinny - powierzchnia - 1 114 mkw - media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł19 200 m² 61,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. Nieruchomość gruntowa o pow. 19.200 m2 zabudowana jest budynkami mieszkalnymi, jak również budynkami wykorzystywanymi.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 134 m² 634,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Złotnikach przy ul. Okrężnej o pow. 1134m2. Działka położona przy ulicy asfaltowej. Wszystkie media przy działce. Warunki zabudowy w trakcie załatwiania.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 000 m² 229,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej, położonej w Poznaniu dzielnica Morasko - Radojewo - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

370 500 zł1 300 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko jeziora bnińskiego W dobrej cenie, pełne uzbrojenie W drodze, 25 km od centrum poznania Polecam Państwu większą (1300 mkw, nr 56/10), pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: sławienko, gm. Oborniki - 8 km od Obornik, 13 km od Szamotuł Typ działek: budowlane Powierzchnie i ceny: 1018 m 132 340 zł 1031 m 134 030 zł 1031 m 134 030 zł 1070.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł16 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 16 200 m2, położonego w miejscowości Trzek, gmina Kostrzyn Wlkp. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu fragment utwardzonego placu stanowiącego przystanek autobusowy dla przewoźników o pow. 20,00 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 217 m² 1 356 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przylegająca do ulicy Piątkowskiej z wjazdem. Działka zabudowana domem jednorodzinnym do remontu lub wyburzenia. Brak planu miejscowego. Studium przewiduje mw/u, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała.