dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 593 ogłoszenia

125 500 zł630 m² 199,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjno-budowlana 630 m - Wiatrowo k. Wągrowca Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 630 m , położoną w urokliwej miejscowości Wiatrowo,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł2 616 m² 89,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo-usługową nr 640/2 o powierzchni 2.616 m2 położoną w miejscowości Blękwit gmina Złotów powiat Złotowski województwo Wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł24 900 m² 2,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Róża Wielka, gmina Szydłowo powiat pilski, działki rolne na sprzedaż. Kompleks czterech działek rolnych oddalonych od siebie na terenie Róży Wielkiej. Powierzchnie: 1) 7.500 m2, sady i grunty.

Szczegóły ogłoszenia

103 740 zł810 m² 128,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 810 m w miejscowości Rogoźno. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł25 000 m² 35,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż Na działce o powierzchni 25 000 m2 znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie zwartej wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem i wiatą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł13 100 m² 72,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - 1.31 HA, ŚWIETNA LOKALIZACJA-W POBLIŻU AUTOSTRADY A2 GRUNT POD INWESTYCJĘ USŁUGOWĄ W MIEJSCOWOŚCI DOMANIN/DĄBIE w pobliżu Koła POLECAM! Na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

818 152 zł3 165 m² 258,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Inwestycyjna p/u Buk, ul. Zakładowa | Bezpośrednio przy A2 Szukasz idealnego miejsca pod halę, magazyn lub siedzibę firmy? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej w Buku,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł699 m² 264,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 699m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

130 350 zł869 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchniach 907m2 i 869m2 położone w Koninie, obręb Starówka, przy ul. Solnej. Przeznaczenie działek: działki przeznaczone w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 179 m² 51,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka zlokalizowana w Stobnie o pow. 3179m2 w okolicy zabudowy mieszkaniowej, zagrodowej oraz niezabudowanych działek w bliskiej okolicy obszaru natura 2000 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 575 m² 81,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł487 m² 1 796,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 487m2 ,narożnikowa, kształt kwadratu, położóna w spokojnej ulicy w pobliżu Panoramy, doskonale skomunikowana, w pobliżu szkoły, markety, linia autobusowa, pętka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż ładną dużą działkę położoną w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł2 137 m² 262,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2137 m , położoną w miejscowości Kliny, gm. Czerwonak. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 033 m² 532,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swój świat dokładnie tak, jak chcesz Garby, ul. Migdałowa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się domem. Ta działka w Garbach to właśnie jedno z nich przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 432 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z projektem budowlanym. Projekt architektoniczno - budowlany biuro projektowe "grocad". Inwestycja polega na budowie domu mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, 2555 m , centrum Łagiewnik, gmina Pobiedziska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2555 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

136 610 zł1 438 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy - Grudna, gmina Ryczywół Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę gruntu położoną w miejscowości Grudna, na terenie gminy Ryczywół.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł2 415 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości uwaga! ostatnia Z dostepnych działek! Piękna narożnikowa działka w sąsiedztwie lasu i nielicznej zabudowy jednorodzinnej! Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w aktualnym mpzp przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, o powierzchni 2171m2. Lokalizacja: zaciszne położenie przy grzybnym lesie sosnowym, oaza ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł728 m² 206,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane na osiedlu jabłonkowym W szydłowie Tytułem oferty są działki zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dostępne działki o pow. od.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł3 056 m² 768,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Drodzy Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę dla wymagających działkę budowlaną o pow. 3056 m w najbardziej cenionej części Starych Chyb, miejscu, które od lat przyciąga miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 040 m² 519,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, gdzie miasto ustępuje miejsca naturze? Odkryj wyjątkową przestrzeń na prestiżowym poznańskim Morasku. Przy ulicy Okolewo czekają na Ciebie dwie działki budowlane, które łączą.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł958 m² 717,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w podpoznańskim Zakrzewie! Powierzchnia 958m2, kształt regularnego prostokąta o froncie lekko ponad 20 metrów. Teren położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł976 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowości Kąkolewo. Kąkolewo jest położone bardzo blisko Leszna (niespełna 8 km) i w pobliżu miejscowości wypoczynkowej Osieczna (7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Działka o pow. 839 m2 Jezierzyce Kościelne - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

535 200 zł8 300 m² 64,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Nieruchomość położona pod adresem 63-313 Chocz, taczanowskiego 6 ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł910 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 910m2 ser. 20m,położona w podpoznańskiej malowniczej miejscowości Kiekrz, w której znajduje się piękne jezioro,.działka położona wśród nowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działki gruntu z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 065 m² 84,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W chodzieży Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1065 m 2 położoną w Chodzieży, w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 519 m² 356,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta dotyczy sprzedaży 2 działek budowlanych - wiele możliwości zagospodarowania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 działek położonych w Chomęcicach, gmina Komorniki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł830 m² 506,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Powidzu; dająca wiele różnych możliwości zabudowy, w bliskiej odległości od plaży, z dogodnym dojazdem i pełnym uzbrojeniem. Parcela zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 981 m² 68,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Wiatrowo na sprzedaż 360 000zł Szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz ciszę i spokój? To miejsce idealne dla Ciebie Do sprzedania atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł246 m² 890,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w centrum Swarzędza na rogu ulic Rutkowskiego i Spornej, przeznaczonej pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 000 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki leśne (ok. 3000 m każda) nad przepięknym, krystalicznie czystym jeziorem - Budzisławskim, w miejscowości Tręby Stare, gmina Kleczew, powiat koniński. Tu zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 373 m² 92,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko jeziora, straduń - os. Logo Nie każda działka zaczyna się od metrażu i planu zagospodarowania. Ta zaczyna się od spokoju. Wyobraź sobie poranek: cisza, zapach lasu, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł806 m² 78,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/3 o pow. 0,0806 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

6 716 000 zł55 964 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową przeznaczoną pod inwestycje rekreacyjne. Zlokalizowaną około 15 km od Poznania oraz od zjazdu na A2 Krzesiny. Powierzchnia działki: 55964 m2. stan.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 081 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnej cenie! Jedyne 40 zł za m 2! na sprzedaż! Kompleks 3 działek! Zelgniewo, gm. Kaczory! Przedmiotem oferty jest działka niezabudowana o powierzchni 2081 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

160 688 zł1 826 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż dwie piękne działki budowlane (1825 m i 3221 m ) W miejscowości karczewko, przy ul. Brzozowej (gmina kiszkowo) Działki o numerach ewidencyjnych 14/25 (1825 m ) oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij