dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 587 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży murowanego, całorocznego domku rekreacyjnego położonego na terenie rod "sława" w Sławie Wielkopolskiej, 38 km od centrum Poznania. Sława Wielkopolska leży w gminie Skoki,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 116 m² 285,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m , położona w malowniczym Uzarzewie zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł3 566 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z własnym stawem | Uścikowo | blisko Obornik i Poznania Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz dom w ciszy i otoczeniu natury, a jednocześnie pozostaniesz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł4 609 m² 531,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jezioro Mikorzyn / Ślesin 4609 m 2 450 000zł Ogłoszenie prywatne. Wyjątkowa działka na sprzedaż z bezpośrednim dostępem do jeziora Mikorzyn, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1100m w miejscowości Ostrowite Prymasowskie 900m od jeziora. - wydana decyzja o warunkach zabudowy - wydana decyzja o przyłącze energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 970 m² 269,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukają Państwo działki mieszkaniowej w bliskim sąsiedztwie Poznania, polecam działkę położoną w malowniczej miejscowości Sierosław, w gminie Tarnowo Podgórne, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dostępne także sąsiednie działki o większej powierzchni! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 696 m , położona w miejscowości Słupia (gmina Stęszew) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (wz) tuż pod Poznaniem - Dąbrowa - łatwy dojazd do Bukowskiej! Szukasz miejsca na dom w spokojnej, prestiżowej okolicy, ale z wygodnym dojazdem do Poznania? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna

Szczegóły ogłoszenia

559 736 zł1 544 m² 362,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój nowy dom na obrzeżach miasta, z pięknymi, dorodnymi brzozami, które pozwolą na wspaniałą aranżację ogrodu? Mam właśnie dla Ciebie taką ofertę! To działka na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł400 m² 622,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę rekreacyjną rod Otowo. Wyjątkowe miejsce, jedyna taka nieruchomość na tym terenie. Działka 400 m2, ogrodzona, przesuwna brama, uporządkowany ogród, piękne stare.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł10 053 m² 68,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena! Przedsiębiorco-oferta dla Ciebie! Działka inwestycyjna, zabudowana budynkami i stacją paliw- położona jest na samym końcu miejscowości słynącej z organizowanych corocznych Dni.

Szczegóły ogłoszenia

93 450 zł890 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Lokalizacja: obra, gmina Wolsztyn, powiat Wolsztyński. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 1097/14 Powierzchnia działki: 890 mkw. - kształt w formie.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 505 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane położone w Nowym Dworze gmina Złotów powiat Złotowski: 1. nr 86/4 o pow. 1.900 m2 2. nr 86/5 o pow. 1.506 m2 3. nr 86/6 o pow. 1.505 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł25 952 m² 308,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o nr 233/1 oraz 233/2 położone w Wysogotowie przy ul. Batorowskiej o łącznej powierzchni 25 952 m2. :Media: bezpośrednio przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - działka budowlana na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów, które mają wszystkie media. Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż grodzisk wielkopolski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 823 m , położona w spokojnej okolicy Grodziska Wielkopolskiego zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna położona ok 300 metrów od Jeziora Wąchabskiego gmina Kopanica, 20 minut jazdy od miejscowości Wolsztyn, sulechów, 44 minuty do Zielonej Góry. W pobliżu kraina pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja Działki budowlane w Borui Kościelnej, gm. Nowy Tomyśl Przedstawiamy ofertę sprzedaży zespołu działek budowlanych o powierzchniach od 1350 m do 1410 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja - działka budowlana W bliskiej odległości od miasta nowy tomyśl - cena do negocjacji Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży zespołu 9 działek o powierzchni od 798.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urokliwe Siedlisko na obrzeżach Grodziska Wielkopolskiego Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona na przedmieściach miasta Grodzisk Wielkopolski klimatyczne siedlisko z zabudowaniami na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

659 685 zł7 761 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 144/4 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 620 m2 , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Poznaniem- przeźmierowie, ul. Malinowa (gm. Tarnowo Podgórne), nr działki 567/11.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 305 m² 91,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji pilnie sprzedam działkę Z warunkami zabudowy Sprzedaż działki z warunkami zabudowy bezpośrednio od właściciela. Prezentuję na sprzedaż dużą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 825 m Rogoźno Sprzedam prywatnie działkę budowlaną nr 2398/27 o powierzchni 825 m , położoną w spokojnej części Rogoźna. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł481 m² 259,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja - Działka w wagowo (rod) Lokalizacja : wielkopolska/pobiedziska/wagowo Działka :481m2 Domek : 38m2+garaż opis: domek jest położony i przeznaczony dla osób którzy cenią sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowo-magazynowo-produkcyjna. Lokalizacja: tarnowo Podgórne, ul. Poznańska, powiat poznański. - blisko trasy krajowej dk92 Poznań, pniewy. Specyfikacja: numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 175 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wioska Malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1 175 m z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1425 m Bytkowo / Rokietnica, ul. Porzeczkowa Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1425 m , położona w Bytkowie na granicy z Rokietnicą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

384 600 zł3 846 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W lesie nad jeziorem Z warunkami zabudowy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech dużych atrakcyjnych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka numer 120/8 - cena: 300 200 zł powierzchnia: 1501 m2 cena za m2: 200 zł lokalizacja: lubochnia, gm. Gniezno kategoria: działki i grunty rodzaj: sprzedaż typ: budowlana Działka numer 120/7 -.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł1 798 m² 309,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w pobliżu rozległego kompleksu leśnego Puszczy Zielonki. Mała, spokojna wieś na obrzeżach aglomeracji poznańskiej. Świeże powietrze i brak uciążliwego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie nr 150/5 usytuowana w miejscowości Kotuń (gm. Szydłowo, pow. pilski) przy ulicy Bursztynowej. W okolicy dużo nowych zabudowań (domy jednorodzinne) i las.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 194 m² 250,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2194m2 w centrum miasta Konina. Działka położona przy ulicy Poznańskiej, trasa Poznań - Warszawa( dk 92) oraz trasa Kalisz - Inowrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł1 328 m² 301,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Gołuskach, gmina Dopiewo w rejonie ul. Leśnej> przy. Anyżkowej 1. Działka o powierzchni 1328mkw z dużym potencjałem adaptacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 066 m² 211,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grodzisku. Lokalizacja: grodzisk Wlkp. ul. Przylesie specyfikacja: *działka nr 4/8 Powierzchnia działki: 1 066 m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 300 zł1 039 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana skrajna przy parku - 0,10 ha, województwo: wielkopolskie, powiat: poznań, gmina: poznań, jednostka ewidencyjna: poznań - gmina miejska, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

84 320 zł1 054 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę na sprzedaż w rozwijającym się osiedlu w Szczytnikach Duchownych. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokojnego, a zarazem dobrze skomunikowanego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł1 072 m² 189,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wymiarach 41x26 m, położoną na osiedlu Zamość we Wronkach. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Ofertę stanowi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij