dowolna

Działki wielkopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 587 ogłoszeń

486 000 zł1 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 563 m² 217,53 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł750 m² 157,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 117 m² 268,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 187 m² 235,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

155 540 zł1 414 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Plecemin (gmina Tarnówka). Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1414 m , położoną w miejscowości Plecemin, w gminie Tarnówka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ewidencyjna nr 1138/9 jest położona przy ulicy Warszawskiej, w centralnej części Kostrzyna, gmina miejsko-wiejska Kostrzyn, powiat poznański, województwo wielkopolskie. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

796 950 zł3 542 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - ul. Gnieźnieńska 47, poznań Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3542 m zlokalizowana przy ul. Gnieźnieńskiej 47 w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 312 m² 266,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1312 m | Radzewo | gm. Kórnik | Warunki zabudowy | Media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1312 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł10 130 m² 750,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka usługowa w znakomitej lokalizacji Duża działka usługowa w znakomitej lokalizacji! Przylegająca do ul. Głogowskiej i dobrze widoczna dla przejeżdżających tą bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 213 m² 321,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w Chojęcinie- powierzchnia 1213 m2 kwadrat - Nieruchomości, kredyty, ubezpieczenia prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,1213ha , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł12 388 m² 120,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z prywatną linią brzegową - Jezioro Wielkie Na sprzedaż oferuję niezwykle atrakcyjną działkę, położoną bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Wielkiego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 349 702 zł13 134 m² 255,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zarząd Powiatu Wrzesińskiego Ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż części nieruchomości gruntowych niezabudowanych Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługiwało.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł2 253 m² 3,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 2253 m z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 29/10.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł3 277 m² 186,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Piła oznaczona ewidencyjnie nr 176/22 o pow. 0,3277 ha obręb Piła 26 z udziałem 1/4 w działce 176/19-.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł2 147 m² 216,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe zlokalizowane w miejscowości Piła oznaczone ewidencyjnie nr 176/23 o pow. 0,1172 ha obręb Piła 26 z udziałem 1/4 w działce 176/19-.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 416 m² 182,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Piła oznaczona ewidencyjnie nr 83/5 o pow. 0,2416 ha obręb 0060 Ostrów Wielkopolski. Działka leży na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

5 770 zł1 154 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu przedstawia propozycję wynajęcia terenu zlokalizowanego na działkach o numerach geodezyjnych:   Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł16 019 m² 93,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona przy ulicy Benickiej w Krotoszynie, na którą składają się działki o numerach 680/4, 685/5 oraz 644/4. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 230 zł646 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu przedstawia propozycję wynajęcia terenu zlokalizowanego na działkach o numerach geodezyjnych:   Przedmiotowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Jarocinie przy ulicy przy ulicy Ceglanej, oznaczona ewidencyjnie jako dz. 427/34 ob. 003 Jarocin. Działka posiada kształt regularny o proporcjach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Jarocinie przy ulicy przy ulicy Ceglanej, oznaczona ewidencyjnie jako dz. 427/33 ob. 003 Jarocin. Działka posiada kształt regularny o proporcjach.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt z przeznaczeniem na posadowienie reklamy w formie banneru, pylonu, bilbordu itd. Działka 77/3.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 223 m² 220,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jedna z lepszych działek w tej części Kalisza idealna zarówno pod budowę domu, jak i projekt inwestycyjny. Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, gdzie czas zwalnia, powietrze pachnie lasem, a ciszę wypełnia szum drzew i obecność natury. Takie są okolice Osowej Góry idealne na lokalizację domu w harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

118 999 zł1 008 m² 118,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1008 m - Szrapki, gm. Dominowo | Warunki Zabudowy Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1008 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 021 m² 222,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w powiecie poznańskim w Pobiedziskach, w okolicy ulicy Kiszkowskiej o powierzchni całkowitej 2021m2. Na powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Orcholska 7395/5 Powierzchnia 1813 mkw Działka rolna Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania o oznaczeniu 2mn/u, co daje szerokie możliwości inwestycyjne - zarówno zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki położone w Brzeźnie, gmina Czarnków, przy ul. Kasztanowej. Numery działek:    m Łączna powierzchnia: 2000 m . Dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 818 m -media przy działce w świetnej lokalizacji: lusówko, gm. Tarnowo Podgórne. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 818 m , położona w Lusówku -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł735 m² 204,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Szydłowie o pow. 735 m 2 - Osiedle Jabłonkowe. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy: wielkość powierzchni zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

525 200 zł2 020 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia