dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Przemysłowa

Piła,wielkopolskie

875 000 zł3 313 m² 264,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 3313 m2 położona w Pile przy ul. Żwirowej /przemysłowej w strategicznej lokalizacji bezpośrednio przy obwodnicy dk11 i dk10. Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 800 000 zł30 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej, dopiewo, lisówki Działka położona w uroczej miejscowości Lisówki, o powierzchni 3ha. Teren nie jest objęty mpzp, nie posiada warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Paruszka

Paruszka,wielkopolskie

120 000 zł2 094 m² 57,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Nowa cena! Działka w świetnej lokalizacji! Paruszka! gm. Krajenka! Powierzchnia 2094.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

990 782 zł9 347 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu składającego się z 4 działek o łącznej pow. 9347m 2. Teren umiejscowiony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , usytuowaną w malowniczej miejscowości Ceradz Dolny, na nowo rozwijającym się osiedlu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Krzyszkowo,wielkopolskie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Krzyszkowo (gmina Rokietnica), bezpośrednio przy ul. Głównej. Parametry działki: -powierzchnia: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koźle

Koźle,wielkopolskie

270 000 zł3 299 m² 81,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap okazji! Przy tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo, oferujemy kompleksową, bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego, aby proces zakupu był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

365 000 zł4 000 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4000mkw na której znajduję się dom remontu o powierzchni 70mkw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Różana

Nekielka,wielkopolskie

277 800 zł2 778 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację dużej działki położonej w Nekielce. Wielkość 2778m2 pozwoli mieszkanie w swobodnych warunkach. Nietuzinkowa okolica z pięknymi widokami jest lokalizacją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Stanisławowo,wielkopolskie

270 000 zł541 m² 499,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Stanisławowo, obręb Żółwieniec, gmina Ślesin, zabudowanej drewnianym domkiem letniskowym. Szczegóły nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

159 000 zł1 380 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na Osiedlu Kwiatowym w Szydłowie na sprzedaż Informacje podstawowe: na sprzedaż działka nr 606/3 na Osiedlu Kwiatowym w Szydłowie. Wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rogierówko

Rogierówko,wielkopolskie

1 096 200 zł1 827 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, rogierówko, kiekrz, media. P,w,K,G, oferuję bardzo ładnie położony teren w spokojnej lokalizacji, o powierzchni 1827 mkw złożony z dwóch działek geodezyjnych, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Skórka,wielkopolskie

174 800 zł3 015 m² 57,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

% % Oferta Sprzedaży Działki Nr 464/2 w Skórce Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o numerze 464/2, położonej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Makowa

Szewce,wielkopolskie

135 000 zł695 m² 194,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Ogłoszenie od osoby prywatnej Sprzedam działkę budowlaną położoną w Szewcach gm.Buk o powierzchni 695 m2. ul.Makowa O wymiarach - 23x30 Działka nr 161/19 Grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Garby

Garby,wielkopolskie

120 000 zł875 m² 137,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości! miejscowość garby, gmina krzykosy, powiat średzki 8 km od Środy Wielkopolskiej Polecam działkę w pięknym otoczeniu lasu - sosnowo-brzozowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piła

Piła,wielkopolskie

363 000 zł1 210 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pile ul. Kamienna O pow. 1.210 m 2. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość budowy: - budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dźwierszno Małe

Dźwierszno Małe,wielkopolskie

414 900 zł15 248 m² 27,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gmina Łobżenica | Działka budowlana w pobliżu jeziora Na sprzedaż duża dzialka budowlana o powierzchni 15248 m2 przy Gródku Krajeńskim w Gminie Łobżenica. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Straduń

Straduń,wielkopolskie

350 000 zł3 161 m² 110,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wymarzone miejsce Przepięknie położone 2 działki budowlane bezpośrednio przy lesie, około 400m do jeziora Straduń nr geodezyjny 140/6 i 140/5 teryt: 300207_5.0016.140/6 i 300207_5.0016.140/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Bogusławki,wielkopolskie

106 320 zł866 m² 122,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz miejsca blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do dużego miasta? Mam do sprzedania działkę na małym, kameralnym osiedlu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Baranowo,wielkopolskie

1 757 664 zł1 077 m² 1 632 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1077 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Baranowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sokalska

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł445 m² 494,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Poznaniu przy ulicy Sokalskiej-Chrzanowskiej. Działka położona w dzielnicy Poznań Nowe Miasto-Spławie. Ma wydane Warunki Zabudowy (zabudowa mieszkaniowa), dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

699 999 zł2 842 m² 246,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną z przeznaczeniem zabudowy usługowej oraz obiektów produkcyjnych, składów i magazynów zlokalizowaną w Plewiskach, gmina Komorniki, rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwałkówko

Chwałkówko,wielkopolskie

314 000 zł2 415 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ostatnia Z dostepnych działek! Polecam Państwu działkę w sąsiedztwie lasu z doskonałą komunikacją blisko szybkiej trasy S5 pomiędzy Gnieznem a Poznaniem. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawada,wielkopolskie

139 999 zł799 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 799 m - Nowa Zawada, blisko Piły Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 799 m , położoną na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murzynowo Leśne

Murzynowo Leśne,wielkopolskie

170 680 zł1 004 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Murzynowo Leśne, w gminie Krzykosy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzecin

Rzecin,wielkopolskie

150 000 zł4 600 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konwaliowa

Sowinki,wielkopolskie

343 000 zł980 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój oraz chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, działka położona w Sowinkach w gminie Mosina będzie dla Ciebie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cechowa

Kleczew,wielkopolskie

169 000 zł2 075 m² 81,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2075 m , położona w spokojnej części Kleczewa przy ul. Cechowej (powiat koniński, woj. wielkopolskie). Lokalizacja: - cicha i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lawendowa

Sowinki,wielkopolskie

515 000 zł1 279 m² 402,66 zł/m²

 

 

 

Jasin,wielkopolskie

473 500 zł1 894 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne działki położone przy ulicy Tymiankowej w podpoznańskim Jasinie. Nieruchomość jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

1 300 000 zł29 997 m² 43,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona Glince Duchownej, gm. Kostrzyn. Działka o powierzchni: 29 997 m2. Cena: 43,34 zł/m2. Wydane następujące warunki zabudowy na części działki pod budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cechowa

Kleczew,wielkopolskie

75 000 zł948 m² 79,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 948 m | Kleczew, ul. Cechowa Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 948 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

680 000 zł712 m² 955,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Na sprzedaż niewielki, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

297 000 zł659 m² 450,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wierzonka, w gminie Swarzędz, w dolinie rzeki Głównej, na skraju Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jabłonka

Jabłonka,wielkopolskie

140 000 zł1 843 m² 75,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1843 m z pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową domu - Jabłonka, gm. Kleczew, powiat koniński. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Siekierki Małe,wielkopolskie

318 780 zł1 012 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod zabudowę domu jednorodzinnego położoną w Siekierkach Małych przy ul. Szkolnej. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Gorajska

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł294 m² 778,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rod szafirek Do sprzedaży działka rod Szafirek w Poznaniu przy ul. Gorajskiej 11. Na działce o powierzchni 294 m2 znajduje się dom parterowy z poddaszem użytkowym o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Poznań,wielkopolskie

1 999 999 zł869 m² 2 301,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji - Nieruchomość inwestycyjna na Wildzie, poznań! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym, umiejscowionej w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Dobrska Szosa

Turek,wielkopolskie

310 000 zł1 596 m² 194,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1596 metry

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piła

Piła,wielkopolskie

260 000 zł1 093 m² 237,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! oferta sprzedaży działki budowlanej piła, ul. Droga kotuńska. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1093 m , położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Brodziszewo,wielkopolskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - korzystaj z tej wyjątkowej okazji! Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, które ułatwi Ci sfinalizowanie zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia