dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lubosz,wielkopolskie

107 000 zł1 110 m² 96,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ucieczki od zgiełku miasta i marzysz o swoim ustronnym miejscu gdzieś na wsi ? A gdyby tak móc wybudować się wśród pól z widokiem na las? Mam na sprzedaż niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bolechowo-Osiedle

Bolechowo-Osiedle,wielkopolskie

899 000 zł5 000 m² 179,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena 899 000 zł. Działka inwestycyjna ag z warunkami zabudowy Bolechowo-Osiedle (pow. poznański) Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka inwestycyjna ag położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maciejewo

Maciejewo,wielkopolskie

130 500 zł2 900 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę w lesie o powierzchni 2900 m , która posiada wydaną decyzje o warunkach zabudowy. Dzialka położona jest w lesie w małej wiosce Maciejewo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Dopiewo,wielkopolskie

247 000 zł618 m² 399,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie ładnie położone działki budowlane, lokalizacja : Dopiewo rejon ul. Klonowej. *Powierzchnie działek: 618 m2 i 722 m2, *numery geodezyjne działek :347/4 i 347/5 *kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

245 000 zł836 m² 293,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Witobel gmina Stęszew położonej przy ulicy Zieleni numer 7. Powierzchnia gruntu 836m2, front 22m, kształt zbliżony do prostokąta, pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

2 390 000 zł27 400 m² 87,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezydencjonalna działka z pozwoleniem na budowę. Perełka lokalizacyjna dla zamożnego i wymagającego inwestora! Na sprzedaż absolutnie wyjątkowa działka budowlana z aktualnym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dymaczewo Stare

Dymaczewo Stare,wielkopolskie

350 000 zł1 338 m² 261,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1338 m , położona w malowniczym Dymaczewie Starym, na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych w gminie Mosina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miodowa

Skórzewo,wielkopolskie

690 000 zł863 m² 799,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Skórzewie pod Poznaniem, przy ul. Miodowej. Nieruchomość o powierzchni 863 m ma wymiary około 20 m szerokości oraz 44 m długości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Kiączyn,wielkopolskie

149 000 zł689 m² 217,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Kiączyn, gm. Kaźmierz | Spokojna okolica, świetna lokalizacja Lokalizacja: kiączyn, ul. Czereśniowa, gm. Kaźmierz Okolica: zielona, cicha, w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

595 000 zł1 000 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka pod lasem. Narożna. Szeroki front 25m. Media w drodze. Kupuj i buduj! Wiosna za pasem! Zapraszam na prezentację. Dodatkowe informacje telefonicznie, whatsup, mail. Piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Lipno,wielkopolskie

170 000 zł1 106 m² 153,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia dostępna działka budowlana w świetnej lokalizacji - Lipno, ul. Ogrodowa, zaledwie 10 minut od Leszna. Dwie pozostałe działki zostały już sprzedane - to ostatnia okazja, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otusz

Otusz,wielkopolskie

349 000 zł2 951 m² 118,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2951 m2 (nr geodezyjny 105/32 oraz 105/42). Parcela położona jest w kompleksie działek budowlanych we wsi Otusz, gmina Buk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pacholewo

Pacholewo,wielkopolskie

720 137 zł42 361 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 4,2361 ha położone w miejscowości Pacholewo, powiat obornicki, gmina Oborniki, woj. wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzybowa

Kotuń,wielkopolskie

143 000 zł889 m² 160,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mam działkę budowlaną nr 150/5 w Kotuniu (gmina Szydłowo, powiat pilski) przy ulicy Bursztynowej, blisko lasu. W okolicy dużo nowych zabudowań. Dostęp działki do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzynki

Skrzynki,wielkopolskie

645 000 zł1 500 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dogodnie zlokalizowana działka budowlana, z miejscem na duży ogród. Media w granicy działki. Dojazd drogą asfaltową. Dobre usytuowanie względem stron świata. Dodatkowych informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzynki

Skrzynki,wielkopolskie

685 000 zł1 500 m² 456,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ładna, duża, doskonale zlokalizowana działka. Dookoła przestrzeń i tereny zielone. W gratisie sad, łąka, wybieg 3.500m2. Okazja! Zapraszam na prezentację. Dodatkowe informacje na telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

231 186 zł2 181 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu o pow. 2181 m 2. Teren umiejscowiony we wsi Łaziska gm. Wągrowiec przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

67 500 zł800 m² 84,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 800 m , położoną w malowniczej i rozwijającej się miejscowości znajdującej się w gminie Kiszkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wielonek,wielkopolskie

165 750 zł1 105 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad jeziorem mormin - cisza, spokój I bliskość natury! Faktura vat 23% - Możliwość odliczenia vat! Kupujący zwolniony z pcc! Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wolica

Wolica,wielkopolskie

382 050 zł1 415 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1415 m blisko Małej Plaży media, ogrodzenie, pozwolenie na budowę! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;powiat Kalisz,wolica/szałe Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cienista

Dopiewo,wielkopolskie

325 000 zł778 m² 417,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, dopiewo ul. Cienista *powierzchnia działki : 778 m2 *kształt : prostokąt *front działki : ok.22,50m Wydane Warunki Zabudowy na budynek dwulokalowy! Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pąchy

Pąchy,wielkopolskie

170 000 zł2 845 m² 59,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż działki budowlanej w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 2845m 2 w miejscowości Pąchy, gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski. Odległość od Poznania ok. 80 k. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wojciechowskiego

Poznań,wielkopolskie

2 099 900 zł1 194 m² 1 758,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piątkowo działka budowlana o pow. 1194 m2 wydane warunki zabudowy pod budynek wielorodzinny : 12 mieszkań po 50 m2 oraz 2 lokal użytkowe po 150 m2 cena : 2 099 900 zł wolne od zaraz wymiary :30x40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Gortatowo,wielkopolskie

780 000 zł16 675 m² 46,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, gortatowo, gmina swarzędz, 1,66 ha, mpzp, grunt rolny położony w Gortatowie o powierzchni 1,6675 ha. Dojazd do działki droga asfaltową ,ostatnie 50 m polną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gnieźnieńska

Poznań,wielkopolskie

796 950 zł3 542 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy ul. Gnieźnieńskiej w Poznaniu, w pobliżu skrzyżowania z drogą krajową nr 92. W uchwalonym Planie Ogólnym przewidziana na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szrapki

Szrapki,wielkopolskie

119 000 zł1 008 m² 118,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1008 m - Szrapki, gmina Dominowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1008 m (0,1008 ha) , położona w miejscowości Szrapki , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Pąchy

Pąchy,wielkopolskie

618 000 zł10 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja, hacjenda, ranczo. Dla terenu został wywołany mpzp. Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Chojęcin

Chojęcin,wielkopolskie

999 000 zł3 042 m² 328,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3042 m 2 - chojęcin kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w miejscowości chojęcin gm. Bralin. Nieruchomości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

310 000 zł1 084 m² 285,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Skrzynki gmina Kórnik położonej w okolicy ulicy Figowej, miejscowość Skrzynki bezpośrednio graniczy z miastem Kórnik. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

420 000 zł1 357 m² 309,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Skrzynki położonej w okolicy ulicy Figowej, miejscowość bezpośrednio graniczy z miastem Kórnik. Powierzchnia gruntu 1357m2, front ok 30m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

740 000 zł40 000 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4 ha, zlokalizowana w gminie Kiszkowo, w województwie wielkopolskim. To doskonała okazja dla inwestorów, rolników oraz osób poszukujących dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł11 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,12 ha -olsza pow. Śremski, dwie działki po 5000 mkw Działka położona blisko terenów leśnych i zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1,12 ha, jest objęta mpzp, położenie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Wągrowiec,wielkopolskie

360 000 zł670 m² 537,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 670 m2, położona przy ulicy Wiosennej w Wągrowcu. Nr ewidencyjny działki 4927 Kształt działki prostokąt. Media: prąd woda gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Wieś

Wielka Wieś,wielkopolskie

990 000 zł6 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka gruntu położona w doskaonałej lokalizacji, w Buku bezpośrednio przy Drodze Powiaowej 307, w ciągu ulicy Bukowskiej Działka w regularnym kształcie protokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

119 520 zł747 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na nowo powstającym osiedlu w Szydłowie na sprzedaż Na sprzedaż działka o numerze: 38/43 - 747 m2 w cenie: 119 520 zł. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żurawia

Chomęcice,wielkopolskie

649 000 zł2 266 m² 286,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 264/24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczew Smużny Pierwszy

Kiełczew Smużny Pierwszy,wielkopolskie

169 000 zł2 370 m² 71,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Jeśli marzysz o własnym domu, a nie wiesz od czego zacząć, mamy ofertę dla Ciebie! Na działce są już fundamenty wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Skrzynka

Skrzynka,wielkopolskie

83 000 zł998 m² 83,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rekreacyjna 998 m - Skrzynka, gm. Ostrowite, pow. słupecki Blisko Jeziora Powidzkiego | Otoczenie pól i lasów | Idealna na wypoczynek Oferuję na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

310 000 zł1 084 m² 285,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-