dowolna

Działki na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży działek

3 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 598 ogłoszeń

6 097 250 zł21 025 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego w Kaliszu okolice ulic Metalowców, zachodniej, obozowej. Możliwość uzyskania pozwolenia na hale około 6000 -8000 m2. Teren objęty mpzp - zabudowa usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę znajdującą się nieopodal Jeziora Wielkiego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję - działkę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Radzyny! Co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną? Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod mały magazyn! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną cenowo i lokalizacyjnie działkę pod zabudowę magazynową w Poznaniu, tuż przy A2 w obrębie Krzesiny. Możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną położoną w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Gniezno w miejscowości Wełnica na os. Zimowym 1300 m od jeziora Strzyżewskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 383 m² 251,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja z potencjałem w centrum Koła. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2383 m , zabudowana budynkami magazynowo-usługowymi oraz halami garażowymi. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Polecamy działkę budowlaną na sprzedaż w bardzo urokliwym miejscu przy lesie nad jeziorem Działka znajduje się w miejscowości miastko gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1700m2 w miejscowości Korzekwin gm. Szczytniki, pow. kaliski, na którą wydane zostały warunki zabudowy. Działka ogrodzona podmurówka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł915 m² 125,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - ługi ujskie Sypialnia miasta Piły, oddalona ok. 6km od granicy miasta Piła. Powierzchnia działki ok.915 m2, Działka płaska, w kształcie prostokąta. W pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł19 200 m² 9,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki położone w Rosku (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Wieleń) o łącznej powierzchni 1,9200 ha Polecam na sprzedaż 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną nieopodal Jeziora Wielkiego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 768 m - Krzyż Wielkopolski Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 768 m , położoną w miejscowości Krzyż Wielkopolski.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł5 431 m² 533,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uzbrojona działka budowlana Z możliwością podziału działka na sprzedaż w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowana przy Rodawskiej. Działka jest objęta mpzp Korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

289 600 zł1 448 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1448m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Karsy w pierwszej linii brzegowej od Zalewu na rzece Powie. Przeznaczenie działki: decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł85 572 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego gruntu z potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotowa nieruchomość (zaznaczona na powyższych zdjęciach kolorem czerwonym) w części położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 026 m² 616,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod rezydencję w wyjątkowo zacisznym miejscu, w sąsiedztwie okazałych budynków na równie dużych działkach! Działka zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

391 560 zł3 012 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki w szydłowie przeznaczone na działalność usługową. Niezabudowane działki gruntu (własność) o powierzchni: 1. 3012 m2 ( 46/5 i 45/3) 2. 3050 m2 (45/2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 067 m² 131,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży: atrakcyjna Działka Budowlana z Projektem Domu w Milczu nowa cena! Teraz ta wyjątkowa nieruchomość dostępna jest w nowej, obniżonej cenie: 140.000,00 zł! zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł1 491 m² 319,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1491 m2 w Lesznie / Henrykowo ul.Brylantowa, z wydanymi warunkami zabudowy dla 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 877 m² 502,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rezydencjonalnej położonej nad jeziorem Niepruszewskim. Połączenie prestiżowej lokalizacji, prywatności i spokoju. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 700 m² 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Wysocko Wielkie, 1700 m2., Gmina Ostrów Wielkopolski. Przedstawiamy Państwu interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działa budowlana o powierzchni 2100 m położona w atrakcyjnej lokalizacji w Licheniu Starym, w powiecie konińskim. Działka o regularnym prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł831 m² 499,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny, teren objęty mpzp, szczytniki Działka o powierzchni 831 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł10 037 m² 169,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Aby obejrzeć nieruchomość i jej sąsiedztwo obejrzyj film klikając w ikonę video. Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Miękowie koło Poznania o pow. 1,0037ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł2 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2 w trakcie wydzielania. Podział zakłada powstanie 5 działek rezydencjalnych o powierzchni 2800m2 (2), 4800m2 (2) i 5200m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł2 744 m² 152,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę budowlaną położoną w Bierzglinku przy ulicy Cisowej. Idealne usytuowanie przy spokojnej ślepej uliczce w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12 250 m² 16,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam grunt rolny w okolicach Ślesina o łącznej powierzchni 1,2250 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Teren płaski, regularny kształt działek,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł6 834 m² 94,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Skórka, gm. Krajenka - duża działka gruntu w otulinie lasu! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6834 m , która zapewni przyszłym właścicielom pełną prywatność oraz -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 875 m² 56,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż atrakcyjna działka W stobnie O pow. 3875 m 2 oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa biura pokrywa sprzedający. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 153 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1153 m2 położoną w Dobrojewie gm. Ostroróg, zaledwie 850 m od jeziora Mormin. Działka ma wymiary 27 x 42 m i znajduje się w otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem. W sprzedaży posiadamy działki.

Szczegóły ogłoszenia

381 682 zł1 918 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piła ul. Żwirowa działka inwestycyjna położona w przemysłowej części piły, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działka gruntu o powierzchni 0,1918 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o pow. od 632-1084 mkw. w Chrząstowie Gmina Książ Wielkopolski (działki nr 110/7-10 oraz 110/16-17). Dla terenu wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł4 995 m² 61,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w skrócie: działka na uboczu pod lasem, z asfaltowym dojazdem. Idealna dla ceniących kontakt z naturą lub pod niewielką inwestycję - możliwość budowy 3 domów.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł378 m² 330,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupna działka budowlana położona na nowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Sapowicach. Teren idealny dla miłośników bliskości natury, terenów zielonych, jeziora, ale też.

Szczegóły ogłoszenia

122 400 zł1 224 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w centrum Kiszkowa, którego okolica charakteryzuje się ciekawym i malowniczym ukształtowaniem z licznymi jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł5 009 m² 399,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 5009 m2, położona na pograniczu Poznania i Komornik, w bardzo dobrej lokalizacji w obrębie Poznań Fabianowo. Aktualne studium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1823 m , położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia, w pobliżu Jeziora Wierzbiczany.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł5 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 5200m2 szer. 100m działka nieogrodzona przy asfaltowej drodze, media prąd woda, gaz w ulicy przy działce.Działka budowlana( nadaje się pod mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - Strzałków, gm. Lisków Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Strzałków, gmina Lisków - około 30 km od centrum Kalisza. Spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł20 600 m² 6,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwie działki rolne (pola uprawne) o łącznej powierzchni 2,06 ha, położone w miejscowości Górzna, w gminie Złotów. Teren o płaskim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij