dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 364 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

665 000 zł75 m² 8 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 99 m , położony w Lusowie pod Poznaniem. Blisko lasu i jeziora. To dom, który może stać się zarówno całorocznym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł106,65 m² 6 497,99 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Projekt Zalasewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane na przedmieściach Poznania - w Zalasewie, w gminie Swarzędz. To doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł106,65 m² 6 578,31 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł106,65 m² 6 497,99 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł140 m² 3 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Brzeźno. ul. Pogodna. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej czekają na nowych właścicieli. Piętrowy budynek kryty dachówką ceramiczną, o dwóch kondygnacjach i powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł108,04 m² 5 275,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

oraz podatku pcc. Kameralna inwestycja budowlana w Bolewicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Proponujemy dom typu Makadamia o estetycznej, nowoczesnej formule z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł170 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:231 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w centrum Grodziska Wlkp lokalizacja: adres: nieruchomość położona w Grodzisku Wlkp. na ul. Poznańskiej specyfikacja: w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 000 zł139 m² 9 769,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Atrakcyjny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący w Luboniu. Ciekawa bryła architektoniczna budynku z dużymi przeszkleniami doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł94,23 m² 8 702,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Nowoczesna bryła domu łączy białe i szare tynki z akcentami cegły. Możliwość wyboru układów domu pozwala na pełne dostosowanie go do oczekiwań mieszkańców. Przestronne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł109,25 m² 8 421,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom Gemini 110 m2 może śmiało może konkurować z mieszkaniami w bloku. Jest też dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają spokoju w mniejszym domu, dającym wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł125,53 m² 7 806,90 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom Libra 126 m2, daje dużo możliwości projektowych, np. wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni na biuro czy pokój gościnny. Na piętrze jest miejsce na 3 wygodne sypialnie. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł102 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 102m na działce 1000m w miejscowości Osiek Mały. Budynek zawiera instalacje elektryczną, instalacje grzewczą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy, w domku z ogrodem za rozsądną cenę? Lubisz kontakt z naturą i szukasz odskoczni od gwaru miejskiego? Na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł115 m² 7 791,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, kompaktowy i funkcjonalny dom typu bliźniak w stanie deweloperskim, wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Idealna propozycja dla osób ceniących autonomię, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 880 000 zł210 m² 8 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:901 m²

Przedstawiamy Państwu wygodny, przestronny i funkcjonalny dom w Łęczycy pod Poznaniem, w gminie Komorniki przy północnej granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dom jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł187 m² 5 342,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 187,56 m i użytkowej (nie wliczając garażu) 120,78 m2, położony na działce o powierzchni 350 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł102 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dom W otoczeniu lasów | duża działka | stodoła | cisza I przestrzeń Dzierżążno Małe , gmina Wieleń Na sprzedaż nieruchomość położona w wyjątkowo spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 135 000 zł109,25 m² 10 389,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł125,53 m² 10 037,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł145,41 m² 6 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Okazja. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący zbudowany przez właścicieli z wysokiej klasy materiałów w miejscowości Bucz, ul. Jesionowa. Oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,80 m² 9 519,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Dom składa się z: parteru salonu z jadalnią oraz wyjściem na taras - 24,3 m . otwartej kuchni na salon - 6,3 m . toalety - 1,8 m . komunikacji - 3,6 m . pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż - miejscowość Przyjma, gm. Golina Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Przyjma , w gminie Golina. Nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł165 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 165 m , położony w spokojnej miejscowości Młodojewo Parcele w gminie Słupca, zaledwie 4 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł180 m² 2 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny dom dla rodziny lub dwóch gospodarstw - Kalinowiec, gm. Kleczew Zapraszamy do zapoznania się z nietuzinkowym miejscem, które zapewni komfort, przestrzeń i możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi ul. Parowa Konin Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z lat 80- tych., z poddaszem nieużytkowym oraz częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Zagórów. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem czy adaptację na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Dom na dużej działce 1911 m Poznań, ul. Rzeczna Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na dużej, ogrodzonej działce 1911 m w Poznaniu, przy ul. Rzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł202,59 m² 4 195,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:446 m²

Invest Dom Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Poznania - Krzyżownikach,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł135,56 m² 7 007,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom na sprzedaż - Budzyń Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 107,76 m , położony na nowym osiedlu w Budzyniu - oddany do użytku w 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł104,68 m² 9 533,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Polecamy na sprzedaż nowe wolnostojące domy parterowe przy ulicy Frezjowej w Konarzewie. Konarzewo to bardzo przyjemna i wygodna do mieszkania miejscowość, położona zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł180 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom, dla rodziny przestrzeń, spokój i widok na horyzont Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odetchnie pełną piersią, a poranna kawa będzie smakować najlepiej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł148 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, położona przy ul. Swoboda na poznańskim Grunwaldzie - w jednej z najbardziej prestiżowych, stabilnych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł211 m² 3 028,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł174 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 500 m² 66,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Na sprzedaż klimatyczna działka z domkiem rekreacyjnym, podgrzewanym basenem i lasem - Ustronie, gm. Borek Wlkp., powiat Gostyń. Powierzchnia: 7 500 m | Dom: ok. 50 m | Podgrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 999 zł92,79 m² 9 914,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Polecamy na sprzedaż ostatni etap nowej inwestycji - zespołu kompaktowych eco lokali mieszkalnych z pompami ciepła w zabudowie bliźniaczej położone na mini osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł179 m² 5 363,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom w miejscowości Władzimirów na działce 13a o powierzchni 133m2 użytkowej plus cześć garażowa, składzik o powierzchni 46m2 (garaż 2-stanowsikowy). Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

590 000 zł103 m² 5 728,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości quality prezentuje nową inwestycję deweloperską - domy w zabudowie bliźniaczej, położone w Bogdanowie przy ul. Różanej. Nieruchomości są gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł160 m² 2 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 160 m , posadowiony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1000 m w miejscowości Osowo Nowe (5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym. Dom wolnostojący w Kaczorach to imponująca nieruchomość z uroczym ogrodem, idealna dla osób poszukujących przestrzeni i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Baranowie, przy ul.Klonowej. Budynek z połowy lat 80tych, o powierzchni około 120m2, wybudowany na działce 449m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł254,71 m² 7 848,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nowoczesny, pięknie wyremontowany dom na sprzedaż - w zachodniej części Poznania na styku dzielnic jeżyce/ogrody/ Wola - niecałe 255 m2, na działce 423 m2. Ten nowoczesny i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł330 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 185 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 330 m , usytuowany na dużej działce o pow. 2185 m2 na Osiedlu Kwiatowym w Poznaniu. Nieruchomość z 2000 roku, z garażem na cztery.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Chciałbyś zamieszkać w centrum Wrześni, a jednocześnie na spokojnym, cichym osiedlu? W przestronnym, komfortowym domu z dwoma tarasami, poddaszem i dużą piwnicą? Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł186,30 m² 7 514,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię nie hałas miasta, ale kojąca cisza i zapach świeżo parzonej kawy z ekspresu. Słońce wpada do przestronnej kuchni, a Twoje stopy dotykają.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł143 m² 6 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Są nieruchomości, które od razu dają poczucie komfortu i takie, które dodatkowo oferują przestrzeń do realizacji własnej wizji. Ten dom łączy jedno i drugie. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij