dowolna

Domy na sprzedaż wielkopolskie - Oferty sprzedaży domów

3 362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 362 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

765 000 zł129,56 m² 5 904,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesne domy bliźniacze na sprzedaż - Osiedle Jasper Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów bliźniaczych na nowo powstającym, kameralnym Osiedlu Jasper. To wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Dopiewiec

586 752 zł66,42 m² 8 833,97 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym i wc. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Dopiewiec

586 704 zł66,51 m² 8 821,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Dopiewiec

585 998 zł66,43 m² 8 821,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez prowizji ***. [.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przewidywany termin oddania do użytku iikw. 2026. Dom 1/2 bliźniaka w Leśniewie o powierzchni 75m2 ze strychem w budynku dwulokalowym. Dom według indywidualnego projektu na działce 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł75,76 m² 6 454,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75,76 m w inwestycji Wille przy Lesie w Jarocinie. Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł75,76 m² 7 246,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł75,76 m² 6 982,58 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł81,98 m² 7 806,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Biuro sprzedaży dewelopera - sprzedaż bezpośrednia (brak opłat) - kontakt tel.   brak podatku pcc 2% rękojmia - faktura vat pomoc W organizacji finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł99 m² 7 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej części zachodniego Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł82 m² 12 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowe domy 82m ze sporą działką [~270m2] na kameralnym osiedlu | doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł156 m² 5 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą blisko lasu/ 2 mieszkania/dodatkowy lokal - cicha działalność gospodarcza/osiedle Górne Parter 68m2, piętro 60m2, garaż 28m2, lokal przy garażu 28m2, 4 pomieszczenia piwniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

budynek mieszkalny + budynek gospodarczy + drugi budynek z garażem, podwórko i działka za budynkami 7000m2, wszystkie media, nowa powierzchnia asfaltowa jezdni, ulica oświetlona, ładne spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł300 m² 13 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Ekskluzywny i komfortowy dom na poznańskim Strzeszynie. Przestrzeń i wygoda, elegancja i styl. Nowoczesne rozwiązania oraz najwyższa jakość materiałów, wykonania i wykończenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł60,35 m² 7 705,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Oferujemy 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, z aneksem kuchennym, łazienką, wc i ogródkiem, mieszczący się w nowo powstającej inwestycji Osiedle Gwiazdowo. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł60,35 m² 7 705,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł54,95 m² 7 807,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, z aneksem kuchennym, łazienką, wc i ogródkiem, mieszczący się w nowo powstającej inwestycji Osiedle Gwiazdowo. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty 16 maja w godzinach 11:00-14:00. Prezentacja nieruchomości odbywa się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dom z duszą i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł469,50 m² 4 579,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji - Poznań, ul. Fabianowo Idealna dla klientów prywatnych oraz instytucji Na sprzedaż reprezentacyjny, wolnostojący dom o powierzchni 386,95.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł283 m² 5 265,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Drogi Kliencie, zapraszamy do napisania nowego rozdziału Twojego życia. Zapraszamy do miejsca, które od pierwszej chwili budzi poczucie spokoju i harmonii. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m2 + gabinet/garaż, położony w Tarnowie Podgórnym. Dom wybudowany w 2005 roku. Posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł165 m² 5 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Sprzedam piekny dom z dusza, na skraju Puszczy Noteckiej.Dom znajduje sie w miejscowosci Zielonagora, 2 km od miasta Obrzycko.Do Obornik 14 km,do Szamotul 12 km, do Wronek 14 km do Poznania 30.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zamienię nowoczesny, energooszczędny dom w Lesznie na mieszkanie. Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie z dopłatą. Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu? Bez remontów, stresu.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł194 m² 5 087,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Okazja. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Lesznie Gronowo, ul. Gronowska. Oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom położony w Lesznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom rodzinny z dużym, prywatnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Poznania: zieliniec, ul. Górska 3. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130,20 m² 6 528,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, wolnostojącego. Ten ładny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 130,2m2, (całkowita 198m2) składa się z parteru, pierwszego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł96,20 m² 3 908,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:441 m²

Rezerwacja do 12.05.2026. Okazja. Na sprzedaż parter domu z niezależnym wejściem samodzielny lokal mieszkalny z założoną księgą wieczystą i przynależnym gruntem w Lesznie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł310,68 m² 12 842,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 025 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny dom z duszą, położony w urokliwej okolicy Borówca, w jednej z najprężniej rozwijających się gmin.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł331,94 m² 5 995,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:22 100 m²

Jeśli marzysz o ciszy, spokoju i ucieczce od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Położony w malowniczej wsi Dźwierszno Małe, urokliwy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł224 m² 8 258,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Wyjątkowy dom 224,5 m światło, przestrzeń I design Na sprzedaż niezwykle przemyślany i pięknie urządzony dom o powierzchni 224,5 m , który zachwyca przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł25,10 m² 12 669,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:201 m²

Nowa oferta. Na sprzedaż lokal mieszkalny / segment w Boszkowie. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 25,10m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł288 m² 7 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż dom klasy premium z pięknym ogrodem. Komfort i prywatność. Przestrzeń dla osób, które chcą połączyć komfort życia z prywatnością i spokojem dużej działki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

468 900 zł150 m² 3 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 940 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość - dom z poddaszem użytkowym do własnej aranżacji, usytuowany w malowniczej miejscowości Wielonek koło Ostroroga. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis Nowoczesny dom parterowy 103m rozwiązania Premium, przestronna działka Sprzedaż bezpośrednia, kupujący oszczędza na podatku 2% i pośrednictwie (nie ponosi tych kosztów). Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 500 zł114 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Mamy do zaoferowania nasz nowy projekt domu jednorodzinnego o powierzchni 114 m (projekt domu - Dom w cieszyniankach 3) Dom w stanie deweloperskim: elewacja (styropian gr.20cm, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł109 m² 7 311,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w kameralnej zabudowie czterolokalowej - przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Powierzchnia całkowita: 109 m2| Działka ok.200 m2|Taras 20 m2 Na sprzedaż komfortowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom energooszczędny klasy premium wagowo, gm. Pobiedziska Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży unikalnego, energooszczędnego domu klasy premium, położonego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na dużej działce w otulinie lasu - Kalisz, winiary Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 114 m (plus ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 032 zł101 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mamy do zaoferowania nasz nowy projekt domu jednorodzinnego o powierzchni 101 m (projekt domu - Dom w Arkadiach) Dom w stanie deweloperskim: elewacja (styropian gr.20cm, tynk baranek 1,5mm.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł100,15 m² 11 962,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam bezpośrednio dom z całym wyposażeniem w zabudowie bliźniaczej Czapury, gm. Mosina. Cena do negocjacji. Osoby zainteresowane wirtualnym spacerem po domu zapraszam do kontaktu prześlę.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6