dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

478 680 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko lasu z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 39,89 m2 składa się z 2 pokoi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Adamowo

Adamowo,wielkopolskie

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna zadrzewiona duża działka rekreacyjna otoczona z dwóch stron lasem. Możliwość podziału na 2 mniejsze działki. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kołobrzeska

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł465 m² 903,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej na poznańskich Smochowicach. Działka ma powierzchnię 465 m2 i posadowione są na niej: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

267 000 zł51 m² 5 206,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie o pow. 51,28 m 2 w samym centrum Piły - ul. Staromiejska. Atuty: - niskie koszty utrzymania, - ustawne pokoje, - bardzo słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnków

Czarnków,wielkopolskie

569 000 zł294 m² 1 935,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo przedstawiam bardzo jasne mieszkanie w Czarnkowie o powierzchni 294m2. Mieszkanie jest ciepłe, słoneczne, idealne dla rodziny, pod wynajem lub prowadzenie działalności. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

602 500 zł50 m² 11 930,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+ mieszkania od dewelopera + nie płacisz prowizji + Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 30 tysięcy złotych) Zadzwoń już dzisiaj #telefon poniżej Promocja oferuje mieszkania o różnych układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pakawie

Pakawie,wielkopolskie

730 000 zł24 339 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Domplus nieruchomości ma nową ofertę nieruchomość gruntową. Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i poszukujesz swojego kawałka natury, to ta działka w lesie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Poznań,wielkopolskie

5 000 000 zł201 m² 24 875,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2018

Oferta dotycząca sprzedaży apartamentu na poznańskich ogrodach. Oferuję do sprzedaży wyjątkowy, luksusowy i klimatyzowany apartament o powierzchni użytkowej 201m2 wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

315 000 zł41 m² 7 690,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem na działce o powierzchni 58 m2, z 2 miejscami parkingowymi oraz panelami fotowoltaicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rynek

Kaźmierz,wielkopolskie

299 000 zł38 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie nr M02 położone na I piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2024 roku. To wyjątkowy lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śrem,wielkopolskie

480 000 zł51 m² 9 474,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top standard w Sercu Śremu: nowe, świeżo wykończone Dwupokojowe Mieszkanie na Osiedlu Corner Park Jeśli chcesz mieszkać w wysokim standardzie i mieć pod ręką dosłownie wszystko (nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,wielkopolskie

699 000 zł56 m² 12 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam na sprzedaż przestronne, 4-pokojowego mieszkanie w Luboniu, tuż pod Poznaniem. To dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł31 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam ofertę kawalerki z osobną kuchnią zlokalizowanej przy ulicy Hetmańskiej na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczak

Kalisz,wielkopolskie

335 000 zł49 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 49.30 m2, położone na zamkniętym osiedlu Korczak w Kaliszu. Cena nieruchomości 335 000 zł. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

514 550 zł1 555 m² 330,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Działka na planie prostokąta o froncie 52 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 765,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz przestronnego domu w nowoczesnej aranżacji? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

633 518 zł49 m² 12 936,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, jeżyce Rynek: pierwotny Termin oddania: II kwartał 2026 Na sprzedaż klasyczne 2-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

837 500 zł92 m² 9 115,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

0% prowizji dla kupującego! Możliwy harmonogram płatności 20/80. Tel: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

450 000 zł44 m² 10 153,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze w nowym centrum Lubonia, a dokładniej przy ul. Wschodniej. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

674 625 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2026 Na sprzedaż wygodne 2-pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

1 755 000 zł117 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy z kawalerką z osobnym wejściem, luksusowo wykończone, w zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Poznaniu, przy ul. Mielżyńskiego 20. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sękowska

Podrzewie,wielkopolskie

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 000 m²

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w powiecie szamotulskim, gminie Duszniki w miejscowości Podrzewie. Oferowana nieruchomość to dom mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berylowa

Konin,wielkopolskie

670 000 zł51 m² 13 222,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Berylowej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę. Na metraż całkowity 50,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

6 000 000 zł7 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wągrowiec,działka inwestycyjna w wągrowcu,polecam do zakupu pięknie położoną działkę o pow.ok.7 tyś.m2 w Wielkopolsce w miejscowości Wągrowiec. Uwaga,działka jest na etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Luboń

Luboń,wielkopolskie

2 600 000 zł2 205 m² 1 179,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży terenu zlokalizowanego w spokojnej, mieszkaniowej dzielnicy w centrum Lubonia, składającego się z 2 przylegających do siebie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krótka

Poznań,wielkopolskie

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej kawalerki zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy z 1920 roku, położonej przy ulicy Krótkiej w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wysogotowo

Wysogotowo,wielkopolskie

1 050 000 zł1 709 m² 614,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w podpoznańskim Wysogotowie, w gminie Tarnowo Podgórne. Działka o powierzchni 1.709 m2 w kształcie czworokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Dopiewiec,wielkopolskie

840 000 zł75 m² 11 233 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie wykończonego segmentu w Dopiewcu. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja. Lokal położony jest na osiedlu otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł49 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą przy ul. Turkusowej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 49m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

317 280 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najtańszy lokal usługowy w Poznaniu! Polecam na sprzedaż lokal użytkowy na poznańskiej Wildzie w świetnej cenie, idealny pod biuro lub drobne usługi (księgowość, branżę it, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Witam, zapraszam Państwa, do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, znajdującego się na cichej spokojnej ulicy w Puszczykowie. Propozycja dla Osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Poznań,wielkopolskie

1 720 000 zł248 m² 6 927,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

320 000 zł64 m² 5 010,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Makowej w Koninie. Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 63,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tylna

Mosina,wielkopolskie

770 000 zł107 m² 7 174,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Pragniesz zamieszkać we własnym domu w spokojnej okolicy? Zależy Ci na łatwym dostępie do sklepów, szkoły czy przedszkola? Już dziś możesz stać się właścicielem gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

804 829 zł74 m² 10 920,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu. Stacje ładowania e-samochodów. Twój smartfon otworzy bramę garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 739 000 zł230 m² 7 547,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szanowni Państwo, nieruchomość wybudowana "dla siebie" z dbałością o jakość materiałów i szczegóły. Idealny dla Rodziny z dziećmi. Bardzo duża działka 1247 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Niemieczkowo

Niemieczkowo,wielkopolskie

585 155 zł15 815 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka rolna o pow. 15 815 m2.- Niemieczkowo gmina Oborniki. Miejscowość Niemieczkowo położona w połowie drogi pomiędzy Obornikami a Szamotułami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Chludowska

Biedrusko,wielkopolskie

53 000 zł400 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka rod Biedrusko, wejście od ulicy Chludowskiej, zlokalizowana z dala od dróg, w okolicy lasu. Powierzchnia działki ok 400 m2 Drewniany domek z zadaszonym tarasem. Powierzchnia domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Kostrzyn,wielkopolskie

649 000 zł115 m² 5 663,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,wielkopolskie

530 000 zł53 m² 9 986,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ślicznego, przestronnego mieszkania znajdującego się na osiedlu zamkniętym w Luboniu przy ul. Konarzewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pukackiego

Krotoszyn,wielkopolskie

699 000 zł196 m² 3 566,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Wygodny, dwupoziomowy dom po odświeżeniu wraz z dodatkowym mieszkaniem! Bez prowizji agencyjnej od zakupu! lokalizacja: ul. Pukackiego w Krotoszynie. Obejrzyj video-prezentację domu: znajduje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij