dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

1 999 000 zł150 m² 13 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:866 m²

Ekskluzywny i wygodny dom parterowy z pięknie zaaranżowanym ogrodem. Dom w całości rozłożony w parterze o powierzchni całkowitej 150 m2 ( uż 130 mkw ) położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł31 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 7 piętrze w wysokim 11 piętrowym bloku z windą na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 30,80 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

362 130 zł25 m² 14 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z tarasem i ogrodem od strony zachodniej, położona w doskonałej lokalizacji - Winogrady. Mieszkanie jest położone na nowoczesnym osiedlu i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Ostatnia szansa na zakup Dom w zabudowie szeregowej oddany do użytku! Nieruchomość położona pod Poznaniem - zaledwie 20 minut samochodem do centrum. Komfortowy 4- pokojowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mąkoszyce

Mąkoszyce,wielkopolskie

165 000 zł2 345 m² 70,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykłej nieruchomości. Prostokątna działka o powierzchni 2345 m2 tuż przy lesie. W odległości 4 km jest piękny zalew. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

474 306 zł36 m² 13 048,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jestem opiekunem klienta, wyszukam i zaprezentuję interesujące Ciebie inwestycje. Ponad 40 inwestycji w Poznaniu - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Oferta, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

810 000 zł53 m² 15 283 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w Poznaniu Lokalizacja: ul. Polna 28, poznań Powierzchnia: 53 m2 Rok budowy: 2016 Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

549 000 zł62 m² 8 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie w Baranowie, które jest idealnym miejscem dla rodzin oraz osób szukających komfortu w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

504 000 zł44 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

439 252 zł55 m² 8 031,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko natury miejsca zaledwie kilka minut od Poznania. Jednocześnie miejsca, w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubosz

Lubosz,wielkopolskie

450 000 zł119 m² 3 781,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! dom poniżej ceny rynkowej! Pompa ciepła! Rekuperacja! Ocieplenie! Las! Woda! Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem - 6o8 530 766 Dziś przekazujemy na sprzedaż fantastycznie położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podrzewska

Duszniki,wielkopolskie

285 000 zł2 183 m² 130,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pełnym uzbrojeniem i mpzp, przyłącze energetyczne skrzynka na działce, kanalizacja przyłącze i studzienka na działce , woda na działce, gaz w drodze, zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

655 899 zł65 m² 10 104,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,91m2 na 8 piętrze z dwoma balkonami na Ratajach Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, studentów, singla czy seniorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Miłosza

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

240 000 zł760 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 760 m2 zlokalizowanej w Środzie Wlkp. przy ul. Miłosza. Działka położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pukackiego

Krotoszyn,wielkopolskie

679 000 zł196 m² 3 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Wygodny, dwupoziomowy dom po odświeżeniu wraz z dodatkowym mieszkaniem! Bez prowizji agencyjnej od zakupu! lokalizacja: ul. Pukackiego w Krotoszynie. Obejrzyj video-prezentację domu: znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie-sprzedane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

749 000 zł100 m² 7 468,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń, które od podstaw możesz zaaranżować wedle swoich potrzeb? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

661 000 zł65 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,91 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie łączy komfort z nowoczesnym stylem życia i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Koło,wielkopolskie

365 000 zł58 m² 6 311,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 57,83 po remoncie usytuowane w bloku na parterze przy ul Sienkiewicza w Kole czeka na nowego właściciela. Składa się z 4 pokoi ( w tym 1 przechodni), wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

456 514 zł45 m² 10 144,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z możliwością zamknięcia kuchni. Mieszkanie na parterze z loggią, ma funkcjonalny rozkład, który umożliwia wiele aranżacji - możliwość likwidacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

674 000 zł60 m² 11 179,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dźwierszno Małe

Dźwierszno Małe,wielkopolskie

445 775 zł8 105 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w miejscowości wypoczynkowej, powiat pilski, gmina Łobżenica, położona nad Jeziorem Stryjewskim o wielkości 8105 m2 z linią brzegową. Działka w kształcie trapeza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skowrońskiego

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Malta Point. Nieruchomość znajduje się w świeżo oddanym do użytku budynku z 2024r. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowej nieruchomości - 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Poznania. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

498 000 zł48 m² 10 310,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na Zielonym Grunwaldzie (os. im. Cyryla Ratajskiego) w niskim bloku z roku 1967, na ul. Ognik. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Tuchorza

Nowa Tuchorza,wielkopolskie

390 000 zł145 m² 2 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 465 m²

Szukasz sielankowego życia na wsi? Ta nieruchomość spełni Twoje marzenia! Nieruchomość znajduje się w malowniczym przysiółku Tuchorzyniec, w miejscowości Nowa Tuchorza, gm. Siedlec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł65 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy, spokoju oraz zieleni za oknem? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje! Gorąco polecam przestronne, niezależne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Calliera

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

959 800 zł59 m² 16 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania narożnikowego o powierzchni 59,20 m2 na 4 piętrze z tarasem 23,51 m2 w dzielnicy Nowe Miasto. Lokalizacja inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 050 200 zł67 m² 15 563,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabytkowa Kamienica w Centrum Poznania - Luksus i Historia w Jednym! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę miejskiego życia, bliskość do wszelkich udogodnień oraz wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

625 000 zł136 m² 4 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

333 000 zł48 m² 6 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

679 406 zł49 m² 13 873,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Serdecznie zapraszam Państwa do odkrycia wyjątkowej nieruchomości - 2pokojowego mieszkania w samym sercu Jeżyc! Osiedle oferuje nie tylko luksusowe mieszkania, ale również bogatą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Puszczykowo,wielkopolskie

1 599 999 zł160 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z furtką do lasu w niesamowitym Puszczykowie tylko teraz jesienne okazje! kup dom I zyskaj - voucher na 10000 złotych do Leroy Merlin - trawnik w cenie Ogólna charakterystyka Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

611 000 zł56 m² 10 971,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

887 600 zł100 m² 8 876 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w szeregowcu 100 m2 z ogrodem, luboń k. Poznania Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjnie i estetycznie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

416 000 zł32 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon poniżej Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

447 242 zł44 m² 10 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dlaczego warto kupić? - Zakup bez pcc i prowizji - niższe koszty zakupu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

615 100 zł55 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Gwiazdowo,wielkopolskie

499 000 zł83 m² 6 035,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej- rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Lokalizacja 3 minuty - Kostrzyn Wlkp.