dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Piła,wielkopolskie

345 000 zł55 m² 6 317,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Pile o pow. 54,61 m 2 , os. Zamość. Loggia / parter / duża piwnica /ul. Wawelska Mieszkanie w zasobach Pilskiej Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł30 m² 10 067,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie to jest doskonałą propozycją zarówno na inwestycję, wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bednarska

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł58 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w Poznaniu, położone w dzielnicy Jeżyce (centrum) zamiana na mieszkanie 2-3 pokojowe w Świnoujściu. Mieszkanie położone jest na I piętrze w trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zacisze

Poznań,wielkopolskie

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kontakt: drodzy Państwo, nie sposób przejść obojętnie obok tej jakże nietuzinkowej oferty. Lokal z samodzielnym wejściem z ulicy. (trzeba pokonać kilka stopni) Idealna komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

415 000 zł46 m² 9 041,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena! Polecam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Zielona Przystań w kompleksie apartamentowców w Baranowie pod Poznaniem w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

449 207 zł30 m² 14 973,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły Mieszkania metraż 30.02 m2 balkon 4.34 m2 wysokość 2.58 m położenie Północ realizacja 2026-04 Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji? Wspaniała okazja czeka na Ciebie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

581 000 zł50 m² 11 620 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon poniżej Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Krańcowej w bliskim sąsiedztwie jeziora Malta Powierzchnia: 47 m . Piętro: 4/10. Cena: 469.000 złotych do niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Poznań,wielkopolskie

877 500 zł74 m² 11 826,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Polecam na sprzedaż doskonale zlokalizowany lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego (dzielnica Łazarz). Lokal o powierzchni 74,2m2, położony jest w części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

586 856 zł54 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne dostępne lokale w tej inwestycji. Poszukujesz inwestycji, która zapewni stały dochód i przyciągnie studentów prestiżowych uczelni? M27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

787 704 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis inwestycji: mieszkanie znajduje się na wyjątkowym i kameralnym osiedlu usytuowanym bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. Został tutaj zachowany idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Sikorskiego

Września,wielkopolskie

1 850 000 zł442 m² 4 185,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Szukasz powierzchni magazynowo-biurowej? Chcesz w komfortowych warunkach przyjmować swoich kontrahentów i partnerów biznesowych? Liczy się dla Ciebie duża powierzchnia i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

1 099 000 zł99 m² 11 078,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w tętniącej życiem lokalizacji? Kamienice są w Twoim guście? A może chcesz bezpiecznie ulokować swoje oszczędności? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sapowice

Sapowice,wielkopolskie

159 000 zł536 m² 296,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 536 m w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko Poznania Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 536 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

678 979 zł61 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,71 m2 na 2 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wirowska

Komorniki,wielkopolskie

589 000 zł76 m² 7 788,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

W ofercie posiadam domy cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 85,23 m do 104,86 m . Możliwość indywidualnego wykończenia wnętrz. Przestronne pomieszczenia, otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł33 m² 13 380,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym przy ulicy Jaworowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słonawy

Słonawy,wielkopolskie

499 000 zł6 452 m² 77,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6452 m2. Działka z lasem o pow. 4610 m2. Prąd , woda, kanalizacja i gaz do podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Tarnowo Pałuckie

Tarnowo Pałuckie,wielkopolskie

790 000 zł4 619 m² 171,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wągrowiec,działka pięknie zagospodarowana z basenem krytym. Działka rekreacyjna o pow.4619m2,z możliwością zabudowania domem mieszkalnym całorocznym. Działka położona jest niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mazowiecka

Poznań,wielkopolskie

1 890 000 zł130 m² 14 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament z historią i dużym ogrodem w sercu Sołacza. Jeśli szukasz nieszablonowej nieruchomości w najlepszej lokalizacji w mieście to apartament, który zajmuje całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiączyn

Kiączyn,wielkopolskie

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu piękne przestronne i słoneczne mieszkanie z potencjałem, usytułowane w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świt

Rokietnica,wielkopolskie

1 450 000 zł224 m² 6 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie komfort, doskonałe rozwiązania architektoniczne oraz funkcjonalność, idealnie przystosowaną do zamieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serbinowska

Kalisz,wielkopolskie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Osiedle widok - 3 pokoje - 48M2 Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe o pow. 48m2, położone na IV piętrze z balkonem z przynależną piwnicą. Budynek 4- piętrowy, wielka płyta, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Szczególnie polecamy! Absolutnie wyjątkowa oferta: dwa domy i budynek gospodarczy w rozsądnej cenie. Nieruchomość znakomicie położona przy ulicy Szczepanowo. Doskonale rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

635 900 zł66 m² 9 708,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

+ mieszkania od dewelopera + + nie płacisz prowizji + + Nie płacisz pcc + Posiadamy zwiększone rabaty - ograniczona ilość! Zadzwoń już dzisiaj Telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

1 021 800 zł68 m² 14 960,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w butikowej, eleganckiej kamienicy w samym sercu Poznania. Termin oddania inwestycji: wrzesień 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych apartamentów w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

516 720 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nieruchomość w ekologicznej dzielnicy miasta! Ten ekskluzywny projekt deweloperski składa się z 126 lokali mieszkalnych, oferując unikalne połączenie komfortu miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszewnia

Kruszewnia,wielkopolskie

1 149 000 zł183 m² 6 278,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego przez renomowaną poznańską pracownię Buszkiewicz Architekci. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wrzesińska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

55 000 zł320 m² 171,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rod o powierzchni 320 m2 w kompleksie rod Odrodzenie w Środzie Wlkp. Na działce znajduje się wyposażony domek z kuchnią, odrębna wiata, grill. Poza tym miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kamionki,wielkopolskie

659 000 zł105 m² 6 284,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nowa inwestycja w Kamionkach to wyjątkowe osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, idealne dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju w bliskiej odległości od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł33 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecamy na sprzedaż znakomicie zlokalizowaną, wygodną kawalerkę na poznańskich Naramowicach! uwaga: mieszkanie jest do przejęcia z początkiem 2025r. Aczkolwiek wcześniej można zarezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Piła,wielkopolskie

355 000 zł70 m² 5 052,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! na sprzedaż! Mieszkanie śródmieście! Dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

2 450 000 zł1 642 m² 1 492,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży gruntu wraz z projektem architektoniczno-budowlanym obejmującym budowę budynku zamieszkania zbiorowego składającego się z domu studenckiego i lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Winogronowa

Radzyny,wielkopolskie

469 000 zł91 m² 5 136,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 329 100 zł111 m² 11 969,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocje listopadowe Kup mieszkanie i odbierz miejsce postojowe gratis lub rabat nawet do 50 000 zł* Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i zarezerwuj termin spotkania. Numer telefonu: *ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Wiry,wielkopolskie

910 000 zł179 m² 5 083,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:455 m²

Chcesz zarabiać na wynajmie z wysokim roi? Znudziły Ci się mieszkania w bloku i masz dość opłat do spółdzielni? To dobrze trafiłeś! Mam dla Ciebie jedyną tego rodzaju ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wyjątkowy dom "z duszą" - granice miasta Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2019 roku o powierzchni ok. 180m2. Parter- salon z aneksem kuchennym, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piła,wielkopolskie

710 000 zł70 m² 10 212,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Czy marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ofiar Katynia

Piła,wielkopolskie

610 000 zł57 m² 10 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! 3 pokojowy apartament o powierzchni 57,44 m 2 z balkonem. Budynek z 2023 roku! Piła, ul. Ofiar Katynia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chocicza,wielkopolskie

89 900 zł628 m² 143,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu zaprojektowanym bezpośrednio pod Ciebie? bingo! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej okazji! Na sprzedaż działka o powierzchni 628 m2 o wymiarach 39,2x16 [m], położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śmigiel

Śmigiel,wielkopolskie

468 000 zł140 m² 3 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w mieście wiatraków czyli Śmiglu. Miasto leży pomiędzy Kościanem a Lesznem, przy drodze ekspresowej S 5 Dom jest z 1980 roku,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij