dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pastelowa

Gąsawy,wielkopolskie

490 000 zł81 m² 6 015,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Przy tej ofercie oraz podatku pcc oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

485 000 zł603 m² 804,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną! Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego - 11 mieszkań oraz 5 garaży. W planowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miętowa

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie z kameralnym ogródkiem piękne osiedle w willowej dzielnicy Poznania, idealna przestrzeń do życia! U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru lokale ~~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

554 700 zł42 m² 13 197,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 2 pokojowe duże i komfortowe mieszkanie. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno samego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

870 000 zł66 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Luboń,wielkopolskie

299 000 zł35 m² 8 616,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zastanawiasz się nad przeprowadzką do domu zaprojektowanego według Twoich oczekiwań, gdzie będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz tworzyć swój idealny klimat? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiązowa

Borówiec,wielkopolskie

570 000 zł1 368 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej w centrum Borówca, w Gminie Kórnik, blisko lasu z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Szamotuły,wielkopolskie

464 271 zł79 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentuję wyjątkowe mieszkanie w fantastycznej inwestycji, w centrum Szamotuł. Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc 2% bez prowizji Osiedle składa się z pięciokondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

437 254 zł42 m² 10 393,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie o powierzchni 42m2 + dodatkowo balkon, położone na VI piętrze od strony południowej - zakup bezpośrednio od dewelopera - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

439 999 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Termin oddania - Sierpień 2026 Duża kawalerka z balkonem 5,5 m2 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

789 000 zł91 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

394 379 zł28 m² 13 891,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka o powierzchni 28,39m2 + taras 4,5m2 + ogród 20m2. Doskonała propozycja na użytek własny lub jako inwestycja. Kawalerka znajduje się w doskonałej lokalizacji, liczne tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moliera

Poznań,wielkopolskie

1 690 000 zł150 m² 11 291,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

*** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** ***dom premium*** *** nowoczesne rozwiązania*** Dostępna lewa połówka. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

662 890 zł62 m² 10 606,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja deweloperska na winogradach Nowoczesna inwestycja, starannie zaprojektowana, zlokalizowana w jednej z najlepszych dzielnic w Poznaniu - na Winogradach. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

517 525 zł41 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jerzykowo

Jerzykowo,wielkopolskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy działke budowlana na pograniczu Jerzykowa i Bugaja ( na niej domek letniskowy, murowany) ul.Kasztanowa. Bugaj gm Pobiedziska , teren osiedla zabudowanego domami calorocznymi lub domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

799 805 zł66 m² 12 092,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu Zlokalizowany na Poznańskich Jeżycach, trzy pokojowy apartament z południowo - zachodnią ekspozycją. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

525 960 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

539 890 zł51 m² 10 586,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strażacka

Czmoń,wielkopolskie

163 845 zł993 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, krótka informacja - działka pod dom jednorodzinny z wydanymi warunkami zabudowy. Położenie: czmoń, ul Strażacka - czyli droga na Kaleje, luciny. Klika minut do Śremu, kilkanaście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leśna Polana

Wronki,wielkopolskie

625 000 zł79 m² 7 880,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

620 000 zł89 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Zbąszyń, ul. Zielona Przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, położone w malowniczym Zbąszyniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ nieprzejściowy, jasna kuchnia, balkon. Ogrody ul. Szamotulska. Oferta dostępna wyłącznie w bzm Nieruchomości. Mamy klucze. Zapraszam na prezentację tel. Wymagana płatność ze środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł44 m² 12 074,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość po generalnym remoncie znajdującą się na jednej z najmodniejszych lokalizacji w Poznaniu czyli Jeżycach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

1 064 713 zł208 m² 5 123 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sasankowa

Dębe,wielkopolskie

349 000 zł9 700 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki, aby móc postawić swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie? bingo Polecam na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9 700 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzychód

Międzychód,wielkopolskie

370 000 zł2 682 m² 137,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane objęte decyzją o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego, jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Naświetlenie południowe. Media: 1) wykonane przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

775 000 zł72 m² 10 763,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

546 987 zł52 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębówiec

Dębówiec,wielkopolskie

225 000 zł80 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Rezerwacja- oferta godna uwagi. Możliwość dokupienia większej ilości ziemi (do 1ha) Na sprzedaż siedlisko zlokalizowane w cichej i spokojnej miejscowości Dębówiec, gmina Wilczyn, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krajenka

Krajenka,wielkopolskie

98 600 zł986 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 986 m 2 w Krajence. Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka budowlana w mieście Krajenka - powiat złotowski, woj. wielkopolskie. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

487 882 zł43 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu Dwu pokojowe mieskanie z ogródkiem w zielonej okolicy, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, aleja Wojska Polskiego

Piła,wielkopolskie

550 000 zł225 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferta dotyczy budynku użytkowego położonego w Pile przy ul. Wojska Polskiego. Natychmiast przy wyburzonym niedawno dh stokłosa. Głównym atutem tej lokalizacji, poza tym że jest to ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz Dwupokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia. Znakomita lokalizacja, blisko centrum, spokojne i zielone osiedle. Blisko tereny spacerowo-rekreacyjne nad Maltą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł70 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, kozackie 3 pokoje z widokiem na stadion Lecha - z komórką na piętrze i dużym miejscem w hali Mieszkanie 909 000 - 70m2 - 12985 zł/m2 Miejsce postojowe duże - 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

694 800 zł65 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Poznań,wielkopolskie

692 999 zł39 m² 17 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc Nieruchomość od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera oferta limitowana! Najbardziej prestiżowy adres - Elegancka Kamienica usytuowana w sercu Poznania. Mieszkania/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

4 199 000 zł883 m² 4 755,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Uwaga! W nieruchomości znajduje się funkcjonująca firma. Brak możliwości wejścia bez wcześniejszego umówienia. Zachęcam do kontaktu W celu omówienia szczegółów. Kupujący nie musi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Gniezno,wielkopolskie

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Nowa, niższa cena! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Elizy Orzeszkowej o łącznej powierzchni 130 m2. Niewątpliwie atutem tej nieruchomości jest lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Ratajach, na os. Piastowskie Mieszkanie ciche - położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku Oferta dostępna wyłącznie.