dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tręby Stare

Tręby Stare,wielkopolskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż domek letniskowy usytuowany w miejscowości Tręby Stare, gmina Kleczew, 400m od jeziora Budzisławskiego, jednego z najczystszych jezior w Polsce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł47 m² 10 639,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Osiedle Przyjaźni, poznań - Winogrady Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 46,9 m , znajdujące się na Osiedlu Przyjaźni. To świetna opcja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

709 000 zł67 m² 10 597,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 67 m2 na poznańskim Grunwaldzie, ulica Smardzewska 22. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku (budynek posiada windę). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł42 m² 12 464 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji promocja rabat ograniczony czasowo Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Swarzędz,wielkopolskie

809 000 zł102 m² 7 943,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa oferta bliźniaka w cichej i pięknej okolicy, zaledwie 20 min do Poznania. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - klucze do odbioru po akcie notarialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł61 m² 8 969,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica zrewitalizowana z prawdziwym smakiem i dbałością o oryginalne szczegóły i detale. Budynek należy do jednych z najlepiej zachowanych i bogatych pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Kłecko,wielkopolskie

599 000 zł280 m² 2 139,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu idealną nieruchomość do prowadzenia przedsiębiorstwa, które wymaga sporej ilości przestrzeni. Nieruchomość położona jest przy ul. Ignacego Paderewskiego w Kłecku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

730 000 zł91 m² 7 995,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

899 000 zł112 m² 8 041,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Bezpośrednio od dewelopera oferuję gotową do sprzedaży połówkę bliźniaka z możliwością wykończenia pod klucz. Brak podatku pcc (faktura vat), brak prowizji od sprzedaży oraz gwarancja 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

597 450 zł53 m² 11 315,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 889 000 zł105 m² 17 999,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Prestiżowa nieruchomość W sercu poznania - historia I elegancja W najlepszej lokalizacji Zabytkowa, odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwska

Kalisz,wielkopolskie

498 800 zł4 988 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli chcesz mieszkać w granicach miasta i korzystać z bliskości jego infrastruktury a jednocześnie marzysz o widoku na pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

476 494 zł57 m² 8 380,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko natury miejsca zaledwie kilka minut od Poznania. Jednocześnie miejsca, w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

440 082 zł38 m² 11 553,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o rabaty. Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

699 350 zł68 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na V piętrze z antresola i wyjściem na taras w nowoczesnym, rodzinnym osiedlu. **szczegóły:** - 3 pokoje** - idealne dla rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Piła,wielkopolskie

690 500 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli myślisz o poprawie komfortu życia, większej przestrzeni dla rodziny lub do realizowania swoich pasji, częstszym obcowaniu z zielenią, ale nie chcesz rezygnować z walorów jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

433 984 zł34 m² 12 645,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji promocyjna cena- ostatnia szansa na zakup w niższej cenie. + rabaty na miejsca postojowe Mieszkanie 2 pokojowe na poznańskich Naramowicach Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

478 940 zł68 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

0% prowizji dla kupującego! Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 450m2! Mamy na sprzedaż lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

372 293 zł29 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji ostatnia kawalerka gotowa do odbioru! Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz tarasem zlokalizowane na Poznańskich Jeżycach. W okolicy tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

737 899 zł65 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania? Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koninko,wielkopolskie

779 000 zł145 m² 5 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:62 m²

Zapraszam do kontaktu Nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Gotowy do odbioru. Powerzchnia całkowita 145,41 m2 ( w tym garaż 16,82m2). Ogóódek o powierzchni 61,50 m2. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

469 926 zł40 m² 11 620,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe w sercu jeżyc! promocyjna cena- 25 000 zł* rabatu! *oferta ograniczona czasowo mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Orchowo,wielkopolskie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 160 m , położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 800 m . Budynek, utrzymany w charakterystycznym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Piła,wielkopolskie

529 000 zł78 m² 6 782,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, duże i ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78m2 + piwnica na Osiedlu Zamość. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: salon który pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

479 999 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Poznań

Luboń,wielkopolskie

199 938 zł22 m² 9 286,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Doskonałe na start lokale dla inwestora blisko pięknej zieleni, luboń Serdecznie zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży 1-pokojowego lokalu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

429 000 zł49 m² 8 792,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł62 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, stylu i świetnej lokalizacji? Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu i cieszyć jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jeżycki

Poznań,wielkopolskie

408 000 zł32 m² 12 647,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne duża kawalerka - top lokalizacja obok uczelni Promocja ograniczona czasowo! Do centrum pieszo - tramwaj - autobus Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

365 057 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W centrum wronek! "mickiewicza 51a" Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w nowo powstajacym budynku we Wronkach przy ul. Mickiewicza 51a. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojny

Chojny,wielkopolskie

1 299 000 zł263 m² 4 939,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Propozycja, która z pewnością przyciągnie uwagę tych którzy poszukują domu, który wyróżnia się na tle innych nieruchomości. Oferuję Państwu nietuzinkową posiadłość znaną między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

215 000 zł25 m² 8 669,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż w bardzo korzystnej cenie umeblowana, przytulna kawalerka! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 349 zł68 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu gotowy do odbioru 4 pokojowy apartament z antresolą zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Podolany. Lokalizacja mieszkania na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

447 999 zł37 m² 12 108,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 z ogródkiem 24m2 na poznańskich winogradach! pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dolaszewo,wielkopolskie

579 000 zł95 m² 6 088,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w atrakcyjnej cenie tylko do końca 2024 roku: 579 000 zł! Oferta na wyłączność Jesteś pośrednikiem? - zapraszam do współpracy Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działyńskich

Poznań,wielkopolskie

835 924 zł54 m² 15 572,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy wyposażonej w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

538 101 zł50 m² 10 870,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji jeżyce! Promocyjna cena - 26 000 zł taniej! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego 6 piętrowego budynku. Na metraż 49,5 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

608 010 zł53 m² 11 515,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

508 705 zł38 m² 13 323,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na spotkanie by poznac cała inwestcję. Super świąteczne promocje! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Oferta, którą oglądasz mieści się w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

628 596 zł61 m² 10 359,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 3 pokojowy apartament w cichej i spokojnej lokalizacji miasta! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Apartament do odbioru juz w maju 2025 roku. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

460 067 zł38 m² 12 155 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranek w nowym mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 37,85 m z dużym ogrodem to przestrzeń, która daje naprawdę wiele możliwości. To idealne miejsce do życia dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia