dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

399 000 zł60,30 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 60,3 m , I piętro świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone na I piętrze w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym luksusem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67 m² 10 149,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Unikatowe poddasze z duszą przy ul. Wspólnej zapraszam na dzień otwarty tego mieszkania. Będziemy na Państwa czekać 25 kwietnia w godzinach 11.00-13.00. Szukasz miejsca, które wymyka się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł69 m² 1 014,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Obiekt handlowo-usługowy o powierzchni ok. 69 m2 posadowiony na małej działce w centrum. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 92 m2 zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Niezwykła nieruchomość w bajecznej lokalizacji. Idealne miejsce dla miłośników przyrody - otulina Puszczy Zielonki nad Jeziorem Turosowskim. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami z częścią mieszkalną oraz urządzonymi pokojami noclegowymi, w okolicy lasów i Jeziora Licheńskiego, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł57,20 m² 20 104,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Na sprzedaż jedyna taka działka z domem bezpośrednio nad Jeziorem Ślesińskim, z pięknym widokiem na jezioro, w malowniczej okolicy lasów, zlokalizowana w najbardziej klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł101,10 m² 4 441,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Nowy dom w miejscowości szydłowo koło piły Przedmiotem oferty jest nieruchomość z rynku pierwotnego obejmujący działkę zabudowaną wolnostojącym domem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 366 000 zł160 m² 8 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy! Ostatnie domy dostępne W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m .Każdy dom posiada prywatny ogród 440-560 m3 , garaż, a w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł89 m² 1 234,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W centrum chodzieży. Przedmiotem oferty jest działka w ścisłym centrum miasta o powierzchni 89 m 2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł18 959 m² 50,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 19.000 m2 (ok. 2 ha) w miejscowości Cienia II gmina Opatówek. Działka nieuzbrojona, podzielona obecnie na 7 działek - na jedną wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Evertis prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 133 m , zlokalizowany w Swarzędzu przy os. Cegielskiego. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł27 m² 11 962,96 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m , zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,06 m² 10 190,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokoje, parter, dębiec, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku mieszczącego się na Zielonym Dębcu, przy ul. Wiklinowej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85 m² 11 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Mam dla Ciebie propozycję, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych ofert. Dom nad jeziorem Kórnickim - wyjątkowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł64,26 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania z "duszą"? Lubisz połączenie klasyki z nowoczesnością? osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. ok. 64,26 m2 położonego we Wrześni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Dzień dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł73,64 m² 18 875,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowe mieszkanie W centrum miasta Eleganckie wnętrze | Południowy taras | Cicha część Jeżyc | 2 łazienki | Architektura nagradzana | Ogród dla mieszkańców Mieszkanie dla ludzi, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł711 m² 2 742,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Obiekt komercyjny na sprzedaż Piła, na osiedlu Zamość Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni użytkowej 711 m , położona na działce 2 807 m (użytkowanie wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ostrów Wlkp. ul. Dembińskiego Oferujemy przestronny, samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na VII piętrze bloku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

662 469 zł66,28 m² 9 995,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: słoneczne, przestronne mieszkanie z klimatem - Dąbrówka k. Poznania. Oferujemy wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,28 m , położone na 1. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł31,44 m² 13 645,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka z potencjałem na dwa pokoje - Poznań, podolany. Wykończona z dbałością o funkcjonalność, na bezpiecznym i doskonale skomunikowanym osiedlu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Dom został zaprojektowany w sposób bardzo przemyślany i funkcjonalny - z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Do dyspozycji: przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 055 m² 175,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1055 m , położonej w miejscowości Mieściska (powiat szamotulski). Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł581 m² 123,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę z możliwością budowy znajdującą się w miejscowości Stanisławowo o powierzchni 581 m2 z udziałem w drodze dojazdowej. Teren częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 125 m² 70,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lubisz spędzać czas w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni? Wyjątkowa działka pod lasem czeka właśnie na Ciebie. Działka o powierzchni około 3125 m2, posiada wydane warunku zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 217 zł71,50 m² 12 366,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,5m + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 210 m (160 m użytkowej), położony przy ul. Poznańskiej w Dopiewie - głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 933 m² 40,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka budowlana w Klempiczu, gm. Lubasz (woj. wielkopolskie) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2.933 m , położoną wśród urokliwych lasów Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 900 m² 763,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod aktywizację gospodarczą nr 99/53 w Dąbrówce przy ulicy Widok wraz z projektem budowlanym i prawomocnym pozwolenie, na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł108,52 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poznańskich Jeżycach o pow. 108 m2. Mieszkanie położone jest w secesyjnej kamienicy, która znajduje się przy narożniku ulic Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł120 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Parterowy dom wolnostojący na dużej działce Pokrzywnica, gm. Szydłowo Dom o pow. mieszkalnej 93m2 + garaż w bryle budynku 27m2 Salon o pow. 31m2- przepięknie doświetlony dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 895 zł41,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica naramowice. Idealne miejsce na Twój nowy dom w otoczeniu natury. Przedsprzedaż - Kupujący nie płaci podatku pcc! Oferujemy piękne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe| Grunwald | Hetmańska | balkon i piwnica Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Zdjęcia stanowią wizualizację możliwego wykończenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł65 m² 2 292,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:265 m²

Twój nowy dom blisko jezior i lasów pełen potencjał i nowoczesne media. Z wielką radością prezentujemy nieruchomość, która łączy urok natury z pełnym komfortem cyfrowym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 178 m² 169,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1178 m , położona w miejscowości Zduny k. Krotoszyna, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 341 m² 426,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość. Działki W chybach os. Zielone - V etap Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2 341 m2 w cenie 1 099 000 zł. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 095 760 zł507,98 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal handlowo-usługowy 508 M - poznań stare miasto Ścisłe Centrum | Potencjał Inwestycyjny | Duży Ruch Pieszy Unikalny lokal użytkowy o powierzchni niemal 508 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,80 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na os. Rusa. Na powierzchnie 48,8m2 składają się : > salon z balkonem >.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł370 m² 9 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Unikalna willa W stylu holenderskim Z ogrodem 4000 m2 3 sypialnie | Taras 150 m | Inteligentny dom | 0,42 ha działki Ta unikalna nieruchomość położona w sercu Wielkopolski to.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij