dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 218 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

560 522 zł46 m² 12 185,30 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2 z dodatkowa powierzchnia balkonu 5,4m2. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku i jest doskonale skomunikowany z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

748 394 zł69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o dużym, jasnym apartamencie w stylu loftowym? M29 to jeden z ostatnich dostępnych lokali w inwestycji Lofty Matejki. Z 68,66 m powierzchni, 4 pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sompolno

Sompolno,wielkopolskie

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Z warunkami zabudowy I planem domu! Lokalizacja: cicha i spokojna okolica na przedmieściach Sompolna, idealna dla osób poszukujących harmonii z naturą. Spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa

Dąbrówka,wielkopolskie

679 000 zł73 m² 9 240,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne, mieszkanie w szeregowcu, z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską, na Osiedlu Dąbrówka w Dąbrówce pod Poznaniem. Bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kruchowo

Kruchowo,wielkopolskie

89 000 zł534 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 534 m2 położona w malowniczym Kruchowie. Ta urokliwa nieruchomość posiada wiele zalet, które czynią ją idealnym miejscem do wypoczynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

943 200 zł2 096 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa pod ag kiekrz/rokietnica, mpzp- usługowo / przemysłowa blisko węzła S11 Do sprzedania grunt o pow. 2096 mkw z przeznaczeniem pod ag. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynkowa

Piła,wielkopolskie

74 900 zł19 m² 3 942,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: lokal użytkowy 18,5 m w pełni wyposażony, gotowy do pracy! Cena: 74 900 pln Lokalizacja: piła Oferuję na sprzedaż w pełni urządzony lokal użytkowy o powierzchni 18,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

498 000 zł73 m² 6 793,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowo przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zamość w Pile Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

599 000 zł86 m² 6 925,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowy 3-pokojowy apartament dwupoziomowy w sercu Kalisza Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronny i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 86 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

598 558 zł38 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy na sprzedaż unikatową, klimatycznie urządzoną, przestronną kawalerkę o powierzchni ponad 38 mkw. z dodatkową przestrzenią na antresoli (miejsce na sypialnię) usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poznańskie Przedmieście

Czempiń,wielkopolskie

109 060 zł532 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego Klienta zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek wchodzących w skład niedawno podzielonego kompleksu w miejscowości Stare Tarnowo, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krerowo

Krerowo,wielkopolskie

169 200 zł940 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tej cenie - 180 pln/m2! Działka budowlana w gminie Kleszczewo - okolice Krerowa, około 22 km od Poznania. Działka położona w odległości 10 km od Środy Wlkp., 14 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

469 000 zł59 m² 7 931,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pok. W apartamentowcu, piła, centrum Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum miasta. Lokalizacja apartamentowca gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krerowo

Krerowo,wielkopolskie

169 200 zł940 m² 180 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 249 000 zł156 m² 8 006,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Marzysz o domu z zielonym dużym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

736 000 zł64 m² 11 487,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja: sprzedaż bezpośrednia. Biura nieruchomości zapraszam z klientem poszukującym mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64 m2, położone na 2 piętrze w niskim 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łacina

Poznań,wielkopolskie

705 590 zł63 m² 11 257 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe, 3-pokojowe z osobnym wc, dużym ogródkiem przy Posnanii już wkrótce do odbioru! Ekspozycja: bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Cena: 705 590zł W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gersona

Posada,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:11/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Posada, ok. 3 km od Konina. Ceny już od 399 000 zł! 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

845 676 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronny 3-pokojowy apartament Z dwustronną ekspozycją I dużym balkonem Zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności, M4 w Rezydencji Rejtana to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chociszewskiego

Leszno,wielkopolskie

6 500 000 zł1 704 m² 3 814,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 299 m²

Dochodowy budynek biurowo-usługowy w spokojnej części centrum Leszna. Trzykondygnacyjny budynek, z częścią piwniczną, o łącznej powierzchni 1704m2, jest doskonałą inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Borków Stary

Borków Stary,wielkopolskie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona (prąd+ woda) działka 1000m2 o wymiarach 25m/40m. Dojazd drogą asfaltową z bezpośrednim zjazdem na działkę. Zjazd wykonany wg. projektu i odebrany przez inspektora nadzoru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

499 000 zł3 244 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Kostrzynie przy ul. Półwiejskiej granicząca z drogą krajową 92. Grunt ma powierzchnię 3.244 m2, z czego część budowlana to 801 m2, a część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konin,wielkopolskie

299 000 zł59 m² 5 033,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Chopina w Koninie. Mieszkanie idealnie nadaje się dla większej rodziny. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Arbuzowa

Skórzewo,wielkopolskie

850 000 zł81 m² 10 442,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:252 m²

Rezerwacja oferty do 25 kwietnia 2025 R.! zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 81, 40 m2 ,położonego na osiedlu Cytrusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wejścia? A może szukasz nieruchomości w urozmaiconej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską? Strzał w dziesiąte! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Słupca,wielkopolskie

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:793 m²

Szukasz niewielkiego domu gotowego do wprowadzenia bez nakładów finansowych? osa Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o pow. 66 m2 położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

340 000 zł51 m² 6 605,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż mieszkanie Piła, górne - 2 pokoje z loggią, blisko lasu! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

517 379 zł51 m² 10 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51m2+ dodatkowo balkon. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w sercu poznańskiego Nowego Miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

428 500 zł38 m² 11 276,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. Promocja ograniczona czasowo! 0% prowizji! Bez pcc Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

449 999 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru - maksymalnie Kwiecień 2026 promocja ograniczona czasowo! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Daleszynek

Daleszynek,wielkopolskie

1 200 000 zł160 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 16 ha, położona w spokojnej lokalizacji w miejscowości Daleszynek gm. Kwilcz. Nieopodal drogi krajowej nr 24 w niedalekim sąsiedztwie jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Uprawna

Kicin,wielkopolskie

1 190 000 zł181 m² 6 574,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Budynek oddany do użytkowania (stan deweloperski). Taras 25 m2. Pełne ogrodzenie. Firma Domy na Pokolenia ma przyjemność zaoferować piękny dom w Kicinie, położony w zielonym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

225 000 zł38 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. W skład mieszkania o powierzchni 37,8m2 wchodzą: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

352 000 zł26 m² 13 803,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

565 044 zł50 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnikowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 49,92 m2 z balkonem na 6 piętrze, na Winogradach. Mieszkanie z dużym balkonem, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bratumiły

Poznań,wielkopolskie

669 000 zł63 m² 10 647,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Naramowicach 62,83 m , 3. piętro, doskonała lokalizacja, prywatna oferta! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

508 000 zł39 m² 13 126,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

555 839 zł51 m² 10 898,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie z ogrodem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń i ogrodem, od strony południowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to aż 51m2 + dodatkowo prywatny ogródek. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komornicka

Dąbrówka,wielkopolskie

820 000 zł78 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jedyna taka oferta w okolicy! Polecam na sprzedaż parterowy 4 pokojowy apartament z dużym ogrodem - idealny dla rodziny. Usytuowany w urokliwej Dąbrówce pod Poznaniem w otoczeniu lasu.