dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

609 800 zł63 m² 9 679,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Komorówko

Komorówko,wielkopolskie

199 000 zł6 730 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6730 m , położoną w malowniczej miejscowości Komorówko, w otulinie lasu. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

6 800 000 zł2 362 m² 2 878,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:39 934 m²

Do Negocjacji Do kupna obiekt obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Biskupicach. Rozpoznawalny adres, budynek widoczny z drogi, na ogrodzonej działce o powierzchni 39934 m2, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

522 522 zł120 m² 4 354,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł57 m² 11 829,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Smolnej na Poznańskich Zawadach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

487 000 zł40 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Serafitek

Poznań,wielkopolskie

388 895 zł25 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Super lokata kapitału. Szybki zwrot z inwestycji. Pod wynajem krótko lub długoterminowy. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Tęczowe

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

599 000 zł99 m² 6 023,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Osiedle Tęczowe to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane blisko centrum Nowego Tomyśla. Zielone otoczenie Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Góra

Góra,wielkopolskie

250 000 zł1 697 m² 147,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Góra, gmina Pobiedziska, powiat Poznański. Działka o powierzchni 1 697 m2. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiśniowy Sad

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

440 000 zł698 m² 630,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa oferta - gotowa do rozpoczęcia budowy domu - działka W tarnowie podgórnym Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość zakupu w pełni uzbrojonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

789 900 zł42 m² 18 965,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

633 274 zł60 m² 10 533,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak pcc ostatnie lokale Opcja harmonogramu 20/80! Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i ekspozycją na 2 strony świata. Bliskość Lasku Marcelińskiego z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowo

Wojnowo,wielkopolskie

75 932 zł463 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż. Rodzaj działki: budowlana. Powierzchnia wynosi 463 m2. Media w drodze: prąd woda kanalizacja Cicha okolica nad Jeziorem Wojnowskim - idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

418 000 zł34 m² 12 477,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji! Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Stan mieszkania do remontu. Status mieszkania: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

519 265 zł61 m² 8 498,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

# brak prowizji od kupującego # możliwość zakupu na firmę lub prywatnie # atrakcyjna cena za M2 kawalerki # mieszkanie W stanie deweloperskim # zamieszkaj W jednej, wynajmij drugą Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

452 500 zł42 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

539 000 zł62 m² 8 624 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*****rezerwacja***** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem na os. Dobrzec Nieruchomość Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boruja

Boruja,wielkopolskie

220 000 zł19 100 m² 11,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki rekreacyjnej, blisko natury, w sąsiedztwie lasu ? Polecamy na sprzedaż działkę o powierzchni 19100 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w Borui, ok. 1,5 km od zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

576 192 zł30 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

491 504 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 26. Remont budynku zakończony w 2024 roku. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Obornicka

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł3 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3000 m2 położona w Suchym Lesie w drugiej linii zabudowy od ul. Obornickiej vis a vis stacji benzynowej Orlen. (równoległa ulica do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krzycko Wielkie

Krzycko Wielkie,wielkopolskie

3 900 000 zł1 774 m² 2 198,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 786 m²

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy nieruchomość inwestycyjną o pow. 1773,79 m2 położoną w Krzycku Wielkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

574 750 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na Piątkowie. Stan developerski, do wykończenia wewnątrz. Koszty agencji pokrywa Sprzedający! Mieszkanie w jednym z najnowszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

707 890 zł74 m² 9 566,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krańcowa

Trzemeszno,wielkopolskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Nowa niższa cena Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, całkowicie podpiwniczony dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 1230 m2, położony w Trzemesznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł48 m² 9 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie do remontu | 48,2 m | ul. Ognik | 2. piętro | Piwnica Cena ofertowa: 450 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

565 500 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z przestronnym balkonem w świetnej lokalizacji. Doskonała komunikacja z centrum, spokojna i zielona okolica. Cała inwestycja dostępna w sprzedaży zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

183 000 zł25 m² 7 379,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej, umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł30 m² 11 372 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania do remontu z ogromnym potencjałem znajdującego się na pierwszym piętrze kamienicy, wybudowanej w latach 80-tych XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

528 000 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wysoki standard- można zamieszkać od razu bez żadnego wkładu finansowego. Bardzo ładnie wykończone, przestronne 4 pokojowe mieszkanie na II piętrze, wśród zieleni na Os.Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,5 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rychtal

Rychtal,wielkopolskie

192 000 zł78 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składa się z: korytarza Salonu Łazienki Kuchni 2 pokoi Balkonu Schowka Piwnicy Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 78,5m2 jest w pełni rozkładowe, znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

644 252 zł48 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wykończone! umeblowane! gotowe do wprowadzenia! Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Ogrody w centrum miasta Leszna. Mieszkanie wykończone pod klucz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnictwa Polskiego

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze budynku z 2008 roku, znajdującego się na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Lotnictwa Polskiego w Poznaniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krańcowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

3 124 880 zł590 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy przy ul. Krańcowej 6C w Przeźmierowie (gm. Tarnowo Podgórne), zbudowany w 2006 roku, znajdujący się na narożnikowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Boszkowo

Boszkowo,wielkopolskie

130 000 zł900 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka boszkowo - wydane warunki zabudowy nowa niższa cena! Polecamy do sprzedaży działkę o pow. 900 m2 położoną ok. 2 km od jeziora Dominickiego w miejscowości Boszkowo w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Luboń,wielkopolskie

577 555 zł80 m² 7 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam rewelacyjny dom parterowy wybudowany z pustaka ceramicznego - solidny i trwały. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij