dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Poznań

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł646 m² 820,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowania i zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania uchwalonym Uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dalemińska

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł49 m² 7 964,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku na ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem, doskonały na biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Skórka,wielkopolskie

875 000 zł191 m² 4 588,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Invest Nieruchomości & Inwestycje z dumą przedstawia na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Skórka, gmina Krajenka, powiat złotowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł89 m² 8 663,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Idealna lokalizacja i ukłąd pomieszczeń na biuro lub usługę: świetnie nada się na: biuro rachunkowe, kancelarię, usługi psychologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 189 629 zł74 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowe mieszkania w nowoczesnej inwestycji, zlokalizowanej tuż obok urokliwego Parku Cytadela i zaledwie kilka kroków od atrakcji Starego Rynku. Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

667 880 zł50 m² 13 411,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny nadwarciańskie! Przy osiedlu park z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kossaka

Piła,wielkopolskie

610 000 zł57 m² 10 750,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Celem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,74 m 2 w apartamentowcu z 2021 roku w Pile przy ul. Kossaka 19+ komórka lokatorska za 610 000 zł. Nieodzownym składnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł136 m² 4 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Starym Mieście, o powierzchni użytkowej 136 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1150 m . Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokoła

Poznań,wielkopolskie

435 000 zł38 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Przedstawiamy kawalerkę w Poznaniu, przy ulicy Sokoła. Nieruchomość usytuowana na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

791 466 zł57 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych poprawek i jest gotowe na przyjęcie nowych właścicieli od zaraz? Apartament M19 w Rezydencji Rejtana 4 to połączenie świetnego designu, wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

822 296 zł75 m² 10 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o wyjątkowym mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność i niepowtarzalny styl? Lofty Matejki to oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł45 m² 8 636,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

613 916 zł62 m² 9 982,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Polecam super mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń: - 4 niezależne pokoje z opcją wydzielenia piątego, - osobno łazienka i wc, - dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Konin,wielkopolskie

318 000 zł59 m² 5 353,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Koninie na ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny lub pod wynajem. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 59,4 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł54 m² 10 425,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 53,62 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Kontakt: tel. W miejscowości Siekierki Wielkie w gminie Kostrzyn przy ul. Brzoskwiniowej znajduje się ta właśnie nieruchomość. Budynek wolnostojący dwulokalowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jerzykowo,wielkopolskie

88 000 zł1 423 m² 61,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie, jazda na rowerze lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

576 511 zł56 m² 10 341 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 55,75 m2 na 4 piętrze na jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania, podolanach. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Gniezno,wielkopolskie

299 000 zł51 m² 5 907 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie w nowoczesnej aranżacji, położone przy ul. Jana III Sobieskiego w samym Centrum Gniezna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł51 m² 9 359,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

0% prowizji! Twoje M na Grunwaldzie w wyremontowanym bloku! tel. Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,18 m2 z oddzielną kuchnią i balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

761 098 zł74 m² 10 341 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 73,60 m2 na 3 piętrze na jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania, podolanach. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie we Wrześni, przy ul. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 65m2, wybudowane w 2017r., w pełni umeblowane (meble, w tym 3 szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

478 000 zł44 m² 10 814,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,2 mkw z balkonem o pow. 3,2 mkw, położone na 1 piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Wschodniej w Luboniu. Budynek 3-pietrowy został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Komornicka

Dąbrówka,wielkopolskie

799 000 zł78 m² 10 256,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jedyna taka oferta w okolicy! Polecam na sprzedaż parterowy 4 pokojowy apartament z dużym ogrodem - idealny dla rodziny. Usytuowany w urokliwej Dąbrówce pod Poznaniem w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

449 000 zł724 m² 620,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

# lokalizacja # Chyby to unikatowa lokalizacja tuż pod Poznaniem. Jest to adres dla ludzi którzy cenią sobie ciszę, czyste powietrzę i komfort dojazdu do centrum Poznania, trasy S11 lub autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Września

Września,wielkopolskie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: duża działka budowlana - tylko 7 km od Wrześni! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m , zlokalizowanej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

423 370 zł38 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnego, wygodnego oraz bardzo perspektywicznego mieszkania we Wrześni. Nieruchomość posiada indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Cienia Druga

Cienia Druga,wielkopolskie

2 500 000 zł42 000 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 4,2h ziemi rolnej. Dojazd z jednej strony drogą asfaltową, z drugiej drogą polna. Od strony asfaltowej wszystkie media w drodze. Ogłoszenie grzecznościowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł31 m² 12 678,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szukasz całkowicie urządzonego, gotowego mieszkania pod klucz? Zależy Ci na nowoczesnym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy? A może chcesz ulokować swoje oszczędności? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

469 460 zł43 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu na poddaszu, które łączy industrialny klimat z nowoczesnym komfortem? Lokal M28 w inwestycji Lofty Matejki oferuje 43,09 m przemyślanej przestrzeni na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

672 079 zł70 m² 9 601,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem idealne dla inwestora. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Mieszkanie pod wynajem: - 5 pokoi, - trzy balkony, - osobno łazienka i wc. Mieszkanie od developera. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Palaczówka

Ceradz Kościelny,wielkopolskie

370 000 zł1 397 m² 264,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu urokliwie położonej działki narożnikowej przy ulicy Dębowej i Palaczówki w Ceradzu Kościelnym należącym do gminy Tarnowo Podgórne. Działka o powierzchni 1397 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promyk

Dopiewiec,wielkopolskie

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie, które ma wszystko! Design, kominek, ogródek, miejsce postojowe i 70 m dopracowanej przestrzeni Dopiewiec | ul. Promyk | Osiedle Leśna Polana Wchodzisz. I wiesz, że to ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

889 857 zł62 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem, położone na V piętrze nowoczesnego osiedla na Podolanach. Mieszkanie Wykończone Pod Klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Billewiczówny

Leszno,wielkopolskie

475 000 zł57 m² 8 299,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji Leszna, w Gronowie Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Bartodzieje

Bartodzieje,wielkopolskie

660 000 zł27 500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2.7500 ha w miejscowości Bartodzieje gm. Wągrowiec. Działka położona w spokojnej i cichej okolicy. W pobliżu domy jednorodzinne. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment z ogródkiem w centralnej części Skórzewa - ul. Biedronki. + sprzedaż bezpośrednia +. ** Bardzo dobra lokalizacja 400m od parku, 500m od szkoły, 200m od przystanku autobusowego **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

632 400 zł46 m² 13 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe pachnące nowością, wygodne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Podolanach. Bardzo dobra inwestycja. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Konin,wielkopolskie

255 000 zł42 m² 6 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m, usytuowane na drugim piętrze na V osiedlu w Koninie, przy ulicy Wyzwolenia. To doskonała propozycja dla osób szukających.