dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Rogów

Rogów,wielkopolskie

137 000 zł1 966 m² 69,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uzbrojona działka pow około 20ar w miejscowości Rogów gm. Przykona pow Turek w bliskiej odległości lasów a także 7km do miasta powiatowego Turek i niespełna 15 km do term.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

645 000 zł42 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Poznańskiego Junikowa. To kameralne osiedle, tuż obok potoku Junikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam serdecznie w przepiękne okolice Lasku Marcelińskiego. Na niezwykle spokojne, a ze względu na bujną roślinność - kojąco działające osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lamparcia

Dachowa,wielkopolskie

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szukasz przestronnego domu do własnej aranżacji? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

668 790 zł62 m² 10 700,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

398 731 zł31 m² 12 945,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i wygodna kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przy ulicy Janickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

706 650 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzątew,wielkopolskie

115 000 zł1 021 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1021 m , położona w malowniczej miejscowości Borzątew, tuż przy jednym z najczystszych jezior regionu jeziorze Kłeckim. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

638 130 zł53 m² 12 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla siebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraśnica

Kraśnica,wielkopolskie

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta wraca na rynek dla klienta gotówkowego. Na sprzedaż piękny, przestronny dom w miejscowości Kraśnica Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferta deweloperska sprzedaży nieruchomości lokalowej o powierzchni użytkowej 90m2 po podłodze 102m2 w miejscowości Śrem-Psarskie. Do lokalu przynależy działka o powierzchni ok 610m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł82 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe po remoncie - dokładne wymiary oraz układ na ostatnim zdjęciu. Najważniejsze cechy: 82m2 powierzchni; po remoncie instalacji; możliwość adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

507 000 zł48 m² 10 673,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu wolnym od zaraz? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń o metrażu 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

348 000 zł39 m² 8 854,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji na Łazarzu ul. Hetmańska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m , położone na 2. piętrze frontowej części klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

722 328 zł74 m² 9 774,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz kupić gotowe mieszkanie od developera? Skorzystaj z okazji - zadzwoń - umów się na spotkanie. Mamy promocję na mieszkanie i miejsce postojowe. Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

669 000 zł90 m² 7 404,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowe domy w Komornikach Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej do wyboru metraże od 90,2m2 - 108m2 Bezpieczeństwo zapewni jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Staszica

Szamocin,wielkopolskie

295 000 zł1 757 m² 167,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania uzbrojona w media miejskie działka budowlana wraz z zabudowaniami w miejscowości Szamocin (wielkopolska - Pojezierze Chodzieskie). Działka narożna o powierzchni 1757 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opatówek

Opatówek,wielkopolskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 470 m²

Opatówek - dom do remontu Dom wolno-stojący z lat 70-tych, do kapitalnego remontu, działka o pow. 6477m2. Okna częściowo wymienione, na podłogach parkiet i deski. Góra- 1 duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

390 372 zł27 m² 14 351,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w doskonalej lokalizacji. Świetna lokata kapitału. Mieszkanie z rabatem. Miejsce postojowe w promocyjnej cenie. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł32 m² 12 355,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: przytulna kawalerka | I piętro, w niskim, kameralnym bloku dwupiętrowym | Poznań-Grunwald (junikowo) - ul. Przepiórcza Mieszkanie po odświeżeniu, z balkonem oraz kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Piątkowskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 49m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Dąbrowa,wielkopolskie

949 000 zł117 m² 8 121,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Poszukujesz domu z ogrodem na obrzeżach miasta? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych, którzy pragną harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

427 000 zł38 m² 11 356,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,6 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Cienin Kościelny

Cienin Kościelny,wielkopolskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Wyposażony dom 180 m2 z pięknym ogrodem, budynki gospodarcze z powierzchnią magazynowo - usługową i 0,70 ha grunt rolny. Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł27 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Szukasz przytulnego, kompaktowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

443 000 zł38 m² 11 506,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania *** Dom Gotowy Do Odbioru *** ~~ Oferta bezpośrednia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pamiątkowo

Pamiątkowo,wielkopolskie

343 000 zł1 713 m² 200,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łokietka

Kostrzyn,wielkopolskie

249 900 zł714 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Kostrzynie w świetnej lokalizacji pod budowę domu! Pozostała działka na sprzedaż została oznaczona kolorem żółtym na zdjęciu - mniej więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cerekwica,wielkopolskie

575 000 zł64 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Do kogo skierowana jest ta oferta? Do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

913 648 zł75 m² 12 144,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 75,23 m2 na 3 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

980 000 zł96 m² 10 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość - dom wolnostojący w podpoznańskim Kiekrzu. Na jednym poziomie jest duży, dobrze oświetlony salon z kominkiem rozprowadzającym ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

785 292 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, która doskonale sprawdzi się zarówno na wynajem, jak i jako przestrzeń dla Twojego biznesu? Apartament M20 w inwestycji Lofty Matejki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

496 368 zł46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orzeszkowej

Poznań,wielkopolskie

1 530 000 zł90 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For english please scroll down - Polecamy na sprzedaż apartament w Budynku znajdującym się przy ul. Elizy Orzeszkowej. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe. Mieszkanie 3-pokojowe.