dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż intymnie zlokalizowana działka usytuowana na końcu ślepej uliczki nowo powstałego osiedla nowych domów jednorodzinnych. Tylna część działki - ogród przyszłego domu - wychodzi na pola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Stylowe mieszkanie po metamorfozie | Ostrów Wlkp., ul. Strzelecka 76 To nie jest zwykłe mieszkanie w bloku. To wnętrze, które przeszło pełną metamorfozę dziś ma więcej przestrzeni, światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł82 m² 5 353,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bardzo wysoki standard wykonania! Cztery pokoje z aneksem kuchennym na parterze o powierzchni 82 m2 wraz z ogródkiem. Okna wychodzące na zachód, południe, północ; widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,82 m , położonego przy ul. Hawelańskiej 25 na poznańskich Winogradach. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,14 m² 7 332,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły, w przy ul. Sikorskiego, w niskim zadbanym bloku na 1 piętrze! Funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 696 457 zł94,30 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 95 m | 2 balkony | rozkładowy | Jeżyce | design & komfort Wyobraź sobie miejsce, w którym design spotyka się z funkcjonalnością, a codzienność nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: do sprzedaży d ziałka budowlana o powierzchni 978 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Gubińskiej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,50 m² 8 685,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, skrajny segment zabudowy szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 500 zł61,43 m² 17 556,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! dla inwestorów i nie tylko Oddanie lokali IV kwartał 2024 Jedyne w swoim rodzaju apartamenty w prestiżowej części Poznania niedaleko Starego Rynku Unikatowa lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działka budowlana O potencjale inwestycyjnym Gortatowo, ul. Swarzędzka | gmina Swarzędz Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona w Gortatowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,55 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 353 580 zł197,89 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament | panorama starego miasta Stan deweloperski | Możliwość aranżacji 6 pokoi | Antresola | Dwa balkony | Fitness & Wellness | Concierge | Doskonała lokalizacja To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone w Skórce. Położone niedaleko drogi asfaltowej, dojazd drogą polną. Najbliższa zabudowa domków jednorodzinnych w odległości ok. 500-600 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł8 500 m² 341,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 8500 m2 położona w Kłecku (powiat gnieźnieński) objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł69,50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 69,5 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 12 000 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł111,50 m² 8 511,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domu rodzinnego w malowniczej Rokietnicy - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, wygodę i funkcjonalność. Ten przestronny dom, usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wjeździe do Grzebieniska , objęta Studium określającym jej przeznaczenie jako mn/p/u teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, obiektów produkcyjnych , hal i magazynów oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł475 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 668 m²

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany przy drodze krajowej nr 92. Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów nieruchomość zlokalizowana w bliskiej lokalizacji drogi krajowej nr 92 (trasa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana na morasku! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej na prestiżowym Morasku w Poznaniu, przy ul. Glinienko 12,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł184 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Wyjątkowe miejsce, wręcz wymarzona lokalizacja, urocza dzielnica, duży wygodny dom dla kilkudzietnej rodziny, budynek o ciekawej architekturze i designerskich rozwiązaniach np. pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł296 m² 253,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę rod w cichej i spokojnej okolicy! Działka zlokalizowana w pobliżu ul. Biskupińskiej. Na powierzchni 296m2 wymurowano domek (około 35m2) w skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł264 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Opis Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 264 m Powierzchnia działki: 576 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom mieszkalno - usługowy 400 m Z tarasem I kominkiem | klimatyzacja | garaż 3 sypialnie | Taras i ogród | Kominek | Klimatyzacja | Ogrzewanie podłogowe (gaz) | Monitoring + alarm |.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł45,50 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta zarezerwowana*** ***obniżka ceny już O 25.000 ZŁ - nowa cena 224.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,50 m2 położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w drugiej linii zabudowy, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Kowalskim, w miejscowości Borowo-Młyn, tuż obok Jerzykowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł184 m² 10 815,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Gniezna przy ul. Ornej. To nieruchomość stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł281,80 m² 2 306,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - ścisłe centrum Piły 281,8 m2 | dwupoziomowy | platforma schodowa dla np | duży parking | potencjał rozbudowy obiektu Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł79,91 m² 8 371,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z 2019 roku w Pile Mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,91 m2, a użytkowej 68,21m2, w apartamentowcu, na I piętrze, z tarasem o pow. 13,85m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

mieszkanie 3 pokojowe o pow.61m2,położone na I-szynm piętrze w niskim bloku, z bakonem, 3 pokoje + jasna kuchnia +łazienka i spiżarnia w kuchni oraz garaż, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł176 m² 10 170,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika jezioro kiekrskie W odległości 600 m Na sprzedaż pięciopokojowy, piętrowy dom wolnostojący położony w Kiekrzu (m. Poznań) na osiedlu Michałkowo.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,90 m² 6 064,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

555 720 zł13 893 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sasinowo gmina Mosina przy lesie. Brak prowizji dla biura! Działka rolna: cena działki: 40.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł103,50 m² 7 198,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze W zielonej, spokojnej Opalenicy, przy cichej ulicy z asfaltowym dojazdem pod sam dom, czeka miejsce, które łączy pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 875 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: działka w granicy oddziaływania linii średniego napięcia, brak możliwości podziału - wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy. Polecam do sprzedaży dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł855 m² 2 327,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Złotów, ul. Leśna wyjątkowa oferta pakietowa! Dwa wyjątkowe obiekty w Złotowie dom i budynek usługowy przy ul. Leśnej! Wyjątkowa okazja: przestronny dom z niezależną strefą biurową.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość jest ogrodzona nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł159,01 m² 5 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 160 m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni 160 m , usytuowany na działce 340 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 520 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wierzeja - gmina Duszniki - centrum wsi na sprzedaż - działka określona w księdze wieczystej jako zurbanizowane tereny niezabudowane - powierzchnia działki 1520 m2 - wymiary - szer. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 200 zł3 913 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny - Wągrowiec, berdychowo Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Wągrowcu przy ul. Grunwaldzkiej (osiedle Berdychowo) o łącznej powierzchni 3.