dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł34 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z cegły przy ul. Szamarzewskiego na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 34m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł25 m² 15 517,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kompaktowe M2 z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kierzno

Kierzno,wielkopolskie

390 000 zł75 m² 5 227,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kierzno- nowoczesne mieszkania z pompą ciepła! kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym w Kierznie. Prezentowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przecławska

Żydowo,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy? W Żydowie przy ul. Przecławskiej czeka na Ciebie trzypokojowy dom w zabudowie szeregowej z roku 2022! Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

655 485 zł74 m² 8 857,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szamotuły,wielkopolskie

270 000 zł58 m² 4 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Rezerwacja! Przedstawiamy doprawdy wyjątkową nieruchomość, która przeniesie Was w świat wygody i komfortu. To malownicze mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gwiazdowo,wielkopolskie

89 000 zł606 m² 146,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 606 m , zlokalizowaną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Gwiazdowo koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Limanowskiego

Poznań,wielkopolskie

292 000 zł21 m² 14 045,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na piątym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Limanowskiego na poznańskim Łazarzu. Napowierzchnie 20,79m2 składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabieniec

Grabieniec,wielkopolskie

619 000 zł185 m² 3 339,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom przy lesie na sprzedaż Grabieniec k. Turku Parterowy, malowniczo położony, z pięknym widokiem na las prosto z okien! Wybudowany zgodnie z projektem Dom pod Jarzębem 23 (g2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek Mały

Osiek Mały,wielkopolskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom pow użytkowej 80m2 usytuowany na 15-arowej ogrodzonej działce w gminie Osiek Mały - Budzisław Stary. Budowany w latach 70-tych z cegły. Podłogi wylewka na nich terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

750 890 zł60 m² 12 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+jezyce_zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalną oferte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Rawicz,wielkopolskie

60 000 zł15 m² 3 965,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż, rawicz, ul. Jana Kazimierza. Garaż jednostanowiskowy o powierzchni 15,3 m2 położony w zabudowie szeregowej w bezpośrednim sąsiedztwie bloków. Budynek murowany, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sarnia

Szczytniki,wielkopolskie

507 000 zł1 014 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka narożna o powierzchni 1014m2 między spokojnymi ulicami Sarnią i Szczodrą w Szczytnikach. Działka z pewnością zyska na komunikacji z Poznaniem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Szamotuły,wielkopolskie

369 000 zł63 m² 5 877,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierzglinek

Bierzglinek,wielkopolskie

669 000 zł179 m² 3 737,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Zapraszam na prezentację domu w Bierzglinku od dziś w ofercie sprzedażowej. Położony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 597m2 a dom ok. 149m2. Bardzo ciekawy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł66 m² 9 787,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w świetnej cenie! To ostatni taki lokal! Poznań Górczyn cena promocyjna 649 000 zł (9 787 zł/m )* Rabat: 50 320 zł *najniższa cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckiego

Poznań,wielkopolskie

829 000 zł66 m² 12 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 149 000 zł87 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz doskonale zlokalizowanego mieszkania, urządzonego ze smakiem z jakościowych materiałów , to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz! O budynku : Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rychtal

Rychtal,wielkopolskie

450 000 zł87 m² 5 168,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Kameralne Osiedle mieszkań w Rychtalu - Nowoczesny Komfort w Spokojnym Otoczeniu! Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Rychtalu- kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 149 000 zł87 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzychód

Międzychód,wielkopolskie

1 420 000 zł248 m² 5 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego, parterowego o powierzchni 248 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Kolno, nieopodal miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

621 277 zł54 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Oferta lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Warszawy

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł64 m² 10 378 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! Interesuje was przestronne mieszkanie na cichym osiedlu w świetnej lokalizacji? Otoczone zielenią i blisko Poznańskiego Szybkiego Tramwaju? Zapraszam na prezentację gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 990 zł41 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Zakup od dewelopera Słoneczne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Bliskość Lasku Marcelińskiego z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

875 000 zł73 m² 11 938,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wymarzone mieszkanie 4-pokojowe na Zielonym Żurawińcu - idealne dla Ciebie! Z uwagi na konieczność przeprowadzki do innego miasta, właściciele z żalem wystawiają na sprzedaż mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Chodzież,wielkopolskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże, dwupokojowe mieszkanie na parterze, chodzież ul. Małachowskiego. Mieszkanie w bloku w poszukiwanej lokalizacji, idealne dla osób starszych lub jako pierwsza własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szamocin,wielkopolskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem - przestronny, zadbany i doskonale położony! Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Marcinkowskiego w Szamocinie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł54 m² 10 425,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 53,62 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Leszno,wielkopolskie

594 000 zł53 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament/winda/rejtana/ cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 53 m2. Cena sprzedaży wynosi 594,000 zł. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2016r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż polecam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Rogierówko,wielkopolskie

349 000 zł1 000 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w gminie Rokietnica w malowniczej miejscowości Rogierówko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

539 890 zł42 m² 12 703,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+jezyce_zamieszkaj na najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

524 800 zł40 m² 13 120 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+ jezyce_zamieszkaj na najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz specjalne rabaty!. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolarska

Szamotuły,wielkopolskie

350 000 zł56 m² 6 194,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły o IV przetargu ustnym, nieograniczonym na zbycie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł47 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8m2 zlokalizowane na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

1 190 000 zł550 m² 2 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:447 m²

K a M I E N I C A Zapraszam Was do zapoznania się z propozycją kamienicy na sprzedaż w miejscowości Stęszew (gm. Stęszew). Nieruchomość zlokalizowana przy samym Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Słonawy,wielkopolskie

500 000 zł78 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowo powstające Osiedle Słonawy Nad brzegiem Warty składające z 10 budynków mieszkalnych z ogródkami Aktualnie powstaje I etap sprzedaży składający się z 18 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryżyn

Ryżyn,wielkopolskie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko w Ryżynie, gmina Chrzypsko Wielkie Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Ryżyn, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł56 m² 12 052,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużą loggią ul. Górczyńska, poznań Zapraszamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą wyjątkowym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań