dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leszno

Leszno,wielkopolskie

302 120 zł1 079 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (numer 30/30) o powierzchni 1079 m , położona w malowniczej miejscowości Trzebania, w otulinie lasu Karczmy Borowej. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

815 520 zł77 m² 10 536,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Torfowa

Zagórów,wielkopolskie

670 000 zł218 m² 3 073,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferta sprzedaży lub zamiany na mieszkanie/szeregowiec we wrześni! Potrzebujesz dużego metrażu, miejsca na działalność gospodarczą lub pracownię z dala od centrum dużego miasta? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam bardzo ładnie, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie 53,00m2 na niskim parterze w spokojnym miejscu-Lipno 8km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Kalisz,wielkopolskie

595 000 zł63 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy wyjątkową ofertę komfortowego mieszkania 3-pokojowego, usytuowanego w solidnym, ceglastym bloku na II piętrze, na osiedlu Dobrzec przy ul. Piotrowskiego. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 850 000 zł7 038 m² 973,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę inwestycji deweloperskiej. Przeznaczenie: działka objęta mpzp, uchwała Nr L/652/14 Rady Miasta Piły z dnia 26 sierpnia 2014 roku. - usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

1 805 000 zł314 m² 5 748,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Twoja firma w sercu tętniącego życiem Lubonia Zainwestuj w przyszłość lokal usługowy z ogromnym potencjałem klientów! Szukasz miejsca, w którym Twój biznes będzie miał stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

624 630 zł66 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Skórzewo,wielkopolskie

1 880 000 zł190 m² 9 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szukasz wymarzonego domu w spokojnej, willowej dzielnicy zaledwie 15 min od centrum Poznania? Właśnie go znalazłeś! - Gotowy do wprowadzenia - Dom wolnostojący 190 m - Działka 550 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

1 064 070 zł79 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3 kawalerek i 1 mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 78,82m2, natomiast po obrysie podłogi - 90m2, położonych w samym sercu Jeżyc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

1 805 000 zł314 m² 5 748,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Luboń | Lokal usługowy 314 m | Potencjał, który się opłaca Zabezpiecz strategiczną lokalizację dla swojej firmy w centrum dynamicznie rozwijającego się Lubonia. Jeśli myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szamotuły,wielkopolskie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z duszą, w sercu miasta całe piętro dla Ciebie! Oferujemy nieruchomość o łącznej powierzchni blisko 100 m , która łączy w sobie komfort mieszkania (63 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyrzysk

Wyrzysk,wielkopolskie

769 000 zł232 m² 3 320,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem - Wyrzysk Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

765 756 zł52 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 2 dwupokojowych mieszkań na jednej kw o łącznej powierzchni 52,27m2, natomiast po obrysie podłogi - 63,5m2, położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Koło,wielkopolskie

289 000 zł60 m² 4 848,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie pow 59,6m2 składające się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki, toalety, korytarza, dużego balkonu i piwnicy. Mieszkanie usytuowane w Kole przy ul Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

1 480 000 zł80 000 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8 ha, zlokalizowana w gminie Kiszkowo, w województwie wielkopolskim. To doskonała okazja dla inwestorów, rolników oraz osób poszukujących dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

557 000 zł48 m² 11 496,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piątkowo, ul. Stróżyńskiego, poznań. Oferta, którą musisz obejrzeć. Rezerwacja! Tylko u nas, nowa cena. Mieszkanie w bloku wybudowanym w 2010 r, 2 pokoje. Zalety mieszkania: monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Poznań,wielkopolskie

432 000 zł43 m² 9 976,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonym sercu Dębca, idealne dla rodzin, singli czy inwestorów poszukujących komfortu i świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strykowo

Strykowo,wielkopolskie

399 000 zł1 138 m² 351 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rynkowa

Starzyny,wielkopolskie

745 000 zł136 m² 5 469,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Marzysz o nowoczesnym domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Segment przy ul. Rynkowej 16a to idealna propozycja dla rodziny, która ceni przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł54 m² 10 780,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zarezerwowane Piątkowo Komfort i Zielona Okolica! Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w świetnie skomunikowanej części Poznania, ta oferta jest dla Ciebie! 53,80 m funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

455 400 zł42 m² 10 915,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Budzyń

Budzyń,wielkopolskie

945 000 zł406 m² 2 329,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy z halą i kompleksem garaży zlokalizowany na działce o powierzchni 3207 m2 w miejscowości Budzyń. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zimin

Zimin,wielkopolskie

765 000 zł103 m² 7 427,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej W cenie mieszkania! Nowoczesny bliźniak pod Poznaniem - Zimin, gm. Kleszczewo Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

345 466 zł45 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Poznania, które łączy wygodę życia, świetną lokalizację i realny potencjał inwestycyjny? M11 przy ul. Piekary 25 to okazja do remontu w wyjątkowej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

860 000 zł2 739 m² 313,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta promocyjna! Polecam na sprzedaż biura z parkingiem w centrum miasta Oborniki Wielkopolskie. Przedmiotem sprzedaży są dwie nieruchomości stanowiące funkcjonalną całość: 1. prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

390 000 zł46 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Ostrzeszów. Mieszkanie o powierzchni 46,5m2 znajduje się na parterze w bloku (2016 rok). Nieruchomość składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

485 000 zł603 m² 804,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną! Niepowtarzalna okazja dla inwestorów! Na sprzedaż działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lutom,wielkopolskie

450 000 zł10 822 m² 41,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja-sierakowski park krajobrazowy - zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej, położonej w miejscowości Lutom nad jeziorem Lutomskim posiadającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dolaszewo,wielkopolskie

589 000 zł91 m² 6 493,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Lokalizacja: dolaszewo, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych Cena: 589 000 zł Powierzchnia użytkowa: 90,7 m Działka: nr 130/162 o powierzchni 928 m Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł18 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 18,4m2, zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Promienistej. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ignacewo

Kostrzyn,wielkopolskie

4 968 000 zł27 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt w Kostrzynie! Działka o powierzchni 2,76 ha położona przy drodze gminnej - ul. Ignacewo. Dla przedmiotowego terenu co prawda nie obowiązuje miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzechowa

Brodnica,wielkopolskie

249 000 zł61 m² 4 102,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego i w pełni umeblowanego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mamy świetną propozycję! Mieszkanie o pow. 60,7 m2 z ogródkiem i garażem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł60 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kontakt: dzisiaj zapraszam Państwa do modnej i świetnie skomunikowanej Wildy jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. Tutaj, przy ul. Saperskiej, w inwestycji z 2007 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Margonin

Margonin,wielkopolskie

2 570 000 zł36 663 m² 70,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową w doskonałej lokalizacji! Działka w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim dostępem do jeziora! Przeznaczenie: nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

745 000 zł62 m² 12 113,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonin

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje - Bonin 38 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze z 10 w zadbanym bloku z windą przy ul. Bonin 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam własnościowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 w Lesznie przy ul. Prochownia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł47 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wygodne mieszkanie, 2 pokojowe na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Podstawowe informacje: - 46,8m2 - dwa niezależne pokoje - oddzielna kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

799 000 zł488 m² 1 637,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę w kształcie prostokąta, teren płaski o powierzchni 488m2 zlokalizowaną w centrum Chodzieży. Przeznaczenie: teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

1 450 000 zł165 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom po generalnym remoncie, wysoki standard, 4 sypialnie, działka 650 m , gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 165 m (135.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij