dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

855 572 zł72 m² 11 932,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,70 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Skórzewo,wielkopolskie

555 000 zł48 m² 11 610,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim premium | Skórzewo, ul. Antonio Vivaldiego Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szeregowiec Z dużym potencjałem Bez Prowizji| Oferta Na Wyłączność Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu na poznańskim Świerczewie, oferta idealna dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczyka

Lusówko,wielkopolskie

670 000 zł72 m² 9 254,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł24 m² 12 836,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Polecam przytulną kawalerkę położoną na parterze w kameralnej kamienicy na poznańskiej Wildzie przy ulicy Kosińskiego Kawalerka jest po kapitalnym remoncie kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna, niska zabudowa Rowerownia oraz plac zabaw dla dzieci Wideodomofon, zdalnie sterowany szlaban Elektrycznie sterowane rolety Ogrzewanie podłogowe w łazienkach Doskonała lokalizacja: szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

483 000 zł133 m² 3 637,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

610 924 zł40 m² 15 273,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Termin oddania - 4q 2026 Inwestycja w ścisłym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gwiazdowo,wielkopolskie

510 000 zł75 m² 6 823,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem, fotowoltaiką i możliwością zamontowania pompy ciepła - tylko 15 minut od Poznania Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

1 199 774 zł74 m² 16 237,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dla wymagających klientów Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu z ekspozycją wschodnio - południowo - zachodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

2 199 000 zł210 m² 10 471,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 030 m²

Dolnośląsk, gm. Żmigród Siedlisko położone w Dolinie Baryczy na terenie Natura 2000. Działka zlokalizowana jest na uboczu w malej wiosce w której kończy się droga. We wsi brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł49 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***rezerwacja do 24.10.2024 R.*** Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Poznańskich Ratajach - blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł82 m² 9 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe po remoncie - dokładne wymiary oraz układ na ostatnim zdjęciu. Najważniejsze cechy: 82m2 powierzchni; po remoncie instalacji; możliwość adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

620 799 zł52 m² 11 938,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy W poznaniu. 5 minut do centrum I 10 nad jezioro. . Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł38 m² 9 921,67 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Winogradach, osiedle Pod Lipami. Wysoki blok, płyta, ocieplony, dwie windy. Piętro 7/12. Powierzchnia lokalu 38,2m2 Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,wielkopolskie

499 000 zł195 m² 2 558,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:859 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Zawadzie o pow. użytkowej 110 m 2. 4 pokoje / kuchnia / łazienka / wc Pow. działki 859 m 2 , ogrodzona. Sprzedaż lub zamiana cena do negocjacji oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota

Ligota,wielkopolskie

1 050 000 zł174 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o wyjątkowej lokalizacji w miejscowości Ligota, nad malowniczym zalewem Blewązka, zaledwie kilka minut od Kobylej Góry. Dom znajduje się na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

869 000 zł66 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Poznań,wielkopolskie

406 458 zł25 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Gozdów,wielkopolskie

860 000 zł114 m² 7 526,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Nowy dom o powierzchni 114,27 m2 w prestiżowej lokalizacji-gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż piękny i nowoczesny dom w bardzo spokojnej okolicy w miejscowości Gozdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczyka

Lusówko,wielkopolskie

670 000 zł72 m² 9 254,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

699 900 zł58 m² 11 964,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.WSZYSTKO BLISKO!+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Podanin

Podanin,wielkopolskie

260 000 zł62 m² 4 173 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie W podaninie gmina Chodzież W cenie działka ogrodowa oraz garaż w budynku gospodarczym. Przy budynku gospodarczym własna altana do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy do obejrzenia i odbioru! Prezentacje również w soboty i niedziele! Nowoczesny apartament 4-pokojowy z ogródkiem 80 metrów. Klucze do Twojego mieszkania gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Poznań,wielkopolskie

401 915 zł26 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migdałowa

Dopiewo,wielkopolskie

998 000 zł120 m² 8 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

649 000 zł109 m² 5 972,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem, miejscem postojowym w spokojnej i cichej okolicy Jeśli poszukujesz przestrzeni dla swojej rodziny, w której każdy z Was będzie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Promyk

Dopiewiec,wielkopolskie

1 049 000 zł120 m² 8 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

303 000 zł27 m² 11 103 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetna kawalerka na poznańskich Naramowicach. Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Browarska

Ujście,wielkopolskie

253 000 zł79 m² 3 187,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Na sprzedaż w dobrej cenie mieszkanie dwupoziomowe w Ujściu! Zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

466 415 zł40 m² 11 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję Państwu ciekawą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:702 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Siekierkach Wielkich, przy ul. Poznańskiej 41. To przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł75 m² 9 282,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kontakt: szanowni klienci. Serdecznie zapraszam Państwa do Poznania na ul. Rybaki. Fajna lokalizacja - od str. ul. Krakowskiej. Bliziutko do Browaru, półwiejskiej, starego Rynku i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Wierzbakiem

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł34 m² 12 774,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na Jeżycach - ul. Nad Wierzbakiem Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę z balkonem, położoną na 1. piętrze w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koninko,wielkopolskie

799 000 zł129 m² 6 214,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:129 m²

Nowy dom z ogrodem - gotowy do odbioru. Powierzchnia: 128,57 m | Garaż: 17 m | Ogród: 73 m | 5 sypialni | 2 łazienki Zamieszkaj w nowoczesnym, przestronnym domu idealnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dachowa,wielkopolskie

359 720 zł1 058 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1058 m2 Dachowa gmina Kórnik. Działka położona w bardzo atrakcyjnym cichym miejscu, cichym a jednocześnie blisko Poznania. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Świętego Józefa

Kalisz,wielkopolskie

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Św. Józefa dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w samym sercu miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij