dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

409 010 zł46 m² 8 843,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

817 255 zł59 m² 13 740 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o pięknym, tanim mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji? Mam dla Ciebie idealną ofertę bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc **mieszkanie 2 -pokojowe ** - Nowoczesne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

477 440 zł57 m² 8 423,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

724 586 zł58 m² 12 471,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58,10 m2 na 6 piętrze z dwoma balkonami od dziedzińca, w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

596 000 zł54 m² 11 024,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

374 217 zł44 m² 8 539,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nieświastów

Nieświastów,wielkopolskie

210 000 zł72 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w malowniczej i cichej miejscowości Nieświastów. Idealne dla osób szukających przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Konin,wielkopolskie

275 000 zł44 m² 6 284,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - 43,76 m - Konin, ul. Romana Dmowskiego - parter, niska zabudowa Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 049 000 zł120 m² 8 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy środkowy segment szeregowca zlokalizowany w spokojnej części Plewisk na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia: ok. 75 m + poddasze użytkowe 18m2 - idealne na dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

169 000 zł25 m² 6 828,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne kawalerka w ścisłym centrum miasta. II piętro, 24,75m2, balkon. Piła, plac Zwycięstwa Mieszkanie po remoncie, pokój o pow. 11.32 m2 z wyjściem na balkon, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zygmunta III Wazy

Swarzędz,wielkopolskie

247 000 zł29 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: magdalena Soloch tel. Szukasz nowoczesnego i przytulnego lokum w doskonałej lokalizacji? Chcesz się wprowadzić od zaraz? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

561 000 zł54 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z 2 balkonami mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł59 m² 10 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

489 000 zł62 m² 7 938,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! rezerwacja! Gorąco polecam nowoczesne i komfortowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Trzypokojowy lokal o powierzchni 61,60m to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom w zabudowie segmentowej o powierzchni użytkowej 90 m z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi, (parter + piętro), z opcjonalnym poddaszem. Modernistyczna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Firlika

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł52 m² 12 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, mam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Vivenda przytulne, 2-pokojowe - w stanie do zamieszkania. Powierzchnie i układ mieszkania jest na zdjęciu. Dodatkowo w cenie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

622 500 zł40 m² 15 416 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy! Nowe apartamenty w Antoninku w otoczeniu lasów stawów z balkonem / tarasem W sprzedaży apartamenty 1-3 pokojowe (28 do 74m2) w cenie już od 468 000zł.Antoninek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

496 398 zł58 m² 8 570,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Garbach obok Zalasewa.! bez pcc! Bez prowizji! Mieszkanie jest częścią nowoczesnej inwestycji, którą realizuje uznany deweloper. Założeniem inwestora jest stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

735 000 zł73 m² 10 068,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu z własnym ogródkiem- bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Pachnące świeżością cztery pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z garderobą o powierzchni 43,5 m , położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

115 000 zł356 m² 323,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rod camping - na sprzedaż prawo do użytkowania działki rod w Poznaniu przy ul. Złotowskiej 102 Polecam ładnie zorganizowaną działkę rod leżącą przy ścianie lasu - z domkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Iłłakowiczówny

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy lokal użytkowo=komercyjny w dobrej lokalizacji. Lokal o powierzchni użytkowej 51 m na poziomie 0 z jednym wejściem od ulicy Kazimiery Iłłakowiczówny. Nieruchomość ma 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

659 259 zł54 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji okazja- ostatni lokal gotowy do odbioru! Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 10 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mroczeń

Mroczeń,wielkopolskie

445 000 zł62 m² 7 235,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkania o pow. 61,50m 2 wraz z balkonem i ogródkiem - Baranów kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 357 108 zł50 m² 27 306 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję apartament inwestycyjny w samym sercu Poznania, w Inwestycji zaprojektowanej przez pracownie Sterzyński Sucharski. W ofercie specjalnej: elastyczny harmonogram płatności 25/75 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fabryczna

Kicin,wielkopolskie

399 000 zł1 062 m² 375,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Kicinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

630 482 zł53 m² 11 895,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj,oferta limitowana! Termin oddania - Sierpień 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

469 000 zł167 m² 2 808,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ptak nieruchomości 29 lata doświadczenia w branży nieruchomości. Oferta, na którą warto spojrzeć Oferta dla inwestora, małego dewelopera, dużej rodzinny lub pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł50 m² 13 607,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,9 m , usytuowane na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 2011 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

701 603 zł42 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dla wymagających klientów Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu z ekspozycją północno - wschodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Stanisławowo,wielkopolskie

250 000 zł541 m² 462,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z domkiem letniskowym w miejscowości Stanisławowo, obręb Żółwieniec, gmina Ślesin. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 541 m2 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

800 000 zł95 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

355 000 zł1 252 m² 283,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker > możliwość negocjacji ceny w przypadku zakupu działki bez projektu i pozwolenia na budowę < na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

659 259 zł54 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! *promocja* - do mieszkania miejsce W hali gratsi! - nie czekaj! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poznań

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł646 m² 828,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowania i zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania uchwalonym Uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Swarzędzka