dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Osieczna

Osieczna,wielkopolskie

799 000 zł196 m² 4 084,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, znajdujący się w miejscowości Osieczna, położony na malowniczym wzgórzu z widokiem na Jezioro Łoniewskie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

409 000 zł1 229 m² 332,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1229 m , położona w Zakrzewie przy ul. Stawnej. Zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Działka nr 180/6 o wymiarach około 24m x 46m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł21 m² 9 571,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Lokale w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy - Rynek Łazarski. Oferujemy na sprzedaż 12 lokali o powierzchniach od 18 m do 45 m , zlokalizowanych w przyziemiu rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piła,wielkopolskie

215 000 zł30 m² 7 263,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż - Przytulne mieszkanie idealne dla pary lub singla! Piła, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

1 196 800 zł3 740 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu kompleks 3 działek budowlanych, położonych w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej i Poznańskiej - okolice ul. Kasztanowej. Dostęp z dwóch stron, w tym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kurnatowice

Kurnatowice,wielkopolskie

1 465 000 zł300 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 283 m²

Kurnatowice | 271 m | działka 3283 m | zaledwie 4,5 km od Kwilcza Tu kończy się codzienność a zaczyna życie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każdy poranek wita Cię ciszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

579 795 zł55 m² 10 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru, położone w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni i doskonale skomunikowane z Centrum miasta. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 55m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta na wyłączność - nie znajdziesz drugiej tak pięknej Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z obłędnym tarasem oraz dużą loggią na ostatnim piętrze | wysoki standard inwestycji oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Golęczewo

Golęczewo,wielkopolskie

36 000 000 zł200 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka ag o powierzchni 20 ha położona w Golęczewie (powiat poznański, gmina Suchy Las). Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego - przemysł i usługi. Działka pod ag,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rumianek

Rumianek,wielkopolskie

12 500 000 zł50 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferowania Państwu gruntu ag o powierzchni 5 ha zlokalizowanego w miejscowości Rumianek, gm. Tarnowo Podgórne, powiat poznański. Odległość 14 km do granic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

531 749 zł67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która nie tylko daje komfort mieszkania, ale też zarabia na siebie od pierwszego dnia? M3 przy ul. Dąbrowskiego 65 to prawdziwy dwupak inwestycyjny - mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzeszkowej

Piła,wielkopolskie

285 000 zł31 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kawalerka w Pile o pow. 31,30 m 2 - osiedle Górne. UL. Orzeszkowej 10 / loggia / piwnica / I piętro Mieszkanie zarządzane przez Międzyzakładową Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

176 000 zł18 m² 9 601,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

247 500 zł26 m² 9 486,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam kawalerkę w centrum Lubonia z klimatyzacją w cenie! Mieszkanie wyposażone w nowoczesną, zamontowaną klimatyzację to ogromna zaleta -nie musisz ponosić dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bez pośredników przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,8 metrów kwadratowych, położonego przy Alei Wojska Polskiego na osiedlu Dobrzec. Ocieplony blok z estetyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł47 m² 6 795,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś flipperem? Inwestorem gotowym na kupno lokalu idealnego pod najem dla studentów? Serdecznie zapraszam do obejrzenia lokalu o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Jest to doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śmigiel,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 788 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w samym centrum Śmigiel. Jest to malownicze miasto położone w województwie wielkopolskim, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguniewo

Boguniewo,wielkopolskie

690 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

494 640 zł62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 61,83m2, II piętro, 2 balkony, garderoba nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,61m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Człuchowska

Poznań,wielkopolskie

1 189 000 zł103 m² 11 543,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem i tarasem na jeżycach Salon 36 m z tarasem 18 m | Ogród większy niż w szeregówkach | Dwupoziomowy układ | Bezczynszowe | Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w komfortowym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych, ale i szybki dostęp do centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł82 m² 14 568,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

660 000 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, umeblowane, mieszkanie przy ulicy Karpia w Poznaniu. Niska, kameralna zabudowa, odpowiednio dobrana i urządzona zieleń daje poczucie wyjątkowego klimatu przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Objezierska

Oborniki,wielkopolskie

209 000 zł704 m² 296,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta zarezerwowana Działka z widokiem na panoramę miasta! Jedna z ostatnich działek na osiedlu domów jednorodzinnych w tej części Obornik! Malowniczo położona, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

846 600 zł1 411 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka dla wyjątkowego klienta. Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 1411 m2 z wydanym pozwoleniem na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

560 976 zł62 m² 8 978,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wykończenia - dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Powierzchnia i układ: mieszkanie o powierzchni 62,4 m , usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł98 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

782 408 zł57 m² 13 661,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ognikowa

Komorniki,wielkopolskie

829 000 zł79 m² 10 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczym Lusówku. Kameralna inwestycja "rodzinne Wzgórza" to idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Popowo

Popowo,wielkopolskie

117 450 zł1 566 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sercu Puszczy Noteckiej! Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Popowo (gmina Wronki), w otoczeniu natury i lasów Puszczy Noteckiej idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

845 675 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Marzysz o mieszkaniu, do którego wprowadzisz się od zaraz, bez stresujących remontów i nieprzewidzianych wydatków? Apartament M4 przy ul. Rejtana 4 to spełnienie tych marzeń - idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Karolewo

Karolewo,wielkopolskie

495 000 zł4 950 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana w Karolewie (gmina Wronki, powiat szamotulski) Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w spokojnej miejscowości Karolewo idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł98 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

2 799 000 zł220 m² 12 722,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż prawdziwa perełka na Wielkopolskim rynku nieruchomości. Nowy dom w stylu Farmhouse z prywatnym lasem na działce. Mam przyjemność przedstawić wyjątkową i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Za Cytadelą

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam w Poznaniu na Winogradach kawalerkę 39m2 w doskonałym stanie, z aneksem kuchennym i wydzieloną wnęką do spania, usytuowaną na 1 piętrze na 3, w ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł67 m² 11 192,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania, M6 przy ul. Dąbrowskiego 65 to idealna propozycja. Stylowe wnętrze, przemyślany układ i wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wojska Polskiego

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

489 000 zł56 m² 8 716,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,10 m2 z udziałem w gruncie, na osiedlu Wojska Polskiego 31 w Grodzisku Wielkopolskim. W pełni wyposażone, z udogodnieniami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł45 m² 13 385,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z garażem, komórką i tarasem na dachu Poznań, ul. Górczyńska 46 | 44,75 m | 8. piętro | 599 000 zł Mam przyjemność zaprezentować jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

550 000 zł72 m² 7 642,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urocze mieszkanie w Złotowie. Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne, o powierzchni 71.97 m , składające się z dwóch.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij