dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czesława

Poznań,wielkopolskie

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Świętego Czesława 1a w pięknej kamienicy na Poznańskiej Wildzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Konin,wielkopolskie

280 000 zł56 m² 4 964,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu w Koninie, na osiedlu Zatorze Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56.40 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Września

Września,wielkopolskie

900 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego i pełnego zieleni domu o powierzchni 149,31 m , położonego na zadbanej działce o powierzchni 868.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

558 000 zł78 m² 7 112,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Gruszczyn,wielkopolskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Uwaga: jest możliwość zakupu także wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Piła,wielkopolskie

279 000 zł36 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,55 m 2 w Pile. II piętro. Balkon. Piwnica. Nowa zabudowa kuchenna. Mieszkanie w 2018 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

625 000 zł380 m² 1 644,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 865 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11, zaledwie 20 km od Poznania i 10 km od Obornik. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

798 206 zł82 m² 9 793,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 81m2 z dużą loggią, funkcjonalny układ pomieszczeń, 3 dodatkowe ustawne sypialnie. Salon z osobną kuchnią o powierzchni 30m2 i wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czapury,wielkopolskie

599 000 zł70 m² 8 535,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem. Przedstawiam ofertę dla osób, które szukają mieszkania w pełni wyposażonego w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dęborzyce

Dęborzyce,wielkopolskie

75 000 zł620 m² 120,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych! Dodatkowo, zapewniamy bezpłatną pomoc w zakresie doradztwa kredytowego skorzystaj z naszej fachowej obsługi bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

458 434 zł50 m² 9 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie z dwoma ogródkami. Bez pcc prowizja 0% Inwestycja znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy. Znajdziemy tu liczne usługi, sklepy, szkoły, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ujście,wielkopolskie

799 000 zł191 m² 4 179,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 306 m²

Rezerwacja! Ujście - dom wielopokoleniowy o pow. 191 m z ogromnym potencjałem! Zagospodarowana działka o pow. aż 2306 m ! Szukasz przestrzeni dla dwóch Rodzin, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 172 100 zł117 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna dwupoziomowy szereg w podwyższonym standardzie deweloperskim, położony w spokojnej, zielonej części Strzeszyna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł28 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka - Jeżyce, ul. Jaskowskiego 24, poznań Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod wynajem. Parametry nieruchomości powierzchnia: 27,63 m piętro: 1/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Pobiedziska,wielkopolskie

462 429 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam Państwa do prezentacji sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

458 000 zł37 m² 12 246 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na 1 piętrze w spokojnej, zielonej części Bonina w Poznaniu. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

539 000 zł53 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Wschodniej o powierzchni 53,18 m , położone na 4 piętrze budynku z 2017 roku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

537 600 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz jasnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Drugie piętro niskiego bloku z 2006 roku Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

729 767 zł65 m² 11 310,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

457 074 zł38 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Legionów

Konin,wielkopolskie

369 900 zł47 m² 7 870,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Konina | Wysoki parter | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Szamotuły,wielkopolskie

299 000 zł53 m² 5 663,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w Szamotułach? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę bez prowizji! Dodatkowo, zapewniamy kompleksowe, bezpłatne doradztwo kredytowe, aby proces zakupu był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Poznań,wielkopolskie

915 000 zł72 m² 12 638 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Wildzie, jako idealną propozycję dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę! Najważniejsze informacje: adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kierzno

Kierzno,wielkopolskie

380 000 zł75 m² 5 093,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kierzno - nowoczesne mieszkania z pompą ciepła! kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym w Kierznie. Prezentowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

827 190 zł66 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z potencjałem i adresem, którego nie trzeba tłumaczyć. Szukasz przestrzeni w mieście, ale nie chcesz rezygnować z komfortu i spokoju? To 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż stylowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy nieopodal Rynku Jeżyckiego przy ul. Słowackiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 94m2 znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł53 m² 9 310,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji 3 pokoi Grunwald, poznań Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części poznańskiego Grunwaldu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

1 481 505 zł100 m² 14 788,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z loggią i garderobą na ostatniej kondygnacji, ekspozycja zapewniająca sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

738 000 zł66 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m z dużym salonem, osobną kuchnią w aneksie, dwiema sypialniami oraz przestronną loggią. Idealny układ dla rodziny, pary lub pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

900 000 zł56 m² 17 117 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marzysz o własnym mieszkaniu w centrum miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość to nietuzinkowa propozycja być może właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie na parterze z Ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

369 000 zł45 m² 8 260,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 44,67 m2 z ogródkiem i balkonem - tylko 369 000 zł! Szukasz swojego miejsca z własnym kawałkiem zieleni? Ta oferta jest dla Ciebie! Specyfikacja: powierzchnia: 44,67 m2 Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczym Lusówku. Kameralna inwestycja "rodzinne Wzgórza" to idealne miejsce dla rodzin szukających komfortu i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Krągola, w gminie Stare Miasto. Nieruchomość zachwyca przestrzenią, funkcjonalnością oraz zaawansowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł46 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie, o powierzchni 46,5 m Lokalizacja: leszno, dzielnica Gronowo spokojna okolica z pełną infrastrukturą. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

1 029 500 zł71 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 71 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 14 500 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Poznań,wielkopolskie

553 700 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja oferty! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 55,37 m2, położony w bardzo czytelnym miejscu, na I piętrze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Dominowo,wielkopolskie

679 000 zł73 m² 9 307,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

To dom, który od razu robi wrażenie. Skrajny segment daje Ci więcej prywatności, ogród kusi zielenią, a wnętrze zachwyca jasnością i przytulnością. Tu naprawdę można poczuć, że to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

430 000 zł45 m² 9 624 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | Klimatyzacja | Bezczynszowe | Dachowa (gm. Kórnik) Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł50 m² 11 992 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W tym roku rewitalizacja kamienicy mieszkanie w stanie deweloperskim Mieszkanie na sprzedaż w rewitalizowanej kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego Rynku i minutę od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij