dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Promnice,wielkopolskie

1 180 000 zł187 m² 6 310,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Promnice , ul. Brzozowa bliskość rzeki Warty i Puszczy Zielonki doskonały dojazd do Poznania : szybki pociąg i autobus pełna infrastruktura : sklepy , apteka , Kościół , kosmetyczka , itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Piła

Piła,wielkopolskie

1 993 600 zł4 984 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki Piła - Śródmieście - Różana Droga - powierzchnia 4984 m . Jedyna taka oferta na rynku - doskonale zlokalizowana działka budowlana niedaleko centrum z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł26 m² 16 679,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

681 780 zł53 m² 12 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł44 m² 12 584,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 44,5 m , położonego w budynku przy ulicy Jasielskiej 12 w Poznaniu. Układ i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

399 620 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Lokal położony jest na I piętrze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

766 156 zł60 m² 12 769,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 799 999 zł204 m² 8 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, mieszkanie idealne dla rodziny wykonane w bardzo wysokim standardzie.! kupujący nie płaci pcc, ani prowizji! Najważniejsze informacje: *budynek wykonany w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

952 061 zł83 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 5-pokojowe dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 82,86 m Liczba pokoi: 5 Poziom: 3 Balkon: 7,80 m Stan: deweloperski - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

673 365 zł70 m² 9 620 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem idealne dla inwestora. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Mieszkanie pod wynajem: - dwustronne, - 5 pokoi, - z jednej strony dwa balkony, - z drugiej strony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowiniecka

Mosina,wielkopolskie

395 000 zł38 m² 10 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej? Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 38,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Słomczyce

Słomczyce,wielkopolskie

2 000 000 zł13 000 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Słomczyce niedaleko Słupcy, w obrębie geodezyjnym Babin, z przeznaczeniem w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lodowa

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł61 m² 12 131,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny na Łazarzu 2 mieszkania w kamienicy po rewitalizacji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej zlokalizowanej przy ul. Lodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp Działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 1300 m2. Zlokalizowana w miejscowości Kobyla Góra, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Prosta

Sierosław,wielkopolskie

4 200 000 zł585 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość, która łączy mieszkalne potrzeby życia codziennego z wygodą prowadzenia własnego biznesu w komfortowych warunkach, w zgodzie ze środowiskiem. Zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

429 990 zł30 m² 14 333 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, znajduje się w małym dwukondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 799 000 zł140 m² 12 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:873 m²

Komfortowy , parterowy dom z garażem! 3 min spacerem do Lasku, zabudowa jednorodzinna. Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego domu po remoncie to ten dom Cie zachwyci. Pierwszy właściciel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł63 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Zamenhofa, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Piła,wielkopolskie

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42 m2 usytuowana na 1 piętrze w 4 pietrowym bloku na ul.Budowlanych. Klatka schodowa świeżo remontowana z monitoringuem. Cena mieszkania obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

507 000 zł50 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na przestrzał o powierzchni aż 50m2 z dodatkowymi ogrodami i tarasem. Przestronny salon z aneksem kuchennym (29,82 m ) otwiera się na dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Norwida

Złotów,wielkopolskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

To atrakcyjna propozycja inwestycyjna - dzięki atrakcyjnej lokalizacji,Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m znajdujący się na parterze budynku wielorodzinnego. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lodowa

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł30 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny na Łazarzu 2 mieszkania w kamienicy po rewitalizacji. Zakup tylko obu mieszkań / jedna księga wieczysta! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

7 900 000 zł333 m² 23 723,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Enklawa spokoju w sercu natury - Lusowo To właśnie ten dom, to miejsce, w którym zaczynasz dzień jak i kończysz w stałym kontakcie z naturą, ciszą, harmonią i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Leszno

Leszno,wielkopolskie

282 000 zł28 m² 10 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Piętro,kamienica,funkcjonalność. Nowa cena! okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 28 m2. Cena sprzedaży wynosi 282,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szydłowo,wielkopolskie

499 000 zł124 m² 4 031,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Szydłowie, z udziałami w działce drogowej 30/25 projekt : tamina mała. Działka 30/17 Powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otoczna

Otoczna,wielkopolskie

179 000 zł54 m² 3 330,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osa Nieruchomości zaprasza na prezentację oferty sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 53,75 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawowa

Owińska,wielkopolskie

629 000 zł115 m² 5 460,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tarasy nad Stawem - wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem i ogródkiem w spokojnej i zielonej okolicy! Na sprzedaż przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

300 900 zł27 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! przedstawiam na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru już w I kwartale 2026 roku! pcc 0% prowizja 0% Chcesz się wprowadzić do swojego wymarzonego mieszkania już na wiosnę? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł60 m² 12 023,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Ogrodów przy ul. Szamarzewskiego 95 blisko ul. Szpitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świetlana

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Grunwald Południe ul.Świetlana Oferujemy mieszkanie z ogromnym potencjałem i w swietnym miejscu! Mieszkanie o pow zapisanej w KW 84,5m2 ( w tym zawarte pow piwnicy pod mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł40 m² 13 790,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,81 m , zlokalizowane na 1. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2010 roku, wyposażonego w windę. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

779 000 zł146 m² 5 322,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pniewy

Pniewy,wielkopolskie

360 000 zł93 m² 3 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu szeregowego skrajnego, położonego w malowniczej miejscowości Kikowo w gminie Pniewy. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł114 m² 7 813,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ulicy Kasprzaka o powierzchni 113,90 m2 nadające się do kapitalnego remontu. Na wskazaną powierzchnię składają się: - cztery pokoje (o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczym Lusówku. Kameralna inwestycja "rodzinne Wzgórza" to idealne miejsce dla rodzin szukających komfortu i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

468 990 zł37 m² 12 658,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie jest idealną propozycją zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł36 m² 11 835,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 35,91 składające się z pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

573 000 zł44 m² 13 022,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób.