dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zamoyskiego

Dąbcze,wielkopolskie

1 350 000 zł7 324 m² 184,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 7324 m. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu lub rodzinnej przystani. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Mosina

Mosina,wielkopolskie

1 373 700 zł13 737 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 1,37 ha położona w Krośnie koło Mosiny (aglomeracja poznańska) z przeznaczeniem na: - obiekty produkcyjne, - składy i magazyny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Młodasko

Młodasko,wielkopolskie

55 000 zł3 743 m² 14,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeźno

Brzeźno,wielkopolskie

1 477 840 zł18 473 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Brzeźnie, gmina Skoki, powiat Wągrowiecki, ok. 32 km od Poznania, blisko Skoków, murowanej Gosliny i Puszczy Zielonki. W okolicy liczne jeziora: m.in. Brzeźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Młodasko

Młodasko,wielkopolskie

57 000 zł3 912 m² 14,57 zł/m²

 

 

 

Kalisz,wielkopolskie

640 000 zł166 m² 3 855,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

DO sprzedania dom O powierzchni 166m2 Do sprzedania dom jednorodzinny, murowany dwukondygnacyjny podpiwniczony o powierzchni całkowitej 166m2. mieszczący się na działce o powierzchni 604m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ligota,wielkopolskie

430 000 zł50 m² 8 574,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowość! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

449 000 zł58 m² 7 752,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Z tarasem O pow. 57,92m2, III piętro piła - zielona dolina Tytułem oferty jest słoneczne, ustawne mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł63 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Potrzebujesz mieszkania od zaraz, ze świetnym dojazdem do centrum? Cenisz sobie zieloną i spokojną okolicę, z dostępem do ścieżek rowerowych i tras rekreacyjnych? bingo! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

499 999 zł40 m² 12 512,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze 2 pokoje w całej inwestycji 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 39,96 m z balkonem gotowe do kupienia! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

335 946 zł28 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Nowinki,wielkopolskie

769 000 zł136 m² 5 654,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie dwu-lokalowej położonego w Nowinkach k Mosiny. Dom i powierzchni 136m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

365 000 zł63 m² 5 784,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63,10 m | Piła - Podlasie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,10 m , położone na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skórka

Skórka,wielkopolskie

495 000 zł3 838 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana wraz Z budynkiem gospodarczo - rekreacyjnym skórka k/ Piły, gmina krajenka - ponad 3800 m2! Idealna oferta inwestycyjna i dla rodziny! Na sprzedaż działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzańska

Poznań,wielkopolskie

373 948 zł41 m² 9 096,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż przestronny 2pok lokal mieszkalny z dużymi oknami i 6m balkonem Zalety inwestycji : * rynek pierwotny daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Literatów

Kościan,wielkopolskie

306 000 zł33 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam serdecznie Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu na osiedlu Przyjaźni 8. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi specjalistami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu, w rejonie skrzyżowania z ul. Długą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

479 900 zł50 m² 9 598 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,5 m na zielonym Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu. Na powierzchnię mieszkania składa się: duży salon (ok. 22 m ) ze sporej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

613 300 zł51 m² 12 025,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł63 m² 8 438,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko W naszym biurze! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z windą z 1987r. na os. Stare Żegrze na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbcze

Dąbcze,wielkopolskie

2 044 000 zł6 594 m² 309,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Rydzynie nad Zalewem. Powierzchnia działki: 6 594 m2 Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze - minimum 1 900 m2. Działka w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Poznań,wielkopolskie

534 000 zł52 m² 10 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, ogrody, ul. Waryńskiego 7. Komunikacja miejska, ale również tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Piła,wielkopolskie

229 000 zł35 m² 6 468,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 35,40 m 2 z odrębną kuchnią, piła ul. Niemcewicza. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Do mieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

398 147 zł30 m² 13 227,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w jednej z najlepiej sprzedających się inwestycji w Poznaniu. Promocja Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mleczowa

Poznań,wielkopolskie

1 490 000 zł100 m² 14 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w prestiżowej lokalizacji - Umultowo, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

812 197 zł65 m² 12 533,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? U nas najtańsza baza mieszkań - zadzwoń i dowiedz się o ofercie rabatowej i dogodnych warunkach zakupu. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

753 563 zł67 m² 11 299,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniewska

Skoki,wielkopolskie

345 024 zł54 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim - Skoki, ul. Antoniewska - budynek wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Budynek gotowy - już wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

1 299 000 zł136 m² 9 562,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Rezerwacja Szanowni klienci, ze względu na rezerwację nieruchomości musimy odwołać dzień otwarty planowany w sobotę 17.01.2026 w godzinach 11:00-14:00. Komfortowy dom w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Leszno,wielkopolskie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dla inwestorów- idealne pod wynajem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2. Cena sprzedaży wynosi 179,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1910r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proszę o kontakt telefoniczny codziennie od 9 do 21. _____________________________________________________ Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem (wraz z zabudowaniami gospodarczymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzyny

Radzyny,wielkopolskie

119 000 zł975 m² 122,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam sprzedaż malowniczo położonej działki budowlanej o pow. 975 m2 dla której wydano decyzję o warunkach zabudowy. Działka położona na terenie niewielkiej śródleśnej enklawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

420 000 zł47 m² 8 890,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | Komfortowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Mikołajczaka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mikołajczaka. Lokal stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzylesie

Międzylesie,wielkopolskie

150 000 zł1 508 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania tylko u Nas. Działka budowlana w miejscowości Międzylesie powiat obornicki gm. Rogoźno. Działka ma 1508m2, jest w kształcie trapezu i posiada bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

726 890 zł65 m² 11 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała

Baranowo,wielkopolskie

1 499 000 zł108 m² 13 856,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W easy-home Polecam do kupna piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w super lokalizacji w Baranowie o łącznej powierzchni 108,18 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiesiołkowa

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł115 m² 6 083,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Polecam dom w zabudowie typu czworak, przy ul. Wiesiołkowej na poznańskim Radojewie. Działka o powierzchni 189 m posiada niezależne wejście na teren posesji oraz do budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

512 100 zł41 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat 38 000 zł! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 9 piętrowego budynku. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.