dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 249 000 zł250 m² 4 990,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Poszukujesz domu z bujnym ogrodem i przestronnym balkonem, gdzie będziesz rozkoszować się letnimi grillami w gronie rodziny lub delektować się kieliszkiem wina przy zachodzie słońca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Piła,wielkopolskie

197 000 zł44 m² 4 518,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem pow. użytkowa 43,60m2 Do własnej aranżacji; tylko 4.500,-/ m2 i cena do negocjacji Piła, ul. Spacerowa 14 Pokoje: - 16,60m2 (5,4x3,1) z 2 oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodniczka,wielkopolskie

189 900 zł1 675 m² 113,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną w Brodniczce położonej pomiędzy Mosiną i Śremem. Działka o powierzchni 1 675 m2 znajduje się na terenie nowo rozbudowywanego osiedla. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

419 000 zł62 m² 6 768,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja Rodzinna Przystań na os. Jadwiżyn w Pile! Spokój, przestrzeń i Bliskość Natury Czekają! Marzysz o cichym i przyjaznym miejscu dla Siebie i swojej rodziny w Pile? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Piła,wielkopolskie

780 000 zł108 m² 7 223,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe z osobnym wejściem o pow. 96,60m2 + piwnica o pow. 11,38m2 Piła, ul. Wierzbowa Opis i pow. - pokój dzienny 26m2 - gabinet 14,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dopiewiec,wielkopolskie

769 000 zł75 m² 10 253,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaż ustawnego, przestronnego oraz bardzo jasnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł76 m² 7 216,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Poznaniu - idealną dla osób ceniących funkcjonalność i potencjał. Dodatkowo, biuro posiada ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł32 m² 10 591,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka 32,1 m2 - os. Chrobrego, poznań, wysoki parter w 15-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę Lokal składa się z dużego, ustawnego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

562 587 zł48 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wałbrzyska

Poznań,wielkopolskie

547 000 zł49 m² 11 122,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na sprzedaż w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 49,18 m2 + 4 miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja Poznań Marcelin - ul. Wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Źródlana

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł47 m² 14 194,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na poznańskim Sołaczu! Marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu? Mamy coś specjalnego! Oferujemy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

502 152 zł58 m² 8 638,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania! Osoba kupująca nie płaci pcc, a ni prowizji! Inwestycja znajduje się w nowoczesnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pochyła

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł776 m² 837,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 776 m , położonej w malowniczej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Starołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turkusowa

Szamotuły,wielkopolskie

649 000 zł94 m² 6 886,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję - dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na sprzedaż, którego zakup nie obciążą Państwa dodatkowe koszty prowizji ani podatku pcc. Dodatkowo, oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

484 704 zł41 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł35 m² 12 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w kompleksie "atanera "- chronionym , monitorowanym - ul.Katowicka 89 Kompleks swietnie połozony: w poblizu jeziora maltańskiego , kompleksu-Galeria Posnania, wielu linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Dąbrówka,wielkopolskie

929 000 zł84 m² 11 091 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

229 000 zł1 244 m² 184,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce w spokojnej okolicy, która pozwoli Ci na wybudowanie swojego wymarzonego domu? Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Kleszczewo,wielkopolskie

449 670 zł58 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kalisz,wielkopolskie

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w strefie śródmiejskiej Miasta Kalisza, przy ul. 3-go maja. Lokal wymaga gruntownego remontu, na wizualizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krobia,wielkopolskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m z dodatkowymi zabudowaniami gospodarczymi, położony na w pełni utwardzonej działce w centrum Krobii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przemysława

Poznań,wielkopolskie

548 000 zł59 m² 9 225,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na os. Przemysława (nowe Miasto, malta).w Poznaniu. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

622 224 zł63 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,01 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł49 m² 12 247 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,9 m (w metraż jest wliczona komórka lokatorska), położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

943 276 zł79 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł48 m² 9 602,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami? Lub szukasz lokum które możesz stworzyć od podstaw? Dobrze trafiłeś! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

584 000 zł65 m² 8 984,62 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 15 piętrze (przedostatnim) w wysokim 16 piętrowym bloku z cegły na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Kościelec,wielkopolskie

319 000 zł55 m² 5 821,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o pow. 54,8 m2, położone w centrum Kościelca, powiat kolski. Lokal znajduje się około 7 km od Koła, idealny zarówno dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borowo,wielkopolskie

1 048 650 zł6 991 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana 6991M2, borowo, gmina czempiń Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni 6991 m2, zlokalizowaną w miejscowości Borowo (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł45 m² 9 038,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na Poznańskim Grunwaldzie na ulicy Raszyńskiej w niskiej zabudowie bloków w otuleniu zieleni. Lasek Marceliński położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 599 000 zł280 m² 9 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Rodzinny dom w sercu Winograd - przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja. Szukasz domu, który łączy nowoczesne wnętrza, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

3 950 000 zł350 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Serce Poznania, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Trzykondygnacyjna nieruchomość z dwiema kuchniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Szamotuły,wielkopolskie

990 000 zł173 m² 5 728,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Wyjątkowa okazja! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - skorzystaj z naszej oferty bezpiecznego i korzystnego zakupu. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie usług kredytowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

423 282 zł29 m² 14 712,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja.