dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dworcowa

Luboń,wielkopolskie

649 000 zł951 m² 682 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł37 m² 13 198,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 37,05 m znajduje się w budynku frontowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

622 000 zł54 m² 11 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem z panoramicznym widokiem. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jarzębinowa

Kępa,wielkopolskie

449 000 zł2 000 m² 224,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta inwestycyjna na wyłączność - możliwość podziału na działki według wykonanego projektu działka opow. 2000m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym z garażem i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Robakowo,wielkopolskie

2 199 000 zł250 m² 8 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom, który rośnie razem z Twoją rodziną - Robakowo Powierzchnia użytkowa domu : 215 m Powierzchnia całkowita: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł50 m² 11 122,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na popularnym osiedlu Polan w Poznaniu. Układ mieszkania: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

465 694 zł38 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż urokliwe mieszkanie z ogródkiem! Najważniejsze informacje o ofercie: - bliskość rezerwatu Żurawiniec - bliskość sklepów, usług, oraz szkół i przedszkoli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

692 547 zł63 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,96 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

849 000 zł104 m² 8 135,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowe domy! Kaźmierz, radzyny, super oferta! 0% Prowizji! Oferuję do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na pograniczu Kaźmierza cena 599 000,-brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł48 m² 10 294,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu wolnym od zaraz? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń o metrażu 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Degi

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł218 m² 7 334,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:109 m²

Jedyna oferta W swoim rodzaju. Osiedle różany potok W poznaniu wyjątkowa lokalizacja. NA sprzedaż dom dla firmy / rodziny / pod wynajem. Perfekcyjny stan techniczny. Szerokie możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

765 890 zł59 m² 12 981,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałe

Szałe,wielkopolskie

939 000 zł226 m² 4 154,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o łącznej powierzchni 226 m , położony na działce o powierzchni 890 m w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Szałe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leśna

Obrzycko,wielkopolskie

2 300 000 zł900 m² 2 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż

Okazja! Pałacyk Myśliwski Rodziny Raczyńskich w puszczy noteckiej! informacje pod nr tel.WOJTEK Przedmiotem oferty jest Pałacyk z XIX wieku należący do rodziny Raczyńskich. Stobnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogoń Lubstowska

Pogoń Lubstowska,wielkopolskie

523 000 zł200 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m Poddasze: 43 m Powierzchnia całkowita po adaptacji ok. 200 m Garaż: 45 m Działka: 6,8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słodków-Kolonia

Słodków-Kolonia,wielkopolskie

760 000 zł165 m² 4 608,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Słodków Kolonia - nowy dom na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w miejscowości Słodków Kolonia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł42 m² 9 454,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokoje, bardzo dobry układ, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w zielonym miejscu na poznańskim Grunwaldzie. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł51 m² 10 805,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, kameralnym budynku z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

225 000 zł45 m² 5 034,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego w Złotowie, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego. Lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

527 850 zł58 m² 9 069,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

15 minut od centrum poznania! - sypialnia poznania - najlepszy kierunek! zadzwoń I umów się na obejrzenie inwestycji Wyjątkowa propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

1 349 000 zł159 m² 8 484,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Fałkowie o powierzchni 159m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji pomiędzy Poznaniem a Gnieznem z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Anastazewo

Anastazewo,wielkopolskie

159 000 zł868 m² 183,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Osiedle Widoki to Twoje miejsce pomiędzy lasem, a jeziorem. Zamieszkaj w harmonii z naturą. Nasza inwestycja w Anastazewie to siedem nowoczesnych domków, położonych na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

689 000 zł85 m² 8 150,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 84,53 m (81,43 m pow. użytkowej) z prywatnym ogródkiem (80m ), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

884 023 zł74 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami wykończone pod klucz w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,wielkopolskie

183 750 zł735 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Działka budowlana z widokiem na tereny zielone - Zawada, ul. Okrężna 28 Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 735 m , położoną w spokojnej części Zawady, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:522 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą małego domku w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 50 m2 , położonego w miejscowości Zakrzewo na działce o pow. 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł41 m² 11 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | Ptasia 28 | Piętro 1 Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokalizacja: poznań - ul. Ptasia Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja Generała Władysława Sikorskiego

Kalisz,wielkopolskie

35 000 000 zł87 182 m² 401,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, położonej przy zbiegu ulic Stawiszyńskiej i Al. Gen. Sikorskiego w Kaliszu. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

735 000 zł105 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Aktualne! Bliźniaki w Kiekrzu k. Poznania gotowy do zakupu, 0% Prowizji. Gotowe do sprzedaży. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym o pow. 105 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolniki Powidzkie

Smolniki Powidzkie,wielkopolskie

579 000 zł114 m² 5 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Plk Studio zaprasza do zapoznania się z ofertą domu letniskowego w zabudowie bliźniaczej, na pięknie położonej parceli, wśród świeżej zieleni, otoczonego lasami, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domowa przestrzeń w sercu miasta! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania! Na sprzedaż urokliwe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni funkcjonalnej 68 m2 (62,5 m2 + 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

601 884 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | 2 balkony | Winogrady Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokalizacja: poznań - Winogrady Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

275 000 zł55 m² 4 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż w Pile-Centrum, w samym sercu miasta, 3 pokoje z balkonem, w bloku. Mieszkanie idealne pod własną aranżację z dużymi możliwościami. Trzy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 300 000 zł315 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny super lokalizacja Piękne miejsce, jakim jest Jezioro Kierskie i jego bezpośrednie otoczenie - tereny zielone mu towarzyszące stanowią piękne tło jedynej w swoim rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w wysokim 11 piętrowym bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 64 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Piotrowo

Piotrowo,wielkopolskie

2 300 000 zł900 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Okazja! cena proponowana to 2 300.000,- Zł SPRZEDAM Pałacyk Myśliwski Rodziny Raczyńskich w Annogórze - PUSZCZA NOTECKA W BLISKIM SĄSIEDZTWIE NOWEGO ZAMKU W STOBNICY INFORMACJE POD NR.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 730 000 zł2 149 m² 2 201,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Brzeźniak

Brzeźniak,wielkopolskie

245 000 zł3 m² 85 365,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko rolne 2,87 ha w Brzeźniaku piękna okolica, blisko jeziora! Szukasz dużej działki w spokojnym miejscu, ale z dobrym dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij