cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
12 247 ogłoszeń
Od najnowszych
12 247 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Rokietnica
366 300 zł666 m² 550 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska
610 600 zł43 m² 14 239,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa
260 000 zł49 m² 5 270,63 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kręta
896 000 zł1 120 m² 800 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Strzemińskiego
1 700 000 zł4 272 m² 397,94 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna
349 470 zł68 m² 5 109,21 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Więckowice
1 049 999 zł1 456 m² 721,15 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka
659 000 zł56 m² 11 746,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa
416 000 zł49 m² 8 438,13 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, Aleje Karola Marcinkowskiego
1 300 000 zł74 m² 17 574,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego
299 000 zł48 m² 6 216,22 zł/m²
Archiwalne
Lokal gastronomiczny, ul. Leśna
2 950 000 zł1 072 m² 2 753 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy, ul. Słowiańska
4 469 524 zł140 m² 31 980 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrówka Kościelna
396 891 zł4 009 m² 99 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego
788 980 zł65 m² 12 138,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka
399 000 zł35 m² 11 511,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska
350 000 zł48 m² 7 256,89 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słupska
550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, Bolesława Chrobrego
519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia