dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 206 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Lubiatowo

Lubiatowo,wielkopolskie

104 850 zł1 398 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1398 m w Lubiatowie jezioro, las, cisza! Tylko do końca grudnia 2025 nowa niższa cena! - 75 zł za m2 zamiast 90 zł - nieruchomościowy black week ;) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Turek

Turek,wielkopolskie

359 900 zł41 m² 8 758,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja proszę nie dzwonić:) świadectwo energetyczne -jest! Mieszkanie nowe - 2 pokojowe urządzone w stylu skandynawskim z pomocą architekta wnętrz. o funkcjonalnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ryżowa

Więckowice,wielkopolskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Oferta firmy kalinvest - S.C. Więckowice ul. Ryżowa , gmina dopiewo - 8 lokali ostatni wolny lokal nr 6 rynek pierwotny zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą na stronie: (. kalinvest. pl).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł63 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania. Ratajski klasyk na sprzedaż, 3 pokoje, osobna kuchnia, 63,4 m2 + duży balkon jest doskonale znany wielu poznaniakom. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalasewo,wielkopolskie

1 450 000 zł133 m² 10 867,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ten dom to połączenie elegancji, minimalizmu i ciepła, które czuć od pierwszego momentu. Nowoczesna forma idzie tu w parze z przytulnym charakterem wnętrz, a przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

559 000 zł80 m² 6 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Franciszkowo

Franciszkowo,wielkopolskie

129 000 zł1 751 m² 73,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1751 ha (1751 m ), oznaczona numerem ewidencyjnym 155/1, położona w miejscowości Franciszkowo, gmina Złotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

679 000 zł80 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:739 m²

Szukasz wolnostojącego i przytulnego domu, w otoczeniu zieleni, blisko lasu i rzeki? Chcesz samodzielnie zaprojektować każde pomieszczenie? osa nieruchomości zaprasza na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Poznań,wielkopolskie

591 000 zł39 m² 14 977,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

380 000 zł58 m² 6 503,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kleszczewo 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, gotowe! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenedów

Piła,wielkopolskie

419 000 zł51 m² 8 151,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w najlepszej lokalizacji w Pile? To idealna oferta dla Ciebie i Twojej Rodziny! Piła, zielona Dolina ul. Wenedów. Mieszkanie o powierzchni 51,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śpiewaków

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł65 m² 7 094,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 64,70 m2 na Poznańskim Sołaczu, ul. Śpiewaków 13. Jedna z najbardziej pożądanych i najrzadziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konopnickiej

Ciążeń,wielkopolskie

150 000 zł818 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w przyjaznej okolicy sąsiadującej z lasem. Sprzedaż obejmuje dwie działki sąsiadujące ze sobą, każda z nich ma powierzchnię 818 m2 Dodatkowym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

618 272 zł48 m² 12 772,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Jeżycach - gotowe do zamieszkania w 2025 roku! Termin realizacji: oddanie do użytku planowane jest na IV kwartał 2025 roku. Zobacz tę nową, atrakcyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Koninko - zaraz za granicą Poznania. Obok Borówca i Szczytnik. Doskonały i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

1 386 000 zł154 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ekskluzywny, wykończony pod klucz lokal biurowo-usługowy w nowo budowanym apartamentowcu o wysokim standardzie! Wyróżniająca się, oryginalna architektura w prestiżowej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

2 934 160 zł36 677 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Brzeźnie, gmina Skoki, powiat Wągrowiecki, ok. 32 km od Poznania, blisko Skoków, murowanej Gosliny i Puszczy Zielonki. W okolicy liczne jeziora: m.in. Brzeźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Albertów

Albertów,wielkopolskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 10-arowa działka budowlana wymiary 25mx40m położona w Albertowie. Działka otoczona lasami, ciszą, spokojem, śpiewem ptaków i nielicznymi mieszkańcami. Woda i energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

390 000 zł28 500 m² 13,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko -25km od kalisza- nieruchomość- siedlisko, położona w Gminie Szczytniki, granicząca z Gminą Godziesze Wielkie - 25 km od Kalisza. Działka o pow. 28.500m2 , zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

500 154 zł41 m² 12 148,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 41,17 m | balkon 4,5 m | 2 piętro | idealne pod najem Nowoczesne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,17 m , położone na 2. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł38 m² 9 711,29 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta na Osiedlu Kosmonautów w dzielnicy Winogrady. Lokal o powierzchni 38,1 mkw położony na 7/12 pięter Znakomita lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kownaty

Kownaty,wielkopolskie

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,1 hektara, położony nieopodal miejscowości Wilczyn i Wójcin. Cena podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację Zainteresowany? Zadzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł i 519.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 5. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł52 m² 11 631,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Szukasz miejsca, w którym wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

499 000 zł46 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedaż. Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe 46,36m2. I Piętro. Komorniki. Polecam do sprzedaży komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie położone na I Piętrze Apartamentowca (2 piętra) z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł50 m² 12 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,74 m2, ulokowane na 1 piętrze niskiego, 4-ro piętrowego bloku (z 2020r.) na ul. Jasielskiej 17 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

164 500 zł24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja: przytulna kawalerka w centrum Piły na sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 23,50 m2 na czwartym piętrze niskiego, zadbanego bloku w centrum Piły. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kępno

Kępno,wielkopolskie

306 240 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania w centrum kępna! kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy Alejach Marcinkowskiego , w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 306 332 zł121 m² 18 999,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament 5-pokojowy z tarasem 53 mkw na dachu, w kapitalnej lokalizacji, na Górnej Wildzie, lokalizacja i wysoki standard w dobrej cenie. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

569 120 zł40 m² 14 393,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 - pokojowe nowe mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 19,02 m.kw pokój 11,84 m.kw łazienka 3,69 m.kw korytarz 4,01 m.kw W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukacie miejsca, w którym od razu poczujecie się jak u siebie, to to mieszkanie może być właśnie dla Was. Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.