dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tarnowska

Czempiń,wielkopolskie

281 530 zł1 198 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego Klienta zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Czempiniu, przy ul. Tarnowskiej (piechanin). Uwaga: działka o metrażu 1329 m2 została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

501 966 zł45 m² 11 154,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na II piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem z dwoma dużymi oknami o powierzchni 24,70m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubstów

Lubstów,wielkopolskie

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż solidny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony w Lubstowie, bezpośrednio przy Jeziorze Lubstowskim, na działce ok. 7 arów. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotów

Złotów,wielkopolskie

979 000 zł187 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 187,10 m , położonego na działce o powierzchni 517 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

634 123 zł58 m² 10 933,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne, jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na Grunwaldzie, o funkcjonalnym układzie zapewniającym komfort w codziennym użytkowaniu. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Cyk

Cyk,wielkopolskie

2 590 000 zł270 m² 9 580,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 845 m²

Przedstawiamy wyjątkową rezydencję położoną w cichej i spokojnej okolicy we wsi Cyk, zaledwie 10 minut od zgiełku miasta. Ta przestronna willa, o powierzchni 270,33 m 2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Piły, gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kunowo

Kunowo,wielkopolskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom letniskowy nad jeziorem Na działce drewniany, całoroczny, jednokondygnacyjny dom letniskowy o powierzchni użytkowej około 50 m 2 plus dodatkowo antresola. W skład domu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szczytniki,wielkopolskie

328 900 zł32 m² 10 129,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas - wszystkie lokale usługowe - gotowe do odbioru Bezpośrednia obsługa biuro Lokale usługowe na nowopowstałym osiedlu w Szczytnikach - zadzwoń! Doskonały pod Twój biznes -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kostrzyn,wielkopolskie

355 000 zł45 m² 7 897,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem bez prowizji I pcc - bezczynszowe! Obsługa: w sprzedaży cała inwestycja (mieszkania 2 i 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Sękowo

Sękowo,wielkopolskie

200 000 zł46 m² 4 355 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy w Sękowie świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany w miejscowości Sękowo, w gminie Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Września,wielkopolskie

275 000 zł52 m² 5 278,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Koszarowej 5b we Wrześni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 203 000 zł94 m² 12 730,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

532 698 zł57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji 0% Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

583 991 zł51 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.23 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

616 000 zł58 m² 10 674,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe dwustronne z dużym balkonem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł63 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania. Ratajski klasyk na sprzedaż, 3 pokoje, osobna kuchnia, 63,4 m2 + duży balkon jest doskonale znany wielu poznaniakom. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

1 751 500 zł107 m² 16 378,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego na poznańskim Łazarzu, w prestiżowej inwestycji Cavallia. To harmonijne połączenie historycznych koszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leszno - ul. Rejtana 3-pokojowe mieszkanie , IV piętro, duży balkon - pow. 64m2 - cena: 435.000 zł oferujemy 3-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 64 m2 - czwarte piętro. media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

425 885 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł50 m² 12 713 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje, balkon i pierwsze piętro na pograniczu Winiar i Sołacza w Poznaniu. Lokalizacja, którą wybiera się świadomie. To mieszkanie ma 46,8 m , ale dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamieńska

Poznań,wielkopolskie

3 197 000 zł408 m² 7 835,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem zimowym 408,0 m2, 10 pokoi, poznań Zieliniec Oferujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strzelce

Strzelce,wielkopolskie

175 000 zł44 m² 3 989,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż kawalerka Z balkonem O pow. Całkowitej 43,86m2, II piętro strzelce, gm. Chodzież Tytułem oferty jest przytulne, zadbane mieszkanie o pow. użytkowej ok. 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piła

Piła,wielkopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Pile na osiedlu Jadwiżyn, którą stanowi dom wolnostojący o pow. około 100 m , usytuowany na działce o powierzchni 989 m Świetna lokalizacja, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Osieczna,wielkopolskie

175 000 zł893 m² 195,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu nowa, niższa cena! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecam pięknie położoną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

475 000 zł75 m² 6 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile - osiedle Śródmieście. Mieszkanie o pow. 75,10 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. III piętro Tylko jedno mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Notecka

Chodzież,wielkopolskie

395 000 zł175 m² 2 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom zlokalizowany w spokojnej części Chodzieży, przy ul. Noteckiej. Nieruchomość oferuje 110 m powierzchni użytkowej oraz 175 m powierzchni całkowitej, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laskowo

Laskowo,wielkopolskie

370 000 zł144 m² 2 561,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Rezerwacja! Laskowo gm. Szamocin, kompleks domów jednorodzinnych wolnostojących w różnej fazie wybudowania - wybierz dom idealny dla Ciebie! Nowopowstałe nieduże osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

796 300 zł65 m² 12 250,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosina

Mosina,wielkopolskie

450 000 zł2 534 m² 177,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej pow. 2534 m2 położona w Dymaczewie Starym w gminie Mosina przy ul. Bajera, w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gwiazdowo,wielkopolskie

125 000 zł606 m² 206,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości quality oferuje Państwu na sprzedaż dwie ustawne i atrakcyjne działki w miejscowości Gwiazdowo zlokalizowanych przy Kostrzynie Wielkopolskim, gmina Kostrzyn, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadłubka

Poznań,wielkopolskie

499 999 zł48 m² 10 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim bloku przy ul. Kadłubka na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 48,12m2 składają się: - 2 niezależne pokoje - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

280 000 zł48 m² 5 779,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Zatorze, ul Chopina w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 48,45 m2 Liczba pokoi: 2 / 3 (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł254 m² 3 933,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny, aby prowadzić tam działalność gospodarczą, wynająć na pokoje lub samemu zamieszkać. Nieruchomość typu bliźniak o powierzchni 254.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

448 000 zł1 580 m² 283,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

438 800 zł37 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na II piętrze. Mieszkanie ma duże okna oraz układ na przestrzał, który doskonale oddziela salon z aneksem od sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lokalu mieszkalne na trzecim piętrze w budynku przy ul. Chociszewskiego, obręb Łazarz. Klatka schodowa odmalowana, jest domofon. Powierzchnia mieszkania 68,89 m2, lokal dwustronny.