dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

610 000 zł45 m² 13 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m z ogródkiem i tarasem, parter, budynek z 2025 r. przy ul. Studniarskiego. Gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów. Układ: > salon.

Szczegóły ogłoszenia

21 280 000 zł76 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ok. 7,6 ha gruntów inwestycyjnych położonych w Poznaniu, pokrzywno. Grunty stanowią jeden zwarty kawałek, do którego dochodzi droga asfaltowa. Grunty nie są objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

82 600 zł1 622 m² 50,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki na sprzedaż położone są obok stadionu w Chlebowie, w otoczeniu nowego osiedla domów jednorodzinnych teren dynamicznie się rozwija i przyciąga nowych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę bliźniaczą lub wolnostojącą w Pobiedziskach przy ulicy Słonecznej. działka ma powierzchnię 1001 m2 (można ją podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,50 m² 12 302,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Smochowicach. Pierwsze piętro w kameralnym budynku, który składa się tylko z 4 mieszkań i ładnej, zadbanej klatki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,91 m² 7 408,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym I piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m + taras.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł234 m² 3 247,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom z dużym warsztatem w otoczeniu lasu Wągrowiec, ul. Konwaliowa Wyobraź sobie życie w domu, w którym każdy dzień zaczyna się od śpiewu ptaków, a kończy spacerem nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z loggiom w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł400 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna rod, zlokalizowana w urokliwym miejscu - Bugaj, w gminie Pobiedziska zaledwie 15 minut od Poznania! To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie możliwe do zamieszkania, ale wskazany remont.Mieszkanie na 4 piętrze, w bloku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Własność z księgą wieczystą. Czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 123 220 zł12 868 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera! Szukasz działki pod budynki jednorodzinne w spokojnej okolicy a jednocześnie z dobrym dojazdem do Poznania? Bliskość do autostrady, asfaltowy dojazd oraz skrawek lasu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 968 m² 35,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Lasocice, gmina Święciechowa. Numer działki: 802/11 Ulica Kolejowa: 55 Powierzchnia: 6968 m2 Sposób korzystania: r - grunty orne Teren: częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w aktualnym mpzp przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, o powierzchni 2171m2. Lokalizacja: zaciszne położenie przy grzybnym lesie sosnowym, oaza ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

87 600 zł876 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - przy Szamocinie Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , w bezpośrednim sąsiedztwie obszaru Natura 2000 to wyjątkowa okazja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w miejscowości Złotkowy gm. Rychwał. Działki położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 072 m² 148,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1072m2 - wierzeja polecam! Działka budowlana w kwadracie o powierzchni 1072 m2 w miejscowości Wierzeja przy ulicy Orkiszowej. Nieruchomość uzbrojona w media. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł192,26 m² 5 461,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy usytuowanej w samym sercu Nowego Tomyśla, na dużej działce o powierzchni 1557 m . Ta nieruchomość to doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

** dzień otwarty 11.04.2026 w godz. 11:00-14:00 - obowiązują zapisy** Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom o powierzchni 71 m , wybudowany w 2009 roku, położony w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł46,05 m² 12 964,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy rondzie Żegrze. Idealne dla rodzin, par, jako inwestycja w pierwsze mieszkanie lub na wynajem. Przystanek tramwajowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

68 499 zł602 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**opis oferty: działka rolna z mpzp w Żychlinie, gmina Stare Miasto** Na sprzedaż działka rolna o powierzchni **602 m **, zlokalizowana w malowniczej miejscowości **żychlin**,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze o powierzchni 48m. w bloku przy ul. Nowy Świat, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł112,49 m² 5 307,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

- bezpośrednio od dewelopera - Brak podatku pcc i prowizji dla biura sprzedażowego - Możliwość wykończenia domu pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł185,89 m² 3 200,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący O pow. Użytkowej 117,83m2 działka O pow. 1841m2 zelgniewo, gm. Kaczory Tytułem oferty jest dom w stanie deweloperskim wybudowany wg projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł278 m² 4 928,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Biuro nieruchomości Quality prezentuje Państwu na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący jednorodzinny z dużym, murowanym warsztatem oraz garażem, zlokalizowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł27 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanej kawalerki po remoncie, położonej na X piętrze w wysokim budynku z 2 windami na os. Przyjaźni (winogrady). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 722 m² 69,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 444/7 - 1722 m - 119 000 zł Rychlik - działka z warunkami zabudowy w spokojnym miejscu, blisko udogodnień Dom w otoczeniu zieleni, a jednocześnie kilka minut do szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną z pięknym otoczeniem w miejscowości gminnej Nekla przy ul. Jastrzębiej pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą (dopuszczone.

Szczegóły ogłoszenia

459 500 zł31,46 m² 14 605,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 31,46 m , położonej na zamkniętym osiedlu przy ul. Jeleniogórskiej na poznańskim Grunwaldzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

602 950 zł73,53 m² 8 200,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kołobrzeskiej w Pile na sprzedaż Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (osiedlu Lotników) i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna kawalerkę zlokalizowaną na ul. Sióstr Misjonarek - Morasko - własnościowe z kw o pow. 30m2. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - wągrowiec, ul. Powstańców wielkopolskich Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu o powierzchni 930 m , położona w Wągrowcu przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,09 m² 6 764,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Droga Leśna w Obornikach, usytuowane w nowoczesnym, bezczynszowym budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł55,40 m² 9 422,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Małe ogrodzone osiedle na obrzeżu wioski - siedziby gminy (szkoła, żłobek i przedszkole, przychodnia, dino, żabka, cukiernia Łobza, polska Chata .). Mieszkańcy osiedla: młode małżeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek z wydanymi warunkami zabudowy. Atutem działek jest ich położenie ( przy drodze asfaltowej-ul.Cicha), szeroki front -około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł333 m² 600,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:311 m²

Nieruchomość stanowiąca prawo użytkowania wieczystego ustanowione do dnia 25 października 2072 r. działki gruntu nr 25/1 obszaru 311 m 2 zabudowanej budynkiem technicznym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana pow. 3128m2 lokalizacja: chludowo, ul. Wargowska wymiary: szerokość 46m,długość 68m kształt : prostokąt Działka posiada ostateczną decyzję o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gorąco polecam Państwa uwadze gratkę inwestycyjną w postaci mieszkania zlokalizowanego na poznańskim na łazarzu. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. Coś w tym jest!.

Szczegóły ogłoszenia

695 202 zł63,78 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogródkiem w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest częścią kameralnego, nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. Budynek ma zaledwie 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

1 511 692 zł155,38 m² 9 729 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z trzech 2- pokojowych mieszkań o łącznej powierzchni 155,38 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

212 751 zł2 149 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji.Bliskość lasu jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,spokój kontakt z natura oraz aktywny wypoczynek. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł226,60 m² 11 032,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej.