dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

369 000 zł123 m² 3 004,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż! dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł43 m² 12 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wygodne, ciche i jasne mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum miasta atuty: - doskonała lokalizacja w samym sercu miasta (bliskość komunikacji ogólnej i wszelkich usług : uczelni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

575 000 zł94 m² 6 109,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej, w doskonałej lokalizacji ul Pustachowska/ Skalna. Specyfikacja: - fundament: *ławy fundamentowe wykonane z betonu B20 * fundamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Przeskok

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

3 100 000 zł26 792 m² 115,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna na Sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Przeskok/ul. Staroprzygodzka - 2,6792 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,6792 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borkowice,wielkopolskie

189 000 zł900 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy inne działki w okolicy. Zapytaj! Działka budowlana w malowniczej okolicy. Borkowiece Działka budowlana w malowniczej okolicy. W okolicy jeziora Dymaczewskie, witobelskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leśnica

Leśnica,wielkopolskie

125 000 zł1 512 m² 82,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: duża działka budowlana z mpzp - spokojna okolica niedaleko Koła, o powierzchni 1512 m (0,1512 ha), położona w zielonej i cichej okolicy, zaledwie kilka minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

465 694 zł38 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezposrednio mieszkanie dwupokojowe o powierzchni [37,8 m ], położone na Wildzie blisko centrum miasta (ok 3km). Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętym, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żabno

Żabno,wielkopolskie

165 760 zł896 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żabno, gmina brodnica, okolice m. Mosiny, powiat śremski, woj wielkopolskie - malownicza miejscowość z polami uprawnymi, łąkami oraz rozległymi terenami leśnymi. Obniżka ceny! Na sprzedaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

463 680 zł48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowa

Zaniemyśl,wielkopolskie

520 835 zł69 m² 7 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

Osiedle grabowe nowa inwestycja mieszkaniowa w Zaniemyślu, przy ul. Grabowej domy już W sprzedaży inwestycja W trakcie realizacji. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc oraz nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Putza

Kleczew,wielkopolskie

469 000 zł160 m² 2 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom z pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu jednorodzinnego, położonego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Piła,wielkopolskie

349 000 zł51 m² 6 886,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,78 m , z prywatnym ogródkiem ok. 24 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cicha

Dopiewiec,wielkopolskie

799 000 zł114 m² 6 981,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Stęszew,wielkopolskie

889 000 zł169 m² 5 274,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tobis Nieruchomości - lider rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam Państwu przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Piła,wielkopolskie

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

1 149 000 zł107 m² 10 738,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słoneczna

Kleszczewo,wielkopolskie

589 000 zł103 m² 5 709,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 103,16m2, oferowany w ramach kolejnego, VI etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Kleszczewo/koło Poznania. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

549 765 zł39 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 39,49 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Puszczykowo,wielkopolskie

2 250 000 zł250 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego domu wolnostojącego, położonego w Puszczykowie przy ulicy Nowej w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile - bezczynszowe mieszkanie stanowiące całe pierwsze piętro domu zlokalizowanego na Osiedlu Górnym w Pile, blisko lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

404 150 zł59 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne apartamenty inwestycyjne. 15 minut od centrum Poznania. Świetny dojazd. Komunikacja miejska mpk. Wysoki standard budynków i mieszkań, miejsca postojowe, przestrzeń dookoła. Jasne przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

587 400 zł89 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak w doskonałej lokalizacji, 15 minut od centrum Poznania. Dogodna komunikacja mpk z Ogrodami. Gmina Tarnowo Podgórne zapewnia swoim mieszkańcom pełną infrastrukturę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

533 000 zł39 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Browarska

Ujście,wielkopolskie

229 000 zł79 m² 2 884,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Na sprzedaż w rewelacyjnej cenie mieszkanie dwupoziomowe w Ujściu! Zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

430 861 zł36 m² 11 991,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 500 000 zł63 076 m² 150,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa 7,3 Ha - zabudowa jednorodzinną, mrowino, rokietnica, poznań polecam teren o powierzchni 7,3 ha media: prąd, woda, kanalizacja , gaz w drodze dojazdowej. Teren nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

1 699 000 zł273 m² 6 223,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny, przestronny dom jednorodzinny, położony w Luboniu przy ul. Nowiny. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 246,45 m Powierzchnia całkowita: 273,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

375 930 zł40 m² 9 447,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojęcin

Chojęcin,wielkopolskie

1 400 000 zł532 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt dwu kondygnacyjny o pow. ok. 532 m2 z dużą salą sprzedażową, działka 1.0647 ha, Chojęcin, Gmina Bralin. Nieruchomość ta aktualnie wynajmowana jest pod salę zabaw, tzw. Bajkoland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długa Goślina

Długa Goślina,wielkopolskie

3 200 000 zł242 m² 13 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 377 m²

Cicha okolica, własna enklawa, brak miejskiego zgiełku, duża działka, wysoki standard - jeśli kierujesz się tymi kryteriami w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości dla siebie to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dolaszewo,wielkopolskie

1 480 000 zł158 m² 9 346,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Oferujemy do sprzedaży urokliwy, wygodny, umeblowany dom usytuowany w pobliżu lasu w miejscowości Dolaszewo! Tylko 3km od Piły! Dom słoneczny, otoczony zielenią, murowany w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ostrzeszów-Pustkowie

Ostrzeszów-Pustkowie,wielkopolskie

198 000 zł23 700 m² 8,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 23 700m2 zlokalizowana w miejscowości Ostrzeszów. Nieruchomość stanowi grunty orne (1,5748ha), pastwiska (0,5112) oraz lasy (0,4210ha).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Mosina,wielkopolskie

2 700 000 zł8 336 m² 323,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego klienta oferujemy dwie działki inwestycyjne zlokalizowane w Krośnie przy ul. Przemysłowej. Mniejsza działka ma powierzchnię 8 336 m2, jest narożnikowa, o wymiarach 82x118 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Września,wielkopolskie

479 000 zł57 m² 8 462,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzasz 3 pokoje | 56 m | balkon | po remoncie | Września ul. Dąbrowskiego 5 Są mieszkania, które wymagają ciągłych decyzji i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bojerowa

Poznań,wielkopolskie

1 380 000 zł113 m² 12 212,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Dom przy jeziorze | fotowoltaika (stare zasady) | pompa ciepła | Poznań Są miejsca, które dają spokój. I są domy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boranta

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł206 m² 8 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

733 000 zł124 m² 5 897,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Mieszkanie skłąda się z: i Piętro: 1. Korytarza 2. Salonu z aneksem kuchennym 3. Łazienki II Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiela

Wiela,wielkopolskie

140 000 zł3 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Wiela, w gminie Mieścisko. To idealna propozycja dla.