dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platanowa

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł51 m² 8 710,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,09 m , położonego przy ul. Platanowej w Poznaniu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł69 m² 10 435,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, bezpieczna transakcja Z pośrednikiem Polecam do zakupu fajne i przestronne mieszkanie na poznańskich Naramowicach ul. Naramowicka 176 / narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Września

Września,wielkopolskie

5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 668 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny z częścią biurową - Września Firma oferuje do sprzedaży kompleks zabudowań składający się z hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 1 887.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkoszyce

Mąkoszyce,wielkopolskie

1 370 000 zł196 m² 6 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 936 m²

Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł52 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena - 499 000 zł. Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji na 3 pokoje - 51,5 m , I piętro Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

773 000 zł86 m² 8 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz ciekawego, zadbanego i wyposażonego mieszkania? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż Luboń, powiat poznański, aleja Jana Pawła II 7. Spokojna, podmiejska miejscowość, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł74 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 73,5 m2 składają się: - 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 95 m , usytuowany na działce o powierzchni 474 m w miejscowości Posada (tylko 3 km od Konina), na nowo powstającym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Konin

Konin,wielkopolskie

36 000 zł33 m² 1 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą garażu znajdującego się przy rodzinnych ogródkach działkowych. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 33 m2 Czynsz do administracji: ok.200 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

504 498 zł41 m² 12 301,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 41,01 m | balkon | winogrady | rabat + gratisy nowa cena Z rabatem + dodatki W cenie! Oszczędzasz ponad 36 000 zł i dostajesz pakiety, które normalnie kosztują dziesiątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł68 m² 6 948,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , usytuowane w solidnym budynku z cegły w jednej z najbardziej wygodnych części Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

229 000 zł45 m² 5 055,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 235 000 zł. (do negocjacji) Powierzchnia: 45,3 m Piętro: III (w bloku - III piętrowym) Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 364 909 zł96 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolibrowa

Piła,wielkopolskie

1 150 000 zł159 m² 7 239,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom rodzinny z dużym ogrodem i komfortem życia w mieście - Piła, ul. Kolibrowa. Jeśli szukasz domu, który łączy komfort życia w mieście z prywatnością i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wronki

Wronki,wielkopolskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Popowo koło Wronek - dom z 2014 roku, wykończony w wysokim standardzie, dostępny bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

452 000 zł62 m² 7 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

PCC 0% Bezczynszowe brak prowizji! Lokal - 62m + ogród + miejsce postojowe: 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród Własny ogród Miejsce postojowe w cenie Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

608 269 zł57 m² 10 699,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje na Starołęce - Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a bliskością natury? Poznaj ofertę na poznańskiej Starołęce, która łączy wysoką jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

586 444 zł56 m² 10 534,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje 55 m i 2 balkony | Klucze do odebrania już w lutym 2026! | 15 minut do centrum Poznania! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

699 999 zł2 842 m² 246,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną z przeznaczeniem zabudowy usługowej oraz obiektów produkcyjnych, składów i magazynów zlokalizowaną w Plewiskach, gmina Komorniki, rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

579 000 zł50 m² 11 649,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Jeśli szukasz miejsca z charakterem i wyjątkową atmosferą to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. To twoje przyszłe M. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową dwupokojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Piła,wielkopolskie

209 000 zł38 m² 5 456,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w centrum Piły Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 38,30 m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwałkówko

Chwałkówko,wielkopolskie

314 000 zł2 415 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ostatnia Z dostepnych działek! Polecam Państwu działkę w sąsiedztwie lasu z doskonałą komunikacją blisko szybkiej trasy S5 pomiędzy Gnieznem a Poznaniem. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Dominowo,wielkopolskie

449 900 zł49 m² 9 219,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem | Dominowo, gm. Dominowo | Nowy budynek cena : 449900 pln / do negocjacji! Powierzchnia mieszkania: 48,80 m Powierzchnia ogródka: 300 m Liczba miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Słonawy,wielkopolskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Możliwość oglądania już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawada,wielkopolskie

139 999 zł799 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 799 m - Nowa Zawada, blisko Piły Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 799 m , położoną na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łowęcin,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 265,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom gotowy do odbioru! Oferujemy wykończenie pod klucz dom premium na kameralnym osiedlu, duża działka 500 mkw, nowoczesna linia, pompa ciepła Dom 4 pokojowy, który przez przemyślaną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Piła,wielkopolskie

915 000 zł99 m² 9 214,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 99,30m 2 + piwnica 2,53m 2. I piętro, blok, winda, każdy pokój z wyjściem na taras lub balkon Piła, ul.Kochanowskiego. Przestronne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 460 zł37 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój własny kawałek raju na Jeżycach - 2 pokoje plus ogród 50 m ! Szukasz mieszkania, które daje swobodę domu, ale znajduje się w samym centrum miasta? Ten lokal na poznańskich Jeżycach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

597 000 zł46 m² 12 964,20 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji To jedno z tych miejsc, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Jasne wnętrze, cicha przestrzeń ponad miastem, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murzynowo Leśne

Murzynowo Leśne,wielkopolskie

170 680 zł1 004 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Murzynowo Leśne, w gminie Krzykosy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mrowino,wielkopolskie

565 000 zł45 m² 12 480,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja 2-pokojowe z ogródkiem - parter - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przytulne mieszkanie, funkcjonalne, wykończone z dbałością o detale o powierzchni 45,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzecin

Rzecin,wielkopolskie

150 000 zł4 600 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Czarnków,wielkopolskie

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Czarnkowa, 57m2, 3 pokoje, 2 piętrom bardzo ciepłe, środkowe, po remoncie, nowa instalacja elektryczna, ściany wygipsowane, nowe panele, łazienka po remoncie, więcej info pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55 m | 0zł pcc i 0 zł prowizji | możliwość odliczenia vat | 2 miejsca postojowe | 275 CM | podłogówka promocja do 18.03.2026r - 2 miejsca postojowe w cenie jednego! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysieńki

Poznań,wielkopolskie

1 530 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu propozycję przejęcia działającego biznesu, w postaci domu, w którym jest 10 pokoi na wyjęcie. Dom z pokojami pod najem długoterminowy działa z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

463 200 zł41 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kujan

Kujan,wielkopolskie

110 000 zł36 m² 3 072,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na pierwszym, a zarazem ostatnim piętrze w kameralnym, starszym bloku w miejscowości Kujan tylko 6 km od Zakrzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutycka

Piła,wielkopolskie

435 000 zł61 m² 7 084,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie + garaż Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4m z piwnicą 18,1m i garażem 15,6m. Zlokalizowane w bloku z 1991 roku w Pile przy ul. Lutyckiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rataje - os. Powstań Narodowych doskonała lokalizacja pełna infrastruktura na sprzedaż kawalerka o pow. 25 m2 III piętro z X , piwnica , winda stan : do remontu / odświeżenia wolne : od zaraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij