dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Esterpole

Esterpole,wielkopolskie

980 000 zł14 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę z potencjałem o pow. 1,4 ha, położoną w malowniczym otoczeniu pól i lasów w miejscowości Esterpole (gmina Brodnica) - 11 km od Mosiny, 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Poznań,wielkopolskie

598 013 zł40 m² 14 765,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodny apartament w atrakcyjnej i modnej okolicy. Zamieszkaj w samym sercu Poznania- na tętniących życiem Jeżycach! >brak prowizji, brak podatku pcc< szukasz czegoś innego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w jednej z najbardziej przyjemnych, cichych i kameralnych dzielnic Poznania. Niedaleko pętli Junikowo, blisko lasu, przy samej naturze w cichej uliczce. Kameralny blok Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białęgi

Białęgi,wielkopolskie

340 000 zł2 500 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przemysłowo - usługowa w pobliżu Murowanej Gośliny i Obornik Działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 2500 m2 zlokalizowana w pobliżu drogi wojewódzkiej między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

896 310 zł73 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dużym ogrodem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

419 331 zł32 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ustawne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,01 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na poznańskich Winogradach (osiedle Hawelańska III). Planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stara Wiśniewka

Stara Wiśniewka,wielkopolskie

220 000 zł57 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z loggią, ogrodem i 2 garażami blaszanymi - Stara Wiśniewka, gmina Zakrzewo. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 56,8 m . Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł35 m² 12 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z tarasem i ogródkiem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obelżanki

Obelżanki,wielkopolskie

1 599 000 zł320 m² 4 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką Obelzanki gm. Wronki oferta bezpośrednia Prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Przylesie

Kopanki,wielkopolskie

181 500 zł1 100 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w otulinie lasów w pięknej i spokojnej miejscowości Kopanki. Powierzchnia działki 1100 m ,prąd,woda,gaz i światłowód w drodze, polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł41 m² 16 875,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w centrum Poznania, które łączy nowoczesny standard, komfort i realny potencjał inwestycyjny? Ta nieruchomość na Garbarach to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

479 000 zł43 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pierwsze mieszkanie? A może bezpieczna inwestycja? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem komfort i przytulny klimat w jednym! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opatówek

Opatówek,wielkopolskie

1 190 000 zł319 m² 3 733,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, oddany do użytku w 2014 roku. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Za Jeziorem

Sławno,wielkopolskie

269 000 zł3 300 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta objęta rezerwacją do 28.02.2026 Działka budowlana 3300 m nad jeziorem Sławno - wyjątkowa lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł29 m² 17 814,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wybierając współpracę ze mną nie zapłacisz prowizji. Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy w samym sercu Poznania, gdzie historia dostała drugie życie. Na powierzchnię 29,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł44 m² 14 970,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżyce ~ Osiedle Botaniczna - top oferta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego na poznańskich Jeżycach- czyli dzielnicy, która ma bardzo wiele do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Długa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

2 180 000 zł585 m² 3 728,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 407 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno- magazynowo-handlowy, połączony z częścią mieszkalną. Obiekt położony w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Długiej, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogileńska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł52 m² 11 453,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania z przestrzenią na zewnątrz, zielenią wokół i szybkim dostępem do centrum? Ta nieruchomość przy ul. Mogileńskiej łączy komfort miasta z ciszą parkowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodziczna

Wodziczna,wielkopolskie

650 000 zł163 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Dom na sprzedaż Wodziczna Gmina Trzcinica! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym i garażem dwustanowiskowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogodna

Gowarzewo,wielkopolskie

467 000 zł62 m² 7 581,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - centrum Gowarzewa! Szukasz dużego mieszkania, wykonanego z wysokiej jakości materiałów i do własnej aranżacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

460 176 zł37 m² 12 562,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł56 m² 13 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie | Świerzawska 7 Jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie, łączącego funkcjonalność, wygodę i świetną lokalizację z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

947 000 zł59 m² 15 996,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach Poznań, ul. Kościelna | 59,2 m | balkon Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu? To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Piła,wielkopolskie

720 000 zł108 m² 6 667,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Obniżka ceny! nie przejdziesz obojętnie! nowa cena 666.000,00 ZŁ. Niezależność Prawie Jak W Domu - Prawdziwy Bliźniak z ogrodem i zero czynszu! Lokalizacja: piła, ul. Wierzbowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

949 000 zł66 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nikoszki

Wieleń,wielkopolskie

180 000 zł1 554 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga!prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze - piękną działkę budowlaną leżącą w sielskim otoczeniu pól i domów jednorodzinnych a zarazem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł48 m² 10 559 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48,3 m2, 3 pokoje, ul. Bułgarska, grunwald Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bułgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

565 000 zł58 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Majakowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 285 500 zł76 m² 16 901,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Loft w Warzelni Luksus w Industrialnym Stylu Szukasz wnętrza, które od pierwszej chwili robi wrażenie? Chcesz mieszkać w miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

598 200 zł51 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł46 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja oferty Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem! Zachwyci każdego poszukującego niezależnych, ustawnych pomieszczeń i świetnej lokalizacji! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

480 883 zł39 m² 12 393,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 38.8 m , położona na 4 piętrze z balkonem, zlokalizowana na Naramowicach. Mieszkanie oddane będzie do użytku w II kwartale 2026 roku. - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przyborówko

Przyborówko,wielkopolskie

265 000 zł55 m² 4 828,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę zakupu bez prowizji dla Kupujących! Dodatkowo, oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie doradztwa kredytowego, aby proces zakupu był dla Państwa jak najłatwiejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Marcinkowskiego

Kępno,wielkopolskie

272 987 zł33 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu tego uroczego mieszkania nr B5 o powierzchni 32,89 m2 , położonego w sercu centrum Kępna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,88m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duszno

Duszno,wielkopolskie

5 999 000 zł320 m² 18 746,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 000 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny (dom jednorodzinny)o pow. 320 m2, wybudowany w 1938 roku, rozbudowany i całkowicie wyremontowany w 2012 roku, wykończony w wysokim standardzie, - staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

867 203 zł75 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 74,55 m , położony na 2. piętrze z balkonem 4,86 m , zlokalizowany na Naramowicach. Mieszkanie oddane będzie do użytku w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł72 m² 10 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł1 180 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Działka o łącznej pow. 1180 m2 położona w miejscowości Henrykowo - Zaborowo - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecam do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij