dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

230 000 zł30 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Nowych Skalmierzycach - idealne pod inwestycję lub na start. Na sprzedaż przytulne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 29,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł76 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciepłe i harmonijnie urządzone mieszkanie z trzema balkonami oraz miejscem postojowym, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2007 r. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł47 m² 11 004,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga!promocja do 25.04. 26 cena 499 000 zł Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Podstawowe informacje: - 46,80m2 - 2 niezależne pokoje - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł119 m² 4 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 119 m2 na działce o powierzchni 238 m2. Cena sprzedaży wynosi 580,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

358 000 zł47 m² 7 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,26 m . Lokal jest jasny, dwustronny i znajduje się w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

482 212 zł41 m² 11 761,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o finansowanie i otrzymaj 1% rabatu! Uwaga. Możliwość wykończenia pod klucz! Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym 18,08 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Zalasewo,wielkopolskie

549 000 zł50 m² 10 958,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o metrażu 50 m w Zalasewie. Zostało urządzone konsekwentnie i z wyczuciem. Funkcjonalny układ, meble na wymiar, dębowe drzwi i duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Konin,wielkopolskie

266 000 zł48 m² 5 729,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Wyzwolenia w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary , rodziny czy na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł45 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone przy ul. Prądzyńskiego w Poznaniu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kalisz,wielkopolskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 , zlokalizowane na parterze budynku po termoizolacji z roku 1980 przy ulicy Adama Mickiewicza 18 w Kaliszu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarczaka

Leszno,wielkopolskie

330 000 zł57 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu nowa niższa cena Polecam słoneczne, klimatyzowane, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52,50 na III piętrze bloku w Lesznie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

685 000 zł68 m² 10 014,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 68,40 m2, 4 pokoje, balkon, os. Zwycięstwa 10 - Winogrady, poznań Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z elegancją. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrosołowo Drugie

Dobrosołowo Drugie,wielkopolskie

190 000 zł95 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w surowym stanie o powierzchni około 100 m, z poddaszem oraz budynkiem gospodarczym, położony na działce o powierzchni 15 arów w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żychlin

Żychlin,wielkopolskie

319 000 zł58 m² 5 452,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,5 m, położonego na parterze w budynku z lat 90. Lokal idealny dla rodziny! Układ pomieszczeń: 3 ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowa Wieś Książęca

Nowa Wieś Książęca,wielkopolskie

71 540 zł1 022 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlana o pow. ok. 1000 m 2 - nowa wieś książęca kwadrat prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości nowa wieś książęca gm. Bralin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

729 000 zł75 m² 9 722,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Młodasko,wielkopolskie

159 000 zł839 m² 189,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę nr 208/5 o powierzchni 839 m2, zlokalizowaną w miejscowości Młodasko, gmina Kaźmierz. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

498 800 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

477 000 zł36 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żytnia

Niepruszewo,wielkopolskie

237 600 zł792 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Żytniej i Pszenicznej w Niepruszewie. Powierzchnia działki 792 m2, kształt nieregularny. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł79 m² 8 814,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rydzyna,wielkopolskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1785

Gotowe do wprowadenia przy rynku! cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 52 m2. Cena sprzedaży wynosi 289,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle Sosnowe

Karczewko,wielkopolskie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Goraco polecam bardzo ładny dom w Karczewku (os.Słoneczny Las 20)- to niewielka, ale malownicza miejscowość położona nad Jeziorem Turostowskim. Urokliwe jezioro z czystą wodą przyciąga tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 299 000 zł187 m² 6 935,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gąsiorowskich

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł36 m² 16 201,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Duża (35,80 m kw.) atrakcyjna kawalerka w stylu loftowym z tarasem w centrum Poznania aktualnie wynajmowana na krótkie terminy (targi, turystyka) Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł48 m² 8 054,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie, ul. św. Szczepana, wilda, poznań. Wgn Poznań Krauthofera prezentuje przytulne i nietuzinkowe mieszkanie położone w spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Piła,wielkopolskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile Niskie opłaty, idealne na start! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń z wyjątkowo niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długie Stare

Długie Stare,wielkopolskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 62 m , położony na dużej działce 1345 m . Nieruchomość jest ogrodzona, a dodatkowym atutem jest piękny, gęsty żywopłot z laurowiśni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Koło,wielkopolskie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Koło, ul. Ceramiczna. Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m?, położone na 2 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

154 000 zł23 m² 6 564,36 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Przytulna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę miasta. Osiedle Górne, VIII p. Powierzchnia mieszkania 23,46 m2 - duży pokój otwarty na przedpokój i kuchnię. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł58 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Owińska,wielkopolskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości quality z przyjemnością prezentuje Państwu przyjazne, ciche i przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Kolejowej w Owińskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

4 950 000 zł3 220 m² 1 537,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Zespół budynków produkcyjno magazynowych stanowi kompleks obiektów wybudowanych w latach 90 tych i później rozbudowywanych i modernizowanych, głownie są to budynki parterowe, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Mieściska

Mieściska,wielkopolskie

240 000 zł3 050 m² 78,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żabno

Żabno,wielkopolskie

174 000 zł1 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Żabnie wybierz swoją przestrzeń! Żabno | 30 działek budowlanych | 12001500 m | Warunki zabudowy | Dostępne od zaraz Dane podstawowe Typ nieruchomości: działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniejewo

Czerniejewo,wielkopolskie

218 660 zł1 682 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Graby, gm. Czerniejewo, oddalona 50 m. od ściany lasu- w drugiej linii zabudowy. Działka objęta mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wysokość budynków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

6 600 000 zł8 000 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy wrzos położony nad jeziorem w miejscowości Boruja niecałe 14 km od Nowego Tomyśla i autostrady A2. W skład nieruchomości wchodzą następujące obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goślinowo

Goślinowo,wielkopolskie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Budynek w stanie deweloperskim , gotowy do odbioru. Do sprzedaży od zaraz. Powierzchnia podłóg(1 segment) -150 m2 parter i piętro. Do zagospodarowania strych ok 43 m2 (wysokość.