dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 218 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Konin,wielkopolskie

352 000 zł58 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,86 m | Konin, ul. Sosnowa 5 Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Koło,wielkopolskie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze 48m2 trzy pokoje kuchnia łazienka piwnica i balkon Na 3 piętrze ul Wojciechowskiego 32 w Kole Po generalnym remoncie, nowe instalacje oknapcv Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Laskowo,wielkopolskie

124 000 zł1 125 m² 110,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane Laskowo gm. Szamocin, ul. Wilcza. Ostatnia działka w otulinie lasu oraz w niedalekiej odległości do jeziora Laskowskiego (plaża w odległości niecałych 500 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Gębice,wielkopolskie

275 000 zł283 m² 970,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny spokojna lokalizacja, atrakcyjna cena! Przedstawiamy Państwu przestronny dom o powierzchni 283,30 m , położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

680 000 zł712 m² 955,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Na sprzedaż niewielki, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 799 990 zł200 m² 8 999,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu, zlokalizowanej w Przeźmierowie 10 km od Poznania, w doskonałym punkcie, który łączy wygodę codziennego życia z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

1 890 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

29 lat doświadczenia W obrocie nieruchomościami - nasze biuro od 1996 r., LICENCJA. Bezpieczny zakup Z pośrednikiem. * kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. 10 minut od Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowo

Jakubowo,wielkopolskie

95 200 zł585 m² 162,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na fakturę. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w Pniewach - Jakubowo. Dla wszystkich działek zostały wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne wolnostojące,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

497 900 zł41 m² 12 090,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Totalny rabat- promocja ograniczona czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 739 000 zł204 m² 8 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Odolanów,wielkopolskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w bloku zlokalizowanym przy ul. Strzeleckiej w Odolanowie. Lokal usytuowany na 3 (ostatnim) piętrze składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł29 m² 16 376,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary w samym Centrum Starego Miasta. Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myśliborskie Holendry

Myśliborskie Holendry,wielkopolskie

850 000 zł345 m² 2 463,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

**wyjątkowa nieruchomość w sercu natury - cisza, spokój i niesamowite widoki!** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej okolicy objętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

938 000 zł60 m² 15 654,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, dużym tarasem i garderobą w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Gniezno,wielkopolskie

280 000 zł46 m² 6 126,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Decydując się na zakup klient nie płaci prowizji! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Budowlanych w Gnieźnie - idealne zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł30 m² 15 085,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta Developerska, wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający! Przedstawiamy unikalną inwestycję w malowniczym Kiekrzu - domy dwulokalowe z użytkowym poddaszem, które łączą komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

701 812 zł60 m² 11 732,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

463 200 zł41 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

399 900 zł30 m² 13 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Teren ogrodzony, wspólnota mieszkaniowa nowo założona. Czynsz 420 zł, w kwocie czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł93 m² 9 922,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Konin,wielkopolskie

520 000 zł79 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni ok. 80 m, usytuowaną na III piętrze budynku z 2003 roku, położoną na osiedlu Chorzeń przy ul. Spółdzielców w Koninie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł48 m² 8 995,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwu- pokojowe przy ul. Górczyńskiej. Ładny funkcjonalny układ pomieszczeń - oba pokoje i kuchnia - niezależne wejścia. Mieszkanie do remontu. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabłockiego

Gniezno,wielkopolskie

365 000 zł61 m² 5 977,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku w bardzo dobrej lokalizacji - Gniezno, ul. Księdza Mateusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

68 000 zł16 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży miejsce postojowe nr 177 położone w hali garażowej w budynku przy ul. Krańcowej 56 w Poznaniu. Miejsce dostępne od zaraz, cena do niewielkiej negocjacji. Na wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

618 450 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Oferta Sprzedaży Mieszkania Inwestycyjnego na Poznańskich Winogradach - 5 Pokoi, 66,5 m Poznań, osiedle Wichrowe Wzgórze 2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

790 147 zł65 m² 12 193 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Dominowo,wielkopolskie

419 000 zł49 m² 8 586,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m , zlokalizowane w Dominowie przy ul. Grabowej. Nieruchomość oddana do użytku w 2020 roku, usytuowana na działce z prywatnym, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gądki

Gądki,wielkopolskie

438 561 zł999 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przystępna cenowo działka ag z bardzo korzystnymi warunkami zabudowy. Możliwość prowadzenia usług, produkcji uciążliwej, jak np. produkcja farb, sortownia, stacja obsługi pojazdów. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górki

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam ładnie urządzone mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami, z dwoma miejscami postojowymi w hali garażowej. Pierwszy właściciel. Księga wieczysta nieruchomości nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł64 m² 10 062 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Możliwość 3 pokoi | Poznań, ul. Sieradzka Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Biskupice,wielkopolskie

199 500 zł656 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Biskupice, gmina Pobiedziska. Działka z mpzp ( miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

824 000 zł43 m² 18 994,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego 2-poziomowego mieszkania wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w historycznej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lotnictwa Polskiego

Poznań,wielkopolskie

819 000 zł79 m² 10 367,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce wg. rankingu otodom Lider jakości pro. Dwupoziomowy apartament na Woli w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nądnia

Nądnia,wielkopolskie

97 000 zł958 m² 101,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oaza ciszy i żeglarstwa Znudziłeś się szukaniem idealnego miejsca na dom lub bazę wypadową na weekendy? Ta działka w Nądni to odpowiedź na Twoje marzenia. Wyobraź sobie spokój sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

664 020 zł1 073 m² 618,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka gruntu (nr geodezyjny 227/125) o powierzchni 1073 m2, położona przy ul. Morasko nr 48 (dzielnica administracyjna: stare Miasto, podzielnica: morasko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 29 m , położonej na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Informacje o nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

475 000 zł37 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu ks. Jerzego Popiełuszki. Blok : wysoki parter + 4 piętra. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze. Metraż 37m2, 2 pokoje - nie są przechodne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kaliska

Września,wielkopolskie

439 000 zł108 m² 4 079,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja Pragnącym nabyć swoje wymarzone miejsce w malowniczej Wrześni oferujemy wyjątkową nieruchomość typu półbliźniak, usytuowaną w spokojnej dzielnicy Sławno, podpiwniczony wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł59 m² 9 410,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.