dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

537 999 zł70 m² 7 685,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 700 000 zł1 756 m² 2 107,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość o łącznej powierzchni 1 756 m , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

446 205 zł54 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w otoczeniu natury znajdujące się w miejscowości Pobiedziska! Mieszkanie oddane do użytku Opis nieruchomości: kondygnacja: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 61m2, położone na drugim piętrze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

647 016 zł41 m² 15 789 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w Poznaniu! Kameralne osiedle mieszkaniowe w zielonym sercu Poznania, zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

1 340 000 zł98 m² 12 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:464 m²

Szukasz klimatycznego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o porankach z widokiem na jezioro i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

587 000 zł64 m² 9 186,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! przestronne 3 pokoje Z dużą loggią | 63,9 m | os. Batorego | dwustronne | idealne dla rodziny lub inwestora Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję i są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berylowa

Konin,wielkopolskie

700 000 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 62m2, usytuowane na parterze, w niskim, trzypietrowym bloku z windą (2020r.). Budynek zlokalizowany w Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

460 728 zł57 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie oddalone 20 km od Poznania! Mieszkanie oddane do użytku Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Ignacewo

Kostrzyn,wielkopolskie

2 895 840 zł16 088 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana działka pod Aktywizację Gospodarczą w Kostrzynie! Możliwa działalność produkcyjna, usługowa oraz handlowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

596 000 zł47 m² 12 573,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie - Poznań Jeżyce. Są adresy, które definiują tożsamość Poznania. Ul. Polna to kwintesencja Jeżyc, dzielnicy, gdzie historyczna architektura harmonizuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porzeczkowa

Osłonin,wielkopolskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Osada porzeczkowa kameralne domki całoroczne W sercu przyrody Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczym Wieleniu Zaobrzańskim, na terenie Przemęckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Poznań,wielkopolskie

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł48 m² 11 276,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47,8m2 składają się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

467 742 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z balkonem w Poznaniu. Promocja! Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mosina

Mosina,wielkopolskie

649 000 zł86 m² 7 583,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

442 639 zł34 m² 12 893,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z dużą loggią w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to ceniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

525 675 zł43 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem postojowym w cenie w Poznaniu. Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: winogrady, to miejsce słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Osiedlowa

Suchorzew,wielkopolskie

570 000 zł4 800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża zadbana działka w zamieszkałej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana - blisko trasy krajowej, przystanki autobusowe. Wszystkie media poprowadzone wzdłuż przylegającej drogi - brak przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

3 699 000 zł176 m² 21 002,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania, w kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

275 000 zł54 m² 5 130,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 53,6 m I piętro Konin, v Osiedle, ul. Wyszyńskiego 12 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzbowa

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł76 m² 10 470,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 76,31 m przy ul. Wierzbowej w Poznaniu, podzielone na 2 niezależne lokale idealne pod wynajem. To gotowy produkt inwestycyjny - po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł64 m² 8 818,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 7. piętrze w zadbanym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Konin,wielkopolskie

580 000 zł167 m² 3 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom przestronny z doskonałym układem , wiele pomieszczeń dodatkowych wysoka piwnica 2 kchnie 2 łazienki zadbany ogród , garaż kostka brukowa , podjazd , miejsce przed budynkiem. Prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Piła,wielkopolskie

399 000 zł49 m² 8 088,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 49,33 m , położone w Pile przy ulicy Kadetów, w budynku mieszkalnym z 2013 roku. Lokal jest jasny i dobrze doświetlony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 090 000 zł276 m² 3 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2003 roku z bardzo wysokiej jakości materiałów. Jak na czas budowy był to projekt nowoczesny, przemyślany i wykonany bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

815 000 zł68 m² 11 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta zakupu pięknego mieszkania na poznańskich Podolanach! Mieszkanie wchodzi w skład osiedla, które jest inwestycją Grupy Akropol - kompleksu czterech budynków zlokalizowanych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

824 999 zł58 m² 14 182,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament W sercu wildy Smart Home Fibaro | Zabudowa stolarska na wymiar | Garaż podziemny | Apartamentowiec z ochroną ***** Apartament o powierzchni 58,17 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jałowcowa

Jarocin,wielkopolskie

1 549 000 zł350 m² 4 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Luksusowy dom z osobnym gabinetem | Możliwość wydzielenia mieszkania | 795 m działki Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnością i jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wyzwolenia

Turek,wielkopolskie

320 000 zł59 m² 5 387,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 -pokojowe na sprzedaż Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 59 ,40 znajdującego się w Turku przy ul. Osiedle Wyzwolenia 2. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Słoneczne

Gostyń,wielkopolskie

689 000 zł75 m² 9 156,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Marzysz o własnej nieruchomości :) Marzy Ci się piękny balkon na którym możesz pić poranną kawę z własnego expressu ? A może chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle na Wzgórzu

Konarskie,wielkopolskie

990 000 zł3 209 m² 308,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki z warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne o łącznej powierzchni 3 209 m : jedna działka o pow. 941 m (nr 35/14) oraz trzy działki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

1 149 000 zł134 m² 8 600,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł74 m² 6 789,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie z szerokimi możliwościami aranżacji i modyfikacji układu pomieszczeń! W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Piła,wielkopolskie

1 330 000 zł220 m² 6 059,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego jednorodzinnego z garażem. - powierzchnia całkowita 310m2. - powierzchnia użytkowa bez piwnicy 222,7m2. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

718 964 zł43 m² 16 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,45 m , położone na 4. piętrze kameralnego i nowoczesnego budynku Smart14, powstającego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Piła,wielkopolskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kupujący mnie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Obniżona cena 259 000 zł do negocjacji, zgoda dla innych biur nieruchomości na prezentacje oferty. Zapraszam na film z mieszkania link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stróżki

Stróżki,wielkopolskie

515 000 zł85 m² 6 038,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej i malowniczej okolicy? Ta unikalna oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przy zakupie nie ponosisz żadnej prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Poznań,wielkopolskie

380 500 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 76,10 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje | 41 m | wilda | gotowe do wprowadzenia | kamienica po rewitalizacji ul. Madalińskiego 9 | Poznań Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

477 000 zł36 m² 13 436,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij