dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 238 ogłoszeń

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Lokalizacja Ta przestronna nieruchomość znajduje się w Szamotułach, zaledwie 18 km od Obornik i 38 km od Poznania. Najbliższe otoczenie Dom położony jest w otoczeniu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 300 m z domkiem w Jezierzycach Kościelnych. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74,80 m² 9 344,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie o powierzchni 74,8 m w klimatycznej, odnowionej kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty i stwórz przestrzeń idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,68 m² 9 448,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3'pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 66.68m2. Lokal mieszkalny mieści się na parterze, w niskim budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,3m2, zlokalizowane w miejscowości Ostrzeszów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy, w ścisłym centrum miasta i składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 800 m² 58,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 6800 m2, ( działka gruntu nr 185 w Lędyczku ) zgodnie ze studium uwarunkowań położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę usługową - U2. Teren na którym ożna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja - ul. Zawiszy Czarnego, leszno (gronowo) Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni rzeczywistej 90,26 m (pow. użytkowa 87,26 m ) z przynależną działką 230.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,02 m² 10 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie o pow. 80 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł112 m² 5 580,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 4 lokalowej, zlokalizowane w Szamotułach. Nieruchomość w stanie deweloperskim z dbałością o energooszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł100 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow. ok 100 m2 wraz z drugim domem wolnostojącym z garażem dwustanowiskowym o pow. ok. 70 m2. Nieruchomości posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł211 m² 3 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa okazja! Dwa mieszkania w centrum Leszna - 211 m2 za 729 000 zł! Szukasz przestronnego, elegancko urządzonego mieszkania w centrum Leszna? A może myślisz o inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł51 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w spokojnej i kameralnej części Dopiewa. Lokal znajduje się w budynku z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł168,94 m² 5 031,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Elegancki dom wolnostojący 168,94 m | działka 600 m | Bodzewo, okolice Gostynia. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Dom szeregowiec pow. 96m2 działka 162m2,c stan deweloperski ( 2 budynki) rok budowy 2022,piętrowy bez piwnic, dach płaski, taras, i podjazd dla samochodu,parter-salon + kuchnia + w-c + schowek pod.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,73 m² 11 921,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z antresolą w centrum Tarnowa Podgórnego! Funkcjonalne, klimatyzowane mieszkanie z dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia od zaraz idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł106,28 m² 5 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Posiadamy na sprzedaż wyjątkową ofertę 2 prawych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych około 4 km od centrum Opalenicy, w malowniczym Porażynie przy parku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 755 zł60,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu eleganckie, zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe 3-pokojowe o pow. 60,29 m 2 , mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Górnym - inwestycji cenionej za nowoczesną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie. Posiadamy w swojej ofercie malowniczo położone działki w samym lesie, we wsi Grubsko, obok Jastrzębska. Jest to oaza ciszy i spokoju, natury i czystego, świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż przestronny dom - Wągrowiec, ul. Wierzbowa Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu, położonego w Wągrowcu przy ul. Wierzbowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 145 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 2145 m2 w ścisłym centrum miasta Dąbie, 1,5 km od A2 i 20 km do Koła. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego możliwość po usługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 879 m - Klotyldzin, gm. Margonin To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, natury i przestrzeni, a jednocześnie doskonałej lokalizacji do budowy domu:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł89,57 m² 6 129,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Poznaj nasz dom w zabudowie bliźniaczej, położony w sercu malowniczej Krainy 100 Jezior miejscu, gdzie spokój, przestrzeń i bliskość natury tworzą idealne warunki do życia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

71 700 zł957 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane Młynary, gmina Margonin Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Młynarach. Wydane warunki zabudowy dla 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł491,50 m² 7 322,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom inwestycyjny, 12 pokoi, potencjał do 18, gotowy biznes, fotowoltaika - Poznań Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna z funkcjonującym biznesem najmu, zlokalizowana w Poznaniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł348 m² 4 568,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. * unikalne miejsce do zamieszkania * gotowy biznes - funkcjonująca agroturystyka * położona w malowniczym, zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł10 140 m² 21,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,0140 ha, położona w miejscowości Nienawiszcz (gmina Rogoźno/ powiat obornicki) większość terenu stanowi gleba.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu blisko Poznania, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka w Złotnikach to idealne miejsce dla Ciebie! - 1000 m regularny kształt, gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia całkowita lokalu 90,26m2, działka-ok 230m2 Standard wykończenia: ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku mieszkalnego z cegły w centralnej części miasta. Mieszkanie z balkonem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 570,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom do wprowadzenia w miejscowości Łuszczewo, województwie wielkopolskim, w powiecie konińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł30 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości w malowniczej miejscowości Brzózki! Ta przepiękna nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 30500 m2 to idealne miejsce na stworzenie swojej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 121 m² 133,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - 1121 m 2 - rezerwacja Działka budowlana z Warunkami zabudowy! Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej w Szydłowie 10 minut drogi do centrum Piły. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł106,99 m² 5 879,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego, położonego w Tuliszkowie przy ul. Leśnej w doskonałej lokalizacji, blisko centrum. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 729 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości. Powierzchnie biurowe na dużej działce w centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 3055 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 378 m² 228,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu do kupna przepiękną, urokliwą działkę blisko Puszczy Zielonka w miejscowości Kołata w gminie Pobiedziska. W najbliższej okolicy: domy jednorodzinne, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas, oferta na wyłączność , umów się na prezentację Z naszym agentem apartament nieruchomości O.PIŁA MICHAŁ WOJTYSIAK   UWAGA NOWA.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny, parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Skalmierzyce, powierzchnia: 35m (w tym piwnica 13 m ) Rok budowy: 1936 r. (kamienica) Piętro: parter Średni czynsz: 260 zł Układ pomieszczeń kuchnia + mały przedpokój, 2.