dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 236 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego zgodnie z warunkami zabudowy, wydanymi w dniu 3.01.2022r LOKALIZACJA: Drzymałowo, gmina Rakoniewice,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł23 m² 23 869,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł98 m² 6 326,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim (98 m2) - do własnej aranżacji i adaptacji pomysłów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , wykonany w solidnej technologii z grubego muru z cegły glinianej, ocieplony czarnym styropianem 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 620 zł49,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 55,20 m2 przy ul Jana Ostroroga w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 216 m² 189,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych o powierzchni od 1216 - 1418 mkw. i wymiarach około 23,5 x 51,3 m (najmniejsza) w Obłaczkowie - 3km od Wrześni. Cena promocyjna 190zł za 1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,70 m² 10 217,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja i budynek: budynek z 2019 roku, bardzo kameralny - tylko dwa piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

494 400 zł49,44 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo - usługowy. Lokalizacja: poznań Łazarz, ul. Głogowska 64 specyfikacja: powierzchnia: 49,44 mkw. Do lokalu przynależy piwnica. Lokal może pełnić także funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 700 zł37,82 m² 12 102,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 397 zł78,50 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Unikalny apartament z bezpośrednim widokiem na rzekę Wartę! Wysoki standard wykończenia Oferta cenowa ważna tylko do 30.04.2025 r.! BRAK PROWIZJI | BRAK PCC Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł151,85 m² 8 001,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Elegancki dom jednorodzinny | 4 sypialnie | 2 łazienki | Garaż | Działka 691 m Luksusowa przestrzeń dla Twojej rodziny - nie pobieram prowizji - Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł424 m² 1 296,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną w jednej z najpiękniejszych podpoznańskich miejscowości w Dąbrówce. Działka położona jest przy oświetlonej drodze z kostki brukowej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88,75 m² 10 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Szydłowie Osiedle Owocowe Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy położony w spokojnej i cieszącym się sporym zainteresowaniem części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalesiona działka rolna w otoczeniu natury - Trzciel Odbudowa, gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski. Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym cisza i bliskość natury łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

573 400 zł11 468 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W boruchowie (gmina ryczywół) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1,1468 ha w położona w Boruchowie (gmina Ryczywół, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł120 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż polecamy wyremontowany dom! Bez żadnego wkładu finansowego, z możliwością zamieszkania od zaraz. Na 120m2 składają się dwa poziomy: ->parter to: - salon - kuchnia z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł750 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowa niższa cena Działka budowlana o pow. 750 m2 w Lesznie / Zaborowie z projektem domu jednorodzinnego z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

99 300 zł662 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Promienko, w gm. Pobiedziska. - 662m2 (prostokąt 66m x ok.10m) - do działki doprowadzona woda - prąd w drodze - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł95,47 m² 9 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 r. Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku (jako część dwulokalowego budynku).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,40 m² 5 872,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku przy Al. Piastów Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia! Dla singla, dla pary, dla seniora! Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 250 m² 576 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrową Front 27 m. kształt prostokąta, teren płaski Warunki zabudowy były wydane przed.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł7 014 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka W lipinach (gmina margonin) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 7014 m 2 w położona w Lipinach (gmina Margonin, powiat chodzieski).

Szczegóły ogłoszenia

6 222 370 zł113 134 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa, teren rezydencjonalny, blisko jeziora tomickiego, dopiewo, lisówki Nieruchomość gruntowa położona w uroczej miejscowości Lisówki, powierzchnia 11,3134 ha, teren złożony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1012 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z miejscowym planem zagospodarowania Działka o powierzchni 800 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł925 m² 80,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kłoda gm. Szydłowo Działka budowlana o powierzchni 925m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu. W sąsiedztwie kilka nowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, zaledwie kilka kroków od centrum Nowego Tomyśla. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł40,91 m² 11 610,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! 2 pokoje 41 m na 2. piętrze w Naramowicach - tramwaj w zasięgu 3 minut. Sklepy i szkoły w zasięgu spaceru! Obok tereny nadwraciańskie oraz taras widokowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł61,62 m² 10 321,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 696 zł51,72 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowego mieszkania w fałkowie w stanie deweloperskim położone w budynku wielorodzinnym (16 mieszkań w budynku). Mieszkanie oddane do użytku. Budynek wykonany wg projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł646,11 m² 5 803,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zabytkowa kamienica jako gotowy produkt inwestycyjny z pełnym obłożeniem i stabilnym dochodem przy ul. Stary Rynek 9, środa Wielkopolska Budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

666 050 zł1 211 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 4 linii zabudowy od głównej ulicy osiedlowej objęta mpzp. Nad frontem działki przebiegają linie wysokiego napięcia stąd tradycyjna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 168 m² 89,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną sąsiadującą z lasem w miejscowości Runowo! Działka pięknie położona w spokojnej okolicy z majestatycznym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł1 208 m² 923,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz przestrzeni w mieście, której nie ograniczają metraże typowych parceli? Prezentujemy nieruchomość, której największą wartością jest rozległa działka o powierzchni 1208 m .

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 916 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem dom z przestronnym zapleczem warsztatowym, położony w Słupi pod Bralinem, 2 min od trasy S8. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku? Spokojna i urokliwa działka w centrum Łekna a na dodatek w niedalekiej odległości Jeziora Łeknieńskiego To.

Szczegóły ogłoszenia

436 800 zł45,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy rewelacyjną ofertę Ostoja Przylesie zlokalizowaną przy ul. Szpitalnej w Lesznie. Inwestycja składa się z dwóch budynków, łącznie 195 lokali o powierzchniach od 25 m2 do 116.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł417 m² 1 474,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W doskonałej lokalizacji na podolanach bez pcc! Polecam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji na Podolanach z ogrodem od południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 732 m² 143,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlano usytuowanej w gminie Oborniki, w miejscowości Maniewo. Działka o numerze 44/4 i powierzchni 1732 m2. Możliwości wykorzystania: działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 068 m² 217,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij