dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 282 ogłoszenia

415 000 zł1 186 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1186m2 położona w podpoznańskiej miejsco wości Dąbrowa, ,doskonale skomunikowana, w drodze przy działce prąd, woda, gaz i kan, , wśród nowych domów. brak.

Szczegóły ogłoszenia

807 300 zł2 691 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Borówcu gm. Kórnik. Działka znajduje się przy ul. Szkolnej - jednej z ważniejszych ulic w Borówcu. Ok. 150 metrów od pętli.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł672 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł450 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Dom w stanie surowym o powierzchni 450m2 na działce 1205m2 w Kaliszu, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Rok budowy 2005. Ocieplony. Na etapie budowy można wykonać wszelkie zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Nowa cena! Na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Gniezna przy ul. Ks. Prym. M. Łubieńskiego. Lokal znajduje się w niezależnym budynku niemieszkalnym, parterowym,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy na dzień otwarty 9.05. w godz. 11:00 - 13:00 Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - Napachanie | 102,26 m | Pompa ciepła | 5 pokoi Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

771 726 zł74,55 m² 10 351,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe tylko teraz w promocyjnej cenie! Odbiór mieszkania przewidziany na czerwiec, zostały ostatnie mieszkania w inwestycji! starna cena - 867.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł204,07 m² 9 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Nowoczesny dom Wolnostojący na Osiedlu Wichrowe Wzgórze - który niczego nie udaje. Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje wymagania? Masz dość domów budowanych po kosztach ? Odkryj dom.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oaza spokoju W sercu krainy stu jezior - działka przy lesie I jeziorach Wyjątkowa lokalizacja w Tuczępach | Bliskość Jeziora Tuczno i Lubosz Wielki | mpzp pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

99 720 zł1 108 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w Szczytnikach Duchownych k/gniezna. Działki nie są uzbrojone. Prąd w odległości ok 150 metrów. Sieć wodociągowa ma zostać doprowadzona do działki.

Szczegóły ogłoszenia

290 400 zł1 320 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1320m2, zlokalizowaną w drugiej linii zabudowy w Wojciechówce k/kalisza. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32 m² 16 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam! wysoki standard! z własnościowym ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe ul. Żmigrodzka z włsnościowym ogórdkiem 48m2 po kapitalny remoncie. Rozkład mieszkania : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 486 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Strzałkowie przy ul. Bursztynowej, przeznaczonej pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną oraz możliwą zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł141 m² 3 822,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący na działce 595m2 o powierzchni całkowitej ok. 141m2 wraz z budynkiem gospodarczym ok. 60m2. Bardzo ciekawa podmiejska lokalizacja: bierzglinek sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

139 500 zł1 395 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Graby koło Czerniejewa. Przedmiotem sprzedaży, są działki budowlane. Cena od 100 zł/m2 Przeznaczenie zgodne z obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,91 m² 14 712,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty 22.05 :) Obowiązują zapisy! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia godziny. Mieszkanie z klimatyzacją, pełnym wyposażeniem, systemem smart home oraz.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł123 m² 6 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

NA sprzedaż elegancki dom wolnostojący - Piła , Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 123 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,78 m² 13 023,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,78 m , usytuowane na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu - w samym centrum klimatycznych Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. ok. 140 m2 + piwnica i garaż. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 3 ar w Koninie na osiedlu Chorzeń.

Szczegóły ogłoszenia

631 300 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na os. Czecha (rataje). Mieszkanie znajduje się na III piętrze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

217 500 zł2 900 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż, działka budowlana, huta, gmina Odolanów, o pow 2900m2. Malowniczo położona działka w spokojnym cichym terenie i otoczeniu zieleni w miejscowości Huta, gmina Odolanów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34,20 m² 14 619,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanej kawalerki, zlokalizowanej przy ul. Polnej (jeżyce), vis-a-vis szpitala. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 485 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu grunt budowlany o powierzchni 1485 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Szerokość elewacji frontowej do 13m, kąt nachylenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł114,45 m² 6 544,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom na sprzedaż Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu w zabudowie bliźniaczej na Poznańskich Smochowicach przy ul. Sianowska 139a. Nieruchomość oddzielona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 044 m² 718,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu budynek biurowy o powierzchni 2157 m . Nieruchomość jest zabudowana następującymi budynkami: budynek biurowo - techniczny A, pow. użytkowa - 792,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł220 m² 8 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Rezerwacja! nowa wyjątkowa oferta! Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej po całkowitym remoncie z pięknym dużym ogrodem i możliwością rozbudowy o kolejny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Terenu Inwestycyjnego w Ostrowie na Osiedlu Zębców. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego w powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskiego Łazarza , przy ul. Lodowej o powierzchni 40 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania > Kuchnia z salonem >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 988 zł61,73 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży 29 apartamentów położonych bezpośrednio przy plaży jeziora Dominickiego w Boszkowie! Jest to nowa inwestycja z terminem realizacji na koniec czerwca br.,.

Szczegóły ogłoszenia

857 835 zł86,65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji/86,65 m2/2 mieszkania/fotowoltaika/klimatyzacja/rek uperacja Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch mieszkań położonych na piętrze nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł750,26 m² 1 464,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:539 m²

Inwestycja, która będzie dla Ciebie pracować Kamienica w samym sercu Starówki! Jeśli szukasz opłacalnej inwestycji, która przyniesie Ci długoterminowe zyski, to ta kamienica to oferta, której.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną.

Szczegóły ogłoszenia

2 605 960 zł62 703 m² 41,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren pod działalność produkcyjną przy drodze krajowej nr 11 w miejscowości Tarnowo, gmina Rogoźno. Atuty: 1. Położenie przy ruchliwej drodze krajowej kierunek Piła-Oborniki. 2. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oaza spokoju na pograniczu miasta Rogoźna To może być Twoje miejsce na pograniczu terenów zielonych i Jeziora Rogozińskiego! Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł840 m² 202,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - Orchowo, powiat słupecki Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w spokojnej części miejscowości Orchowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł98,79 m² 18 422,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: żaneta Ledzińska Agent Biura Nieruchomości Prestige   Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Poznań - Wilda Cena: 1.820.000 PLN (18.422,92 PLN/m ) do negocjacji Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł93,20 m² 9 109,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom gotowy pod klucz - segment narożny Z ogrodem 111,9 m Dom jest gotowy do wprowadzenia się, ma gotowe podłogi, schody, kuchnie, łazienki, drzwi, wystarczy wybrać meble ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 912 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3912 m2 wym. 44x89. Media woda, gaz, prąd ( skrzynka na działce) Nr oferty 420/dz/b Kontakt: paweł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pogodne życie zaczyna się na Pogodnej - Sławoszewek, gmina Kleczew, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Są miejsca, których nazwa mówi sama za siebie. Ulica Pogodna to nie tylko adres - to zapowiedź.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać w okolicy, która zachwyca ilością terenów zielonych? Marzy Ci się dom, który daje ciszę i prywatność z dala od miejskiego zgiełku? Zależy Ci na przestrzeni, która.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij