dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 233 ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł69 m² 11 380,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m + przestronna loggia 7,90 m , położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,30 m² 6 951,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na Os. Kościuszkowców w Swarzędzu. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 63,3 mkw. Mieszkanie usytuowane jest II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nekielka - ul. Kwiatowa działka budowlana / częściowo las / o pow. 3907 m2 cudowna miejscówka , las , cisza , z drugiej strony doskonały dojazd do Poznania czy Wrześni obowiązujący plan.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką i zabudowaniami - 97 m | 2600 m | możliwość zamiany, wybudowany w latach 1950/1980. Układ pomieszczeń: wiatrołap kuchnia korytarz łazienka 2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58 m - po remoncie. Oferujemy na sprzedaż ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej okolicy, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka gruntu położona w Kościanie przy ulicy Nacławskiej. Numer geodezyjny sprzedawanej działki to:   m2, obręb Miasto Kościan. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 025 m² 526,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak, ul. Łagiewnicka 3. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1025 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedania hala 1500 m2, w Dąbiu w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,3 h jadąc samochodem do Poznania, 50 min do Łodzi 50 km. Same centrum Polski na krzyżowaniu A2 i A1.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Poznania na Świerczewie, przy ul. Leszczyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł108 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Rumianek - neduży parterowy dom jednorodzinny Z dużym ogrodem W spokojnej okolicy Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1232 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł8 211 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna - sękowo (przy nowym odcinku obwodnicy Nowego Tomyśla) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy obwodnicy Nowego Tomyśla idealna.

Szczegóły ogłoszenia

913 000 zł130,37 m² 7 003,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Wynagrodzenie biura nieruchomości jest pokrywane przez Sprzedającego. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na ulicy Słowackiego. Idealna opcja dla rodziny lub dla inwestora. :O mieszkaniu: -kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana o powierzchni 2530m2 szerokość działki 30 metrów, długość 80 metrów działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną dom w zabudowie wolno stojącej lub.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł763 m² 390,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjna działka położona w miejscowości Grabowa, w gminie Rychwał.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł44,38 m² 11 266,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,38 m , położone w poznańskim Grunwaldzie przy ul. Junackiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Sadlno, w gminie Wierzbinek (woj. wielkopolskie). Lokalizacja idealna do zamieszkania cicha, zielona okolica z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł35 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Sikorskiego 42 w samym sercu poznańskiej Wildy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 094 m² 210,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki położonej w malowniczej okolicy, blisko pól i lasów? Jeżeli tak, to zapraszamy do zakupu działki o pow. 1094 m2 położonej w Borkowicach, tylko 7 km od Mosiny.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł237 m² 5 168,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 9 maja między 13:00 a 17:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na sprzedaż funkcjonalny, duży dom typu bliźniak z ogrodem w Smochowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28 m² 15 321,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,80 m² 13 370,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż Przedstawiona aranżacja stanowi wizualizację projektową, a nie zrealizowane wnętrze. Lokalizacja: grunwald/osiedle Bajkowe - spokojne, kameralne osiedle w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł350 m² 2 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:764 m²

Brenno - dom 350 m w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu Józefowice gm. Szamocin. Przedmiotem oferty jest działka rolna: józefowice działka nr 52, powierzchnia 4,43 ha Łąki trwałe symbol łiv Dojazd dwoma drogami gminnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł482 m² 2 458,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano- inwestycyjna o pow 482m2 szer 12m dł 40mm,położona w doskonałej lokalizacji na Dębcu w pobliżu linii tramwajowej i autobusowej oraz dworca kolejowego,droga.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł28 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej i cichej okolicy? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domku letniskowego o pow. 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł67 m² 10 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowa oferta! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64,8 m po remoncie Grunwald - Garaż + piwnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł96,50 m² 7 046,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego (96,50 m2) znajdującego się w budynku wielorodzinnym. Lokalizacja: rosnówko, ul. Podgórna gm. Komorniki, pow. poznański,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 139 m² 36,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż - łomnica - 3139 M2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknej okolicy o powierzchni 3139 m2. Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni 3139.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł78,04 m² 11 276,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, piętrowego mieszkania z ogródkiem, położonego w podpoznańskim Skórzewie. Nieruchomość znajduje się na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż: lokal usługowy 104,4 m - Świetna lokalizacja, ul. Hetmańska, poznań - Łazarz Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 720 zł45,10 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

661 197 zł39,89 m² 16 575,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Harmony Antoninek to unikalne osiedle mieszkaniowe, które łączy nowoczesność z kojącą bliskością przyrody. Kameralny charakter inwestycji, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł825 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż: działka budowlana Karolewo, gm. Dominowo, powiat średzki Lokalizacja: karolewo, gmina Dominowo, powiat średzki Powierzchnia: 825 m Cena: 110 000 zł Media: prąd w drodze (na.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł200 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Sprzedam dom jednorodzinny z dużą działką. Posiada super lokalizacji, w pobliżu sklepy. Odległość od Poznania zaledwie 12 km Podłączone wszystkie media. Kuchnia w zabudowie wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8000 m2 z parterowym domem o powierzchni ok. 70 m2 w Opatówku. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość przodu działki ok 22 m. Przód.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł4 628 m² 193,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Konin, na sprzedaż grunt inwestycyjny z koncepcją zagospodarowania na park handlowy/ retail park. Przedmiotem sprzedaży są działki o łącznej pow. 4625m2 , obręb Maliniec, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 044 m² 32,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa - Ługi Ujskie, gmina Ujście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3 044 m , zlokalizowana w miejscowości Ługi Ujskie (gmina Ujście,.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł160 m² 6 249,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi