dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińska

Poznań,wielkopolskie

700 243 zł72 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 74 m2 położone w Poznaniu na osiedlu Krzyżowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tabor Wielki

Tabor Wielki,wielkopolskie

125 000 zł1 062 m² 117,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz fajnego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - tabor wielki Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

577 860 zł57 m² 10 157,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 51,97 m2 z dwoma balkonami 9 m2 oraz 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pałacowa

Czerniejewo,wielkopolskie

671 825 zł3 839 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Czerniejewo, powiat gnieźnieński, 3839 m2. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana o powierzchni 3839 m2 (97), położone w centrum miejscowości Czerniejewo. Czerniejewo to niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł61 m² 11 384,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do odkrycia uroku tego 3-pokojowego mieszkania, które nie tylko oferuje wygodę, ale również stwarza przyjazne środowisko dla rodziny. Położone na wysokim parterze, zbudowane w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł51 m² 11 821,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie obok Jeziora Maltańskiego w Poznaniu z miejscem postojowym i komórką lokatorską! okazja! szybka sprzedaż! Zapraszam do zakupu nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

555 977 zł55 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 4 pokoje 55,02 m2 z balkonem 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

255 900 zł32 m² 8 001,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonami w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł38 m² 9 685 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Aktualne! *** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

530 621 zł51 m² 10 412,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 50,96 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jesionowa

Dąbcze,wielkopolskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, położony w Dąbczu przy ulicy Jesionowej, wybudowany w 2012 roku, położony na działce o powierzchni 600 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 120 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. św. Trójcy

Poznań,wielkopolskie

1 790 000 zł205 m² 8 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Sprzedam bezpośrednio nieruchomość o powierzchni 826m2 zabudowaną willowym budynkiem mieszkalnym. Dom w zabudowie bliźniaczej, położony jest w kameralnej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3 pok. 50 m2 z balkonem w centrum Gniezna. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego 4 kondygnacyjnego bloku z 2018 roku z windą. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

484 255 zł43 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 43,16 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Konin,wielkopolskie

352 000 zł56 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na I pietrze w niskim bloku przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 56 M2 składa się z : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Mosina,wielkopolskie

630 000 zł97 m² 6 522,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży skrajny segment szeregowca w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 96.59 m2 każdy. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

6 155 000 zł36 300 m² 169,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

>Na sprzedaż nieruchomość z przeznaczeniem handlowym, usługowym, produkcyjnym czy magazynowym oraz pod inwestycje deweloperską. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Nadolnik

Poznań,wielkopolskie

276 000 zł20 m² 13 960,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

407 191 zł34 m² 12 126 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 33,58 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

1 900 000 zł317 m² 5 993,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pieczołowicie odrestaurowany budynek młyna, zaadoptowany na kameralny pensjonat. O budynku: budynek powstał w 1902r. i przez ok. 80lat pełnił funkcję młyna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

868 352 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

308 178 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe O pow. 39,51m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 20,92m2 pokój o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

360 000 zł53 m² 6 802,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezczynszowe mieszkanie, w stanie deweloperskim w spokojnym miejscu w Kłodzie-9 km od Leszna. Mieszkania w dwupiętrowym, kameralnym budynku, w którym znajdują się 24 mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mnichowo

Mnichowo,wielkopolskie

98 000 zł1 047 m² 93,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podkomorzego

Murowana Goślina,wielkopolskie

659 000 zł7 784 m² 84,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości! Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 7784 metrów kwadratowych, położoną przy ulicy Podkomorzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

449 454 zł37 m² 12 085,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, na zielonym osiedlu, 2-pokojowe mieszkanie, funkcjonalny układ, czeka na pierwszego właściciela! Odbiór już w 2024roku! Możliwe także spotkanie online. Zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

421 498 zł35 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 35,26 m2 z balkonem 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

416 597 zł35 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 35,26 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Turek,wielkopolskie

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe, jasne i przytulne mieszkanie przy ulicy Spółdzielców Idealne dla singla/pary, gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone (kuchnia, łazienka, duża szafa przesuwna). Po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

550 123 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Naramowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

977 470 zł75 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sielanka

Gortatowo,wielkopolskie

789 000 zł96 m² 8 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł47 m² 12 374 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 46,87 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym przy ulicy Meissnera na osiedlu Nowe Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 126 zł41 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 41,45 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

374 643 zł38 m² 9 945,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - idealne na start lub pod wynajem, na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu. Odbiór kluczy jeszcze w 2022r. Zakup bez pcc i prowizji! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

404 303 zł34 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł73 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym dwupoziomowym apartamentem w sercu kulturalnych i modnych Jeżyc, przy ul. Szamarzewskiego w Poznaniu. Ta kamienica to esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ozorzyn

Ozorzyn,wielkopolskie

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do kupna siedlisko o pow. 50-ar w skład którego wchodzi : - ziemia klasy III B, - piętrowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 100m2, budowany z czerwonej cegły w początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Kórnik,wielkopolskie

365 000 zł46 m² 7 917,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - kórnik, ul. Staszica 12 - idealne miejsce na pierwsze własne - M. Polecam do sprzedaży spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z możliwością założenia księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

925 805 zł60 m² 15 340,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klucze na już! ul. Piekary 13b. Parking w hali garażowej - rok za darmo - oszczędzasz kolejne 5 400 zł. Winda w budynku. > 2 min do Parku Dąbrowskiego. Każde pomieszczenie jest doświetlone!.