dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 206 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł65 m² 8 767,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 250 000 zł339 m² 6 627,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, dający spore możliwości jego właścicielom. Nieruchomość znajduje się w północnej części Przeźmierowa na działce o powierzchni 565m2. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

330 000 zł180 m² 1 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

dzień dobry oferuje nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym w pobliżu rynku możliwość zrobienia trzech osobnych mieszkań lub na piętrze dwa mieszkania na dole lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzyszkowo

Krzyszkowo,wielkopolskie

590 000 zł3 000 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna położone działka o powierzchni 3000 mkw zabudowana domem wolnostojącym oraz zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się ok. 20 min od Poznania. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Strzyżewo

Strzyżewo,wielkopolskie

149 000 zł5 108 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, przestronnej działki w rozsądnej cenie? Wykorzystaj okazję na zakup nieruchomości o pow. 5108 m2 w bardzo korzystnej cenie! osa nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł140 m² 8 941,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu w dobrej lokalizacji na otwarcie swojej działalności? Np. kancelarii prawnej? Poszukujesz dużego mieszkania z możliwością wynajmowania na pokoje studentom? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej, (środkowa część), znajdujący się na Junikowie w pobliżu lasu Marcelińskiego, powierzchnia domu około 240 m2, ogródek 160 m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

2 499 000 zł270 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o bardzo dużym potencjale położoną na granicy Piątkowa i Moraska. Ten przestronny dom o klasycznej bryle usytuowany w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł123 m² 7 993,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem, znajdującym się na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy w centrum Poznania. W skład mieszkania o powierzchni 122,6m2 wchodzi: -pokój1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

661 200 zł65 m² 10 222,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł53 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się na osiedlu Czecha w Poznaniu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze niskiego bloku (bez windy). Klatki schodowe są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim Dębcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

541 620 zł52 m² 10 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Mieszkanie kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wielkopolski

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł73 m² 10 368,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu w Centrum - przy placu Wielkopolskim. Gustowne mieszkanie z ergonomicznym rozkładem pomieszczeń jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

1 800 000 zł140 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o całkowitej powierzchni około 14 hektarów. Grunty orne, łąki oraz pastwiska. Spokojna okolica, dojazd drogą gruntową. W pobliżu pojedyncze gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lednogóra

Lednogóra,wielkopolskie

1 990 000 zł317 m² 6 277,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż pieczołowicie odrestaurowany budynek młyna, zaadoptowany na 3 niezależne mieszkania. O budynku: budynek powstał w 1902r. i przez ok. 80lat pełnił funkcję młyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sianowska

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania na poznańskich Smochowicach, przy ulicy Sianowskiej. Mieszkanie 44m2 > powierzchnia użytkowa - 44m2 > parter > wystawa okien: zachód, wschód >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Waryńskiego

Jarocin,wielkopolskie

520 000 zł168 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Sprzedam bez pośredników wygodny, piętrowy Dom w środkowej zabudowie szeregowej z Garażem, piwnicą, tarasem i zadbanym Ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

495 000 zł51 m² 9 767,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! nowoczesne, komfortowe I przestronne mieszkanie W centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

477 386 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Ogrody, w centrum miasta Leszna. Mieszkanie w stanie deweloperskim Mieszkania 2 - pokojowe o pow. 55,51 m2 - na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Wierzbakiem

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł54 m² 9 706,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu z niezależnym układem pomieszczeń? Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji z bliskością terenów zielonych, parków, jezior?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

259 000 zł48 m² 5 355,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż mieszkanie w Pile na os. Górnym na 2 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kossaka

Piła,wielkopolskie

2 440 000 zł1 360 m² 1 794,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt administracyjno-produkcyjny zlokalizowany w Pile przy ulicy Kossaka. Zabudowana działka gruntu ma pow. 0,2284 Ha (użytkowanie wieczyste). Ma ona regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

530 000 zł101 m² 5 234,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Dom kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Palędzie,wielkopolskie

739 000 zł130 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

415 183 zł34 m² 12 364 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 33,58 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łękno

Łękno,wielkopolskie

1 590 000 zł453 m² 3 509,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dziaka przemysłowa 3219 mkw zabudowana halą produkcyjno-biurowa Łękno gm. Zaniemyśl Główne atuty nieruchomości: dobra komunikacja wysoki standard biuro z magazynem Budynek magazynowy 393,55 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, oddane do użytku! Sprawdź ofertę dla Ciebie: nowe Miasto, malta! mieszkanie 3 pokojowe, wysoki parter, balkon. Nowoczesna inwestycja, oferta idealna do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś

Nowa Wieś,wielkopolskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. 900m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w miejscowości Nowa Wieś gm Osiek Mały pow. kolski woj. wlkp. Budowa rozpoczęta w 2021r zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barańczaka

Poznań,wielkopolskie

554 000 zł40 m² 13 832,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż ustawne, nowo wybudowane mieszkanie 2-pokojowe deweloperskie, o powierzchni 40,05 m2, znajdujące się na 5 piętrze w budynku F, w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mleczna

Kaczory,wielkopolskie

329 000 zł83 m² 3 943,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż jest piętro domu z odrębna klatką schodową i wejściem w okolicy Piły o powierzchni 83,42 m z odrębną księgą wieczystą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krotoszyn,wielkopolskie

190 000 zł791 m² 240,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 791 m2, usytuowanej w miejscowości Krotoszyn. Ta wyjątkowa nieruchomość posiada wiele atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

430 000 zł77 m² 5 584,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w Czworaku - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Dom kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

441 817 zł37 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, z systemem smarthome, stacją ładowania samochodów elektrycznych, na zielonym osiedlu, 2-pokojowe mieszkanie, dostępne jeszcze w atrakcyjnej cenie. Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,wielkopolskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo duży elegancki dom 220m2/6-8pok./ogródek/2 tarasy/garaż w urokliwym miejscu przy jeziorku w Nekli ul.Słoneczna. Przestronny dom w zabudowie szeregowej ok.220 m2 z ogródkiem,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 602 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 33,58 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

473 280 zł39 m² 12 151 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Mieszkanie kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

462 500 zł35 m² 13 083,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł41 m² 11 887,40 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem, osiedle Red Park, poznań. Atuty: zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na prestiżowym osiedlu Red Park, z którego widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Strzelecka

Swarzędz,wielkopolskie

1 100 000 zł155 m² 7 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 194 m2 (155,1 m2 powierzchnia mieszkalna plus piwnica 39,3 m2) na działce o powierzchni 952 m2 w Swarzędzu ul. Strzelecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

532 303 zł52 m² 10 242,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 51,97 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.