dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

585 856 zł64 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkanie na parterze z małym ogródkiem w nowo wybudowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż dom W centrum piły. Dom W zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjnyo pow. Użytkowej 110 M 2. Dom W cichej części śródmieścia. Garaż Z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

456 338 zł38 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 2 pokoje 37,5 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

430 624 zł56 m² 7 756,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dużą komórką lokatorską na drugim piętrze o powierzchni 55,52m. Niski czteropiętrowy budynek z windą. Jest to kolejny etap inwestycji Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

588 416 zł59 m² 10 019 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 4 pokoje 58,73 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

640 707 zł60 m² 10 707 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje 59,84 m2 z balkonem 9 m2! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

431 221 zł37 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 36,6 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

532 244 zł51 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 3 pokoje 51,36 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

540 903 zł49 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 3 pokoje 49,33 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Września,wielkopolskie

695 000 zł1 020 m² 681,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferuję Państwu działkę inwestycyjną wraz z zabudową położoną w centrum Wrześni - przy szpitalu /bezpośrednio sąsiadująca działka/ idealna lokalizacja na prowadzenie: małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

589 628 zł61 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 4 pokoje 61,49 m2 z dużym balkonem 9 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

536 770 zł49 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 3 pokoje 49,34 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Czereśniowa

Golęczewo,wielkopolskie

7 140 350 zł20 401 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość stanowi działka ewidencyjna nr 361 położona przy ul. Czereśniowej w Golęczewie o powierzchni 20 401 m2. Zaledwie 12 km od poznańskiego Ronda Obornickiego. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł62 m² 9 306,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż atrakcyjne mieszkanie spółdzielcze, własnościowe o powierzchni 62,32 m2 przy ul. Sielskiej w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na I pietrze budynku 4-ro kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 415 zł37 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 2 pokoje 37,08 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

395 000 zł94 m² 4 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja! Wróciło do sprzedaży jedno mieszkanie za 395.000zł Jedyne! Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł48 m² 13 008,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Smolnej w Poznaniu. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

446 082 zł38 m² 11 739 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie znalazłeś do tej pory mieszkania, które by spełniło Twoje oczekiwania? - Zadzwoń - znajdziemy razem. Nowoczesny budynek, system Smart Home, stacja ładowania samochodów elektrycznych, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł58 m² 10 410,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! po remoncie w 2023 roku! rataje os. Rzeczypospolitej, 3-pokoje, 2 piętro, niski blok! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego (58,5m2) z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

220 000 zł37 m² 5 934,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum Złotowa, przy ul. Westerplatte. Opis nieruchomości: powierzchnia: 37,07 m2 Piętro: 3 (z 4) w bloku 4-piętrowym Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

990 000 zł133 m² 7 443,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

Okazja!dom wolnostojący parterowy w Gruszczynie. Polecam do sprzedaży bardzo ładny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 133m2. Składa się on z trzech niezależnych pokoi, samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

755 000 zł69 m² 10 930,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Osiedle Hermes przy ul. Starołęckiej 36/40 jest kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

210 000 zł37 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Złotowie na ul. Westerplatte. Mieszkanie z dobrym rozkładem o pow 37,38m2. Znajduje się na 4 piętrze w bloku 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zimowa

Jarocin,wielkopolskie

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:456 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na zakup nieruchomości położonej w Jarocinie ul. Zimowa 4 o powierzchni 0,0456 ha zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł57 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% prowizji Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania z oddzielną jasną kuchnia, położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Stefana Batorego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł44 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Ratajach - na osiedlu Powstań Narodowych. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1975 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł52 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Głównej - ulica Aleksandra Studniarskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Poznań,wielkopolskie

400 000 zł45 m² 8 826,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Dębcu - ul. Jaworowa. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły wybudowanym w 1967 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

532 481 zł51 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 50,96 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

538 565 zł52 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 51,97 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

532 481 zł51 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z systemem zarządzania Smart Home, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, na zielonym, nowoczesnym osiedlu, ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

395 000 zł46 m² 8 601,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Pile o pow. 45,92 m 2 - Osiedle Zamość. Parter/ balkon/ piwnica Komfortowe mieszkanie w Pile, w przepięknej okolicy licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Czereśniowa

Golęczewo,wielkopolskie

1 275 250 zł5 101 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość stanowi działka ewidencyjna nr 361/4 położona przy ul. Czereśniowej w Golęczewie o powierzchni 5101 m2. Zaledwie 12 km od poznańskiego Ronda Obornickiego. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Sieraków

Sieraków,wielkopolskie

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż posiadłość na dwóch działkach o powierzchni przeszło 3700 m2 na której znajdują się : 1. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słonawy

Słonawy,wielkopolskie

279 224 zł1 336 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia I przeznaczenie: na sprzedaż narożna działka budowlana z dostępem do sieci wodno - kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej w drodze. Działka ewidencyjna nr 1/12 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Więckowice

Więckowice,wielkopolskie

540 000 zł86 m² 6 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom bliźniak w malowniczej okolicy niedaleko lasów i jezior Lusowskiego oraz Nieprusewskiego! Inwestycja położona tylko 8 km od od zachodniej granicy Poznania. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

749 000 zł150 m² 4 994,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w zabudowie Czworaka Przedmieściach Poznania w Szczytnikach Do centrum Poznania niecałe 16 km (dojazd samochodem do Ronda Kaponiera 35 min - w godzinach szczytu) Dom.