dowolna

Nieruchomości wielkopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 224 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zana

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

419 000 zł77 m² 5 463,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży - Duże mieszkanie 4-pokojowe, ul. Zana 10 B w Ostrowie Wielkopolskim Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dużego mieszkania 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Błękitna

Złotniczki,wielkopolskie

209 000 zł901 m² 231,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w pobliżu jezior położona w Złotniczkach w gminie Pobiedziska. Szukasz działki w spokojnej okolicy, blisko natury? To miejsce w pobliżu jezior może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

1 054 137 zł104 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,37m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Polanowska

Poznań,wielkopolskie

89 900 zł413 m² 217,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!rezerwacja oferty! Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 413 m2 działki, znajduje się murowana altana, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

770 000 zł80 m² 9 586,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 885,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku, w urokliwej i zacisznej części Miasta Piły. Duża loggia! Powierzchnia użytkowa 64,4 m 2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Majowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

990 000 zł1 277 m² 775,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 1277m2 (nr 532/2 i 532/3) w atrakcyjnej części Przeźmierowa przy ul. Majowej Działka nr 532/2 o powierzchni 638 m2 i działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzyca

Dobrzyca,wielkopolskie

750 000 zł210 m² 3 573,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:876 m²

Urokliwy dom jednorodzinny w pobliżu rzeki Gwdy. Dobrzyca, gm. Szydłowo. Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny w Dobrzycy, małej miejscowości położonej w otoczeniu lasów i trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 885,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł65 m² 9 923,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3 pokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprawdź nową, nowoczesną, energooszczędną inwestycję! Tarnowo Podgórne. Segmenty bliźniacze o pow. 170m , działka 426 m . Biuro sprzedaży nieruchomości dewelopera, poleca nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

779 990 zł70 m² 11 106,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Brak konieczności zakupu miejsca postojowego! Zapraszam do kontaktu: codziennie: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

749 500 zł55 m² 13 602,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł54 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Królowej Jadwigi w samym Centrum miasta! Na powierzchnię 54 m2 składają się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

275 000 zł38 m² 7 217,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Zapraszamy do odkrycia magicznego zakątka na osiedlu Zamość, gdzie czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Psarskie,wielkopolskie

929 000 zł180 m² 5 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dzień dobry, zatrzymaj się na kilka chwil jeśli szukasz miejsca dla siebie. Przedstawię Tobie przyjazny i komfortowy dom o podwyższonym standardzie wykończenia. Cichy, wyjątkowo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzymsko

Rzymsko,wielkopolskie

470 000 zł15 905 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Inwestycja na Szlaku Wielkich Możliwości - Działka przy dk83, niedaleko Jeziorsko Zapraszamy do zapoznania się z rzadką okazją nabycia prestiżowej nieruchomości o powierzchni 1,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

570 197 zł79 m² 7 233,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dla Ciebie na 2024 rok: zamieszkaj wygodnie w Szamotułach. Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich, poleca: nowa inwestycja, obejmuje 100 lokali mieszkalnych. Szczegóły inwestycji: zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania na Rynku Pierwotnym w Poznaniu, grunwald Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca! Lokalizacja: poznań, grunwald Opis: zapraszam do zakupu nowoczesnego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

601 536 zł49 m² 12 226,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, nową inwestycję. Sprawdź ofertę Naramowice. Sprawdź rabaty dla Ciebie. Nowoczesna inwestycja, oferta idealna do wynajmu i zamieszkania. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

392 000 zł35 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne, ciche mieszkanie + loggia i piwnica - bloki z tzw. wielkiej płyty w otoczeniu zieleni. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,2 m2 na osiedlu Powstań Narodowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ułańskie

Zalasewo,wielkopolskie

849 000 zł85 m² 9 988,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w zielonej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowej nieruchomości usytuowanej w Zalasewie na osiedlu Ułańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem centrum piły Mieszkanie o pow. 46m2, z balkonem, położone na III piętrze w bloku, przy ul. Spacerowej. Blok po termomodernizacji. Okna wszystkie pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

300 024 zł28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 2 wydzielone kawalerki W super cenie Szanowni Państwo serdecznie przedstawiamy promocje dwupaku od inwestora w inwestycji - podział zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł53 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Realne zdjęcia! Mieszkanie 3-pokojowe, położone na (niskim) 3 piętrze bloku przy ul. Strzeleckiej 39 w Poznaniu. Parking dla mieszkańców znajduje się z tyłu budynku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

633 707 zł61 m² 10 353 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębogóra

Dębogóra,wielkopolskie

3 450 000 zł312 m² 11 057,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 535 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty 11.05 od 12:00 do 13:30. Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy. Szukasz naprawdę wyjątkowego miejsca do życia? Czegoś nowoczesnego, oryginalnego, niepowtarzalnego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Mikstat,wielkopolskie

590 000 zł212 m² 2 783,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Dom jednorodzinny położony w miejscowości Mikstat. Budynek dwukondygnacyjny. Powierzchnia użytkowa 161 mkw. Powierzchnia garażu, pomieszczeń gospodarczych 51 mkw. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolna

Suchy Las,wielkopolskie

1 070 000 zł260 m² 4 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:768 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny 10 pokoi oraz działka budowlana Z mpzp Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni około 260 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

399 500 zł38 m² 10 417,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Idealna propozycja inwestycyjna pod krótki lub długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

376 662 zł55 m² 6 814,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dla Ciebie: w tym roku, zamieszkaj wygodnie w okolicy Poznania! Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca w Kleszczewie: nowa, kilkuetapowa inwestycja, ostatni etap 1 budynek - 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ceglana

Rawicz,wielkopolskie

1 095 000 zł1 885 m² 580,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Na sprzedaż dom gotowy do wprowadzenia, rawicz. Zadzwoń do nas:luboferta na wyłączność. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Rawicz nie zapłacisz prowizji i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Konin,wielkopolskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piłsudskiego w Starym Koninie. Mieszkanie własnościowe o wielkości 50m. Składa się z salonu, sypialni, przestronnego korytarza, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Znanieckiego

Poznań,wielkopolskie

1 667 500 zł1 150 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela Na Sprzedaż: działka Budowlana w Poznaniu, ul. Floriana Znanieckiego 3 z aktualnym pozwoleniem na budowę domu parterowego z garażem dwustanowiskowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

643 110 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkania w nowoczesnym budynku przy ulicy Ziębickiej w Poznaniu. Powierzchnia lokalu: od 36,19m2 do 81,58m2 Cena lokalu: od 488 565 zł do 1 142 120 zł brutto Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo